بلیط هواپیما

معرفی هتل اینترنشنال زاگرب | ۴ ستاره

هتل اینترنشنال زاگرب | Hotel International

هتلی که امروز آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد، هتل اینترنشنال زاگرب (Hotel International)، در شهر که پایتخت بزرگ فرهنگی و البته یکی از شهرهای بسیار مهم و زیبای کشور کرواسی است، می باشد. این هتل ۴ ستاره دسترسی خوبی به مراکز و جاذبه های شهر زاگرب دارد. اگر قصد دارید تا در آینده ای نزدیک به سفر کنید و بلیط پرواز به سمت این شهر را دارید و می خواهید تا انتخابی خوب و مناسب داشته باشید، در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر؛ خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله ی هتل اینترنشنال زاگرب را تا دیدنی های این شهر به اتفاق یکدیگر؛ معرفی و بررسی نماییم.

هتل اینترنشنال زاگرب

خدمات رفاهی هتل اینترنشنال زاگرب

مطالب مرتبط:
راهنمای سفارت کرواسی و اخذ ویزای این کشور
تصاویری عجیب و دیده نشده از کشور کرواسی!!!
زیباترین شهرهای کشور کرواسی

هتل اینترنشنال زاگرب دارای خدمات پذیرش ۲۴ ساعته است و در هر زمانی که هر مسافری به این هتل مراجعه نمایند، می توانند به آسانی اتاقی که رزرو کرده اند را دریافت نماید. پرسنل هتل همگی به زبان های ایتالیایی، کرواسیایی، آلمانی و انگلیسی صحبت می نمایند و مسافران هتل می توانند به این زبان های مختلف با آنان ارتباط برقرار کنند. در هتل اینترنشنال زاگرب مسافرانی که حیوان خانگی دارند، می توانند آن را به همراه خود داشته باشند ولی برای این که برای آنان جایگاه اختصاصی در نظر گرفته شود، بهتر است قبل از مراجعت اطلاع داده شود.

از دیگر خدمات این هتل می توان به سرویس روزانه ی خدمات نظافت اتاق ها، سالن تلویزیون، روزنامه ی صبح، خدمات خشکشویی با هزینه ی اضافی و حمل بار اشاره نمود. در این هتل استعمال دخانیات در فضای عمومی ممنوع است و برای آن فضای مخصوصی تعبیه و طراحی شده است و افراد می توانند به این قسمت ها مراجعه نمایند. همچنین مسافرین این هتل می توانند از خدمات شاتل و حمل و نقل این هتل استفاده نمایند.

موقعیت هتل هتل اینترنشنال زاگرب

خدمات بسته بندی بارهای مسافران نیز در این هتل انجام می گیرد. در این هتل در صورت نیاز در هنگام رزرو، می توانید درخواست اتاقی با گاوصندوق کنید.

در این هتل، در تمامی فضاهای عمومی و اتاق ها، مسافران امکان دسترسی به اینترنت پر سرعت رایگان را دارند. برای پذیرش در این هتل از ساعت ۱۴ بعد از ظهر تا ۱۲ شب و برای خروج، باید از ۵ صبح تا ۱۲ ظهر اتاق را تحویل دهید. تمامی فضاهای عمومی این هتل مجهز به دوربین های مداربسته می باشند. در این هتل می توانید هر روز صبح روزنامه ی همان روز را دریافت نمایید.

خدمات رفاهی هتل اینترنشنال زاگرب

امکانات تفریحی هتل اینترنشنال زاگرب

در این هتل ۴ ستاره می توانید از گزینه های تفریحی مختلفی که هتل در اختیار مراجعین و مسافرین خود می گذارد، استفاده نمایید.

از سالاد ها و اسنک های این هتل حتما بچشید و به رستوران آن بروید. در اطراف شما پر از رستوران های مختلف و با کیفیت است. برای گردش به تراس و یا باغ این هتل مراجعه نمایید. رستورانی که در هتل موجود است دارای منویی بین المللی و کرواسیایی می باشد. در این هتل مرکز سلامت اندام وجود دارد.

به استخر، سونا و جکوزی هتل بروید و از آن استفاده کنید. در این هتل می توانید از منطقه ی گشت و گذار و باغ آن استفاده نمایید.

هتل اینترنشنال

امکانات اتاق های هتل

تمامی اتاق و سوئیت های هتل اینترنشنال زاگرب دارای طراحی زیبا و راحت و در عین حال راحت و مدرن می باشند. هر کدام از اتاق های این هتل دارای تلویزیون های صفحه تخت و ماهواره ای هستند.

دستگاه تصفیه و تنظیم هوا که به صورت اتوماتیک کنترل می شوند، تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار، تلویزیون صفحه تخت ماهوره ای، دستگاه پخش موزیک، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام، حوله ی تمیز و در کل امکاناتی مناسب دیگر، از جمله امکانات اتاق های این هتل می باشد.

امکانات اتاق های هتل

اتاق های هتل

 • اتاق های کلاسیک توئین (Classic Twin Room): مساحت این اتاق ها ۲۲ متر است و دارای ۱ تخت ۲ نفره است و ظرفیتش برای ۲ نفر مناسب است.
 • اتاق های کلاسیک دابل (Classic Double Room): مساحت این اتاق ها ۲۲ متر است و دارای یک تخت ۲ نفره است و یک تخت ۱ نفره است و ظرفیتش برای ۲ نفر مناسب است.
 • اتاق های سوپریور دابل (Superior Double): مساحت این اتاق ها ۲۷ متر است و ظرفیتش برای ۲ نفر مناسب است.
 • اتاق های سوپریور توئین (Superior Twin Room): مساحت این اتاق ها ۲۲ متر است و دارای ۱ تخت ۲ نفره است و ظرفیتش برای ۲ نفر مناسب است.
 • اتاق های دلاکس دابل (Deluxe Double Room): مساحت این اتاق ها ۳۳ متر است و دارای ۱ تخت ۲ نفره است و ظرفیتش برای ۲ نفر مناسب است.
 • اتاق خانواده(Familly Room): مساحت این اتاق ها ۳۸ متر است و دارای ۱ تخت ۲ نفره است و ظرفیتش برای ۴ نفر مناسب است.
اتاق های هتل

فاصله ی هتل اینترنشنال زاگرب تا جاذبه های زاگرب

 • محله ی بالای شهر: فاصله ی هتل تا بالای شهر ۱٫۶ کیلومتر است که با ماشین ۸ دقیقه و پیاده، ۲۰ دقیقه زمان می برد.
 • پارک ماکسیمیر زاگرب: فاصله ی این پارک تا هتل ۴ کیلومتر است که با ماشین ۱۰ دقیقه زمان می برد.
 • سکوی چشم زاگرب: فاصله ی این بلندی تا هتل ۱٫۵ کیلومتر است که پیاده ۱۸ دقیقه و با ماشین ۸ دقیقه راه است.
 • میدان کینگ تومیسلاو: فاصله ی این میدان تا هتل ۹۰۰ متر است که ۱۱ دقیقه پیاده و ۲ دقیقه با ماشین زمان می گیرد.
 • بازار دالکا: فاصله ی هتل با این بازار ۳٫۲ کیلومتر است که با ماشین ۱۱ دقیقه و پیاده ۱۵ دقیقه راه است.
 • خیابان لیکا: فاصله ی این هتل با خیابان لیکا، ۳٫۹ کیلومتر است که ۱۱ دقیقه با ماشین و ۴۴ دقیقه پیاده زمان می برد.
 • کلیسای جامع زاگرب: فاصله ی این هتل با کلیسای جامع، ۱٫۳ کیلومتر است که با ماشین ۹ دقیقه و پیاده ۱۷ دقیقه زمان می برد.
هتل

موقعیت هتل هتل اینترنشنال زاگرب

می توانید موقعیت مکانی هتل اینترنشنال زاگرب را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

کرواسی، زاگرب، خیابان میرامارسکا سستا، شماره ی ۲۴

Miramarska Cesta 24, 10000, Zagreb, Croatia

منبع: booking.com

کلیسای جامع مریم مقدس در کرواسی
کلیسای جامع مریم مقدس در کرواسی
کلیسای سنت مارک در کرواسی، کلیسایی که بارها ویران شد!
کلیسای سنت مارک در کرواسی، کلیسایی که بارها ویران شد!
اگر آرزویی دارید، در این شهر برآورده می شود!
اگر آرزویی دارید، در این شهر برآورده می شود!
بازگشایی پناهگاه جنگ جهانی دوم در کرواسی
بازگشایی پناهگاه جنگ جهانی دوم در کرواسی