معرفی هتل ۳ ستاره آروس باجت در بروکسل

هتل آروس باجت بروکسل | Ares Budget Hotel

این هتل ۳ ستاره ارزان در محدوده شهر بروکسل ساخته شده است و نام های بسیاری دارد. هتل آروس باجت بروکسل Ares Budget Hotel و هتل نیو پرینس دو لِژ بروکسل Hotel Prince de Liege از نام های مشهور آن بوده و در آندرلچت واقع شده است. تا مرکز شهر ۲٫۵ کیلومتر فاصله دارد که در متن زیر خدمات و امکانات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله این هتل را تا دیدنی های بروکسل به تفصیل شرح دهیم. پس با ما در مجله الی گشت همراه باشید.

هتل آروس باجت بروکسل Ares Budget Hotel

خدمات رفاهی هتل آروس باجت بروکسل

مطالب مرتبط:
مینیاتور اروپا در مینی اروپای بلژیک
سازه اتومیم، بلژیکی ترین شاهکار معماری بلژیک

نظافت اتاق ها روزانه است. تحویل دادن اتاق به شما مهمانان در زمان ورود، سریع انجام می شود و نظافت هایی همچون خدمات خشکشویی و اتوشویی چه رایگان و چه هزینه بر، برایتان مهیا خواهد بود. ۱۵ متر مربع متراژ فضای کنفرانس هتل می باشد و یک اتاق ملاقات نیز وجود دارد. در لابی می توانید چای و قهوه سفارش دهید و از اینترنت وای فای استفاده کنید.

تلویزیونی در این فضا و یک دستگاه وندینگ برای نوشیدنی های گازدار در کنار میز پذیرش قرار گرفته است. میز پذیرش شبانه روزی با امکاناتی همچون انبار چمدان، امکانات فکس و فتوکپی، صندوق امانات، خدمات گشت های درون شهری و خرید بلیط و روزنامه در خدمت شما است. دستگاه ای تی ام و خدمات نگهبانی نیز در دسترس است.

هتل آروس باجت بروکسل- میز پذیرش

پارکینگی خصوصی با هزینه اضافه بدون نیاز به رزرو در زیر زمین هتل قرار دارد و فضایی برای افراد غیر سیگاری در نظر گرفته شده است. این اقامتگاه آسانسور داشته و متأسفانه خبری از ترانسفر فرودگاهی نیست. پذیرش هتل آروس باجت بروکسل تنها در ساعات مشخصی انجام گرفته از ساعت ۳ بعد از ظهر به بعد می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۱ ظهر اتاق خود را تحویل دهید. کارکنان هتل به ۵ زبان عربی، انگلیسی، هلندی، فرانسوی و اسپانیایی صحبت می کنند. دیگر نام های هتل را معرفی می کنیم.

 • هتل مینوتل بروکسل Minotel Hotel Brussels
 • هتل نیو پرینس لیژ بروکسل New Prince Liège Brussels
 • هتل آرس باجت بروکسل Ares Budget Hotel Brussels
هتل نیو پرینس لیژ بروکسل - پارکینگ

امکانات تفریحی هتل آروس باجت بروکسل

تراس هتل بر روی پشت بام، فضای مناسبی برای نفسی تازه کردن است. زمین های گلفی با متراژ ۳ کیلومتر در نزدیکی این اقامتگاه قرار دارد که می توانید برای بازی به آنجا بروید. همچنین کرایه دوچرخه در اطراف هتل امکان پذیر بوده که به شما توانایی رکاب زدن در اطراف شهر را می دهد.

رستوران هتل

رستورانی با نام هتل در کنار ورودی آن قرار گرفته که می توانید تمام وعده های غذایی را در آن سفارش دهید. به جز این برای صرف غذاهای اروپایی باید به اطراف هتل سری بزنید.

هتل آروس باجت بروکسل- رستوران هتل

امکانات اتاق های هتل

همه ۳۲ اتاق با سیستم عامل صوتی رایگان، اینترنت وای فای رایگان، اینترنت سیمی و خدمات اتاق در اختیار شما قرار می گیرد. شما مهمانان می توانید از وان حمام بخاری که درون حمام وجود دارد، لذت ببرید و دیگر امکانات استاندارد شامل ملافه های اضافه ی تمیز و تلویزیون های صفحه تخت می باشد. همه اتاق ها فرش شده اند و یک سرویس بهداشتی اضافه در بعضی از اتاق ها قرار دارد. ساعت رومیزی، میز مطالعه، تلفن، سشوار در حمام، سیستم گرمایشی و امکانات اتوکشی با اقامت در اتاق ها برایتان فراهم است.

وسایل آرایشی- بهداشتی رایگان مانند صابون، شامپو و مسواک به همراه حوله برایتان در نظر گرفته شده است. اگر نیاز داشتید، یخچال سفارش دهید و فیلم های جدید سینمایی برای سرگرمی درون اتاق کرایه داده می شود. نظافت روزانه اتاق ها و خدمات سرو غذا درون اتاق در ساعات مشخصی ارائه می شود. برای رزرو اتاق در هتل آروس باجت بروکسل یا دیدن عکس های بیشتر، به قسمت رزرو هتل بروکسل در سایت الی گشت مراجعه کنید.

امکانات اتاق های هتل آروس باجت بروکسل

انواع اتاق های هتل آروس باجت بروکسل

 • تریپل: ۲۰ مترمربع مساحت، یک تخت یک نفره و یک تخت دو نفره دارد. برای افراد غیر سیگاری در نظر گرفته شده است.
 • خانوادگی برای ۶ نفر: متراژی به اندازه ۲۵ مترمربع دارد. برای افراد غیر سیگاری است و سه تخت یک نفره و یک تخت دو نفره دارد.
 • سینگل: ۱۵ مترمربع مساحت داشته و سیگار کشیدن در آن ممنوع است. در این اتاق، یک تخت یک نفره قرار داده شده است.
 • دابل: ۱۷ مترمربع مساحت داشته و سیگار کشیدن در آن ممنوع است. در این اتاق، یک تخت دو نفره قرار داده شده است.
 • کوادراپل: سیگار کشیدن در آن ممنوع بوده و ۲۵ متر مربع مساحت دارد. در این اتاق، یک تخت دو نفره و دو تخت یک نفره قرار داده شده است.
انواع اتاق های هتل آروس باجت بروکسل

فاصله تا جاذبه های معروف شهر بروکسل

 • موزه چین: ۴۰۰ متر است که با ۵ دقیقه پیاده روی به این موزه خواهید رسید.
 • مترو اومل: ۱٫۲ کیلومتر است که با ۱۹ دقیقه پیاده روی به ایستگاه آن خواهید رسید. تاکسی ۴ دقیقه ای شما را به این محل می رساند.
 • خانه اراسموس: فاصله این خانه تا هتل ۱٫۳ کیلومتر بوده که با ۲۰ دقیقه پیاده روی دارید. با تاکسی ۵ دقیقه راه دارید.
 • ایستگاه مترو جیکز برل و ایستگاه مترو سنت- گودون: فاصله تا هتل ۱٫۴ کیلومتر بوده که با ۱۸ دقیقه پیاده روی به این خانه خواهید رسید. تاکسی ۵ دقیقه ای شما را به این محل می رساند.
 • استادیوم کنستانت واندن استاک: فاصله تا هتل ۱٫۴ کیلومتر است. با ۲۰ دقیقه پیاده روی به این استادیوم می رسید. با ۶ دقیقه رانندگی هم به این مکان خواهید رسید.
 • گاردو لوئست: فاصله تا هتل ۱٫۶ کیلومتر بوده که با حداکثر ۲۴ دقیقه پیاده روی به این مکان می رسید. تاکسی شما را ۶ دقیقه ای به این مکان می رساند.
هتل نیو پرینس لیژ بروکسل - نمایی از هتل و رستوران
 • گاردو میدی: تا هتل ۲٫۷ کیلومتر فاصله داشته که با حداکثر ۱۲ دقیقه رانندگی به این مکان می رسید. پیاده تا این مکان ۴۵ دقیقه راه دارید.
 • سالن شهر بروکسل، کاخ گرند و خانه پادشاه: ۳٫۷ کیلومتر فاصله تا هتل دارند. با ۱۹ دقیقه رانندگی به این بناهای تاریخی خواهید رسید. در کل خط اتوبوس ۱۲۸ از این هتل در مدت ۲۵ دقیقه شما را به مرکز شهر و جایی که این بناهای زیبا قرار گرفته اند، می رساند.
 • موزه بروکسل: ۳٫۷ کیلومتر فاصله دارد. با ۲۰ دقیقه رانندگی یا ۵۰ دقیقه پیاده روی، به این موزه می رسید.
 • رو نوو: تا هتل ۴ کیلومتر فاصله دارد. با ۱۵ دقیقه رانندگی به این مکان می رسید. اتوبوس خط ۱۲۸ و ۱۲۹ شما را نیم ساعته در این محل پیاده می کند.
 • کاخ اگمونت: ۴٫۲ کیلومتر از هتل دورتر است. اگر با مترو بروید باید در بین راه خط عوض کرده و سوار اتوبوس شوید تا در مدت نیم ساعت به این جاذبه زیبا رسید. با ۱۹ دقیقه رانندگی هم، به این کاخ خواهید رسید.
 • موزه فیلم: از اقامتگاه شما تا این مکان، ۴٫۳ کیلومتر فاصله است. با ۱۷ دقیقه رانندگی به این موزه خواهید رفت. با ۷ دقیقه پیاده روی و سوار مترو خط ۵ شدن، شما را در مدت ۳۳ دقیقه به این موزه می رساند.
 • فرودگاه بروکسل: ۱۴ کیلومتر است که با تاکسی حدود ۱۷ دقیقه طی این مسیر طول می کشد.
 • فرودگاه بین المللی آنتورپ: ۴۰ کیلومتر است که با ماشین، تقریباً ۵۰ دقیقه طی این مسیر طول می کشد.
هتل نیو پرینس لیژ بروکسل - حمام اتاق ها

هتل آروس باجت بروکسل

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

Chaussée de Ninove 664, 1070 Anderlecht, Belgium

منبع: booking.com

اطلاعات پروازی کامل سفر به بروکسل
معرفی هتل ۳ ستاره سیتادین تویسن دور در بروکسل
راهنمای سفر به بلژیک
معرفی هتل ان اچ بروکسل لوئیز | ۴ ستاره

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code