بلیط هواپیما

معرفی هتل ۴ ستاره آکاسیا در بارسلونا

هتل آکاسیا بارسلونا | Acacia Premium Suite Barcelona

این هتل ۴ ستاره، در قلب منطقه لی ایکزامپل، در نزدیکی منطقه تجاری و خرید بارسلونا قرار گرفته است. هتل آکاسیا بارسلونا Acacia Premium Suite Barcelona در نزدیکی خیابان دیاگونال و پاسیو دو گارسیا، دو خیابان پر از مغازه ها و برند های معروف برای خرید واقع شده است. در متن زیر به تفصیل خصوصیاتی همچون خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله آن تا دیدنی های بارسلونا را بیان می کنیم. پس با ما در مجله الی گشت همراه باشید تا خصوصیات هتل آکاسیا بارسلونا را مرور کنیم.

هتل آکاسیا بارسلونا Acacia Premium Suite Barcelona

خدمات رفاهی هتل آکاسیا بارسلونا

مطالب مرتبط:
چرا به بارسلونا شهر رویا ها می گویند؟
۹ جاذبه گردشگری بارسلونا اسپانیا

پارکینگ رایگان خصوصی در هتل فراهم شده است. ترانسفر فرودگاهی نیاز به پرداخت هزینه جداگانه دارد و هتل امکان حمل و نقل رایگان را برایتان فراهم می آورد. اینترنت رایگان به صورت وای فای در تمام اتاق های هتل و در فضای عمومی مانند لابی در دسترس است.

خدمات میز پذیرش مانند خدمات نگهبانی، انبار چمدان، صندوق امانات و میز راهنمای گردشگری برایتان مهیا خواهد بود. از میز راهنمای گردشگری بلیط جاذبه های معروف بارسلونا را بگیرید و حتما از تخفیف بلیط ها استفاده کنید.

خدمات نظافتی اتاق رایگان و هر روز ارائه می شود اما اگر به دنبال شستشوی لباس هستید باید هزینه ای جداگانه پرداخت کنید. باربر و آسانسور، حمل چمدان را برایتان راحت می کند.

خدمات رفاهی هتل آکاسیا بارسلونا

ورود به هتل آکاسیا بارسلونا، از ساعت ۲ بعد از ظهر به بعد می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را تحویل دهید. کارکنان هتل به زبان های اسپانیایی، فرانسوی، روسی، ایتالیایی، آلمانی، کاتالان و انگلیسی صحبت می کنند و در ضمن، ورود حیوانات به این هتل ممنوع است. مرکز تجاری به همراه اتاق کنفرانس و اداری برای افرادی که به دنبال تجارت هستند، در نظر گرفته شده است.

Acacia Suite- eligasht.com اتاق کنفرانس

امکانات تفریحی هتل آکاسیا بارسلونا

این هتل ۴ ستاره برای بلیط اتوبوس های توریستی محبوب گردشگران که تورهای درون شهری برگزار می کند، تخفیف های عالی ارائه می دهد. با مترو به راحتی می توانید به بازار و خیابان پاساژ دو گارسیا بروید، جایی که پر از اجناس و اقلام متنوع است. اگر طرفدار بازی های تخته ای هستید، بعد از ظهر ها در اتاق بازی هتل، سرگرم خواهید بود. تراس آفتابگیر هتل هم، محل مناسبی برای استراحت کردن یا مطالعه می باشد و حتی می توانید در استخر شنایی فصلی فضای بیرون و استخر شنا شیرجه بزنید.

امکانات تفریحی هتل آکاسیا بارسلونا - استخر

رستوران هتل:

در تنها رستوران هتل می توانید هر روز بین ساعات ۷:۳۰ تا ۱۱ صبح، صبحانه ای قاره ای را میل کنید. با این حال اگر حوصله بیرون آمدن از آپارتمان را ندارید، در اتاق صبحانه خود را سفارش دهید. به غیر از این، سری به اطراف هتل بزنید و در رستوران ها و کافه ها تجربه غذاهای اسپانیایی را داشته باشید. مطمئن باشید که از پیاده روی و قدم زدن در اطراف هتل و نزدیک بودن به مرکز شهر لذت خواهید برد.

امکانات تفریحی هتل آکاسیا بارسلونا - صبحانه در اتاق

امکانات اتاق های هتل 

۲۶ سوئیت و اتاق این هتل آپارتمان، دارای مبلمان مدرن و سالنی کفپوش شده و با مبل و تلویزیون است. آشپزخانه شامل وسایل الکتریکی و مایکروویو می باشد. ملافه ها و حوله ها هر روز عوش می شوند. دیگر تجهیزات درون اتاق ها شامل امکانات اتوکشی، کمد لباس، میز مطالعه، یخچال، صندوق امانات و تلفن می باشد. فضایی مختص افراد سیگاری و غیر سیگاری در اتاق ها در نظر گرفته شده است. در حمام وسایل آرایشی بهداشتی رایگان، سشوار، وان یا دوش قرار داده شده است.

برای رزرو اتاق در هتل آکاسیا بارسلونا، یا دیدن عکس های بیشتر، به قسمت رزرو هتل بارسلونا در سایت الی گشت مراجعه کنید. برای کودکان تا ۲ سال هم باید تخت اضافه درخواست دهید که هزینه ای را در بر خواهد داشت.

امکانات اتاق های هتل آکاسیا بارسلونا

انواع اتاق های هتل آکاسیا بارسلونا

 • آپارتمان تریپل: ۴۵ مترمربع مساحت و دو تخت یک نفره و یک تخت مبلی دارد. این اتاق برای افراد غیر سیگاری در نظر گرفته شده است.
 • آپارتمان دابل: ۴۵ مترمربع مساحت و دو تخت یک نفره یا یک تخت دو نفره دارد. این اتاق برای افراد غیر سیگاری در نظر گرفته شده است.
 • کوادروپل: ۴۵ مترمربع مساحت و دو تخت یک نفره و یک تخت مبلی دارد. این اتاق برای افراد غیر سیگاری در نظر گرفته شده است.
 • کوئینتوپل: ۴۵ مترمربع مساحت و وان در حمام دارد.
انواع اتاق های هتل آکاسیا بارسلونا

فاصله تا جاذبه های معروف شهر بارسلونا

 • ایستگاه مترو بیمارستان کلینیک: ۱۲۰ متر است که پیاده حدود ۱ دقیقه طول می کشد تا به این ایستگاه برسید.
 • ایستگاه متروی انتنچا: ۵۹۰ متر است که پیاده حدود ۸ دقیقه طول می کشد تا به این ایستگاه برسید.
 • تئاتر ایکزمپل: ۵۰۰ متر است که پیاده حدود ۷ دقیقه طول می کشد تا به این تئاتر در بارسلونا برسید.
 • تئاتر اوکیتانیا: ۶۰۰ متر است که پیاده حدود ۱۰ دقیقه طول می کشد تا به این تئاتر در بارسلونا برسید.
 • تئاتر آکادمیا: ۶۰۰ متر است که پیاده حدود ۱۰ دقیقه طول می کشد تا به این تئاتر برسید.
 • تئاتر لا ویلاروئل: ۷۰۰ متر است که پیاده حدود ۱۰ دقیقه طول می کشد تا به این تئاتر در بارسلونا برسید.
 • تئاتر پلاسیو دل فلامنکو: ۸۰۰ متر است که پیاده حدود ۱۴ دقیقه طول می کشد تا به این تئاتر در بارسلونا برسید.
Acacia Suite- eligasht.com پشت بام
 • خانه باتلو اثر گائودی: ۱٫۲ کیلومتر است که پیاده حدود ۲۰ دقیقه طول می کشد تا به این ساختمان استخوان مانند برسید. با اتوبوس شماره H10، و کمی پیاده روی در مدت ۱۴ دقیقه به این اثر مشهور می رسید.
 • کاخ کاتالونیا: ۱٫۶ کیلومتر است که پیاده حدود ۲۵ دقیقه طول می کشد تا به این کاخ برسید. اگر با اتوبوس خط ۶۶ بروید، حدود ۱۵ دقیقه، طی کردن این مسیر طول می کشد. ۴ خط مترو هم به این مسیر وجود دارد منتها تا ایستگاه مترو باید ۶ دقیقه پیاده بروید.
 • تئاتر تیوولی: ۱٫۶ کیلومتر است که پیاده حدود ۳۰ دقیقه طول می کشد تا به این سالن تئاتر برسید. اگر با اتوبوس خط ۶۶ بروید، حدود ۱۷ دقیقه، طی کردن این مسیر طول می کشد.
 • ایستگاه مترو روکافورت: ۱ کیلومتر است که پیاده حدود ۱۴ دقیقه طول می کشد تا به این ایستگاه برسید.
 • لا سو، کلیسای جامع بارسلونا: ۲٫۱ کیلومتر است که پیاده حدود ۳۵ دقیقه طول می کشد تا به این کلیسای بارسلونا برسید. با مترو یا اتوبوس این مسیر ۲۴ دقیقه طول می کشد.
 • پلازا رئال: ۲٫۲ کیلومتر است که پیاده حدود ۲۵ دقیقه طول می کشد تا به این محل برسید. اگر با مترو خط L3 و خط L5 بروید، حدود ۲۱ دقیقه، طی کردن این مسیر طول می کشد.
Acacia Suite- eligasht.com اتاق ها
 • تپه مونت خوییک: ۲٫۴ کیلومتر است که پیاده حدود یک ساعت طول می کشد تا به این محل برسید. اگر با مترو خط L3 یا اتوبوس شماره V11 بروید، حدود ۴۱ دقیقه، طی کردن این مسیر طول می کشد. تاکسی ۱۳ دقیقه ای شما را در این محل پیاده می کند.
 • موزه پیکاسو: ۲٫۵ کیلومتر است که پیاده حدود ۴۵ دقیقه طول می کشد تا به این محل برسید. اگر با مترو خط L4 یا اتوبوس شماره ۴۵ بروید، حدود ۳۰ دقیقه، طی کردن این مسیر طول می کشد. با تاکسی هم ۱۴ دقیقه در راه خواهید بود.
 • ساگرادا فامیلیا: ۲٫۶ کیلومتر است که پیاده حدود ۳۵ دقیقه طول می کشد تا به این پارک زیبا و عجیب برسید. اگر با اتوبوس خط H10 یا مترو خط L5 بروید، حدود ۱۵ دقیقه، طی کردن این مسیر طول می کشد. با تاکسی طی این مسیر ۹ دقیقه طول می کشد.
 • قلعه و شهر بازی تیبیدابو: ۴٫۶ کیلومتر است اگر با اتوبوس شماره ۱۱۱ و سپس با تراموای FV بروید، حدود ۵۶ دقیقه، طی کردن این مسیر طول می کشد. تاکسی ۳۲ دقیقه ای شما را به این پارک می رساند.
 • فرودگاه سابادل: ۱۵٫۵ کیلومتر است که با ماشین ۳۲ دقیقه راه خواهد بود.
 • فرودگاه بارسلونا: ۱۱٫۱ کیلومتر است که با تاکسی ۳۵ دقیقه و با اتوبوس یک ساعت و ۷ دقیقه تا هتل در راه خواهید بود.
باری گوتیک در بارسلونا- هتل آکاسیا بارسلونا

موقعیت هتل آکاسیا بارسلونا

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

اسپانیا، ۰۸۰۳۶ بارسلونا، ۱۴، کارر دل کومتو دو اورژل

Carrer del Comte d’Urgell, 194, 08036 Barcelona, Spain

منبع: booking.com

معرفی هتل ۵ ستاره یورو استارز بی سی ان دیزاین در بارسلونا
معرفی هتل ۵ ستاره یورو استارز بی سی ان دیزاین در بارسلونا
کازا ویسنس، خانه ای که تبدیل به موزه می شود + تصویر
کازا ویسنس، خانه ای که تبدیل به موزه می شود + تصویر
بهترین مراکز خرید بارسلونا که حتما باید به آن ها سر بزنید!
بهترین مراکز خرید بارسلونا که حتما باید به آن ها سر بزنید!
اسپانیا در یک نگاه + ویدئو
اسپانیا در یک نگاه + ویدئو