معرفی هتل ال کدگا ونیز | ۴ ستاره

هتل ال کدگا ونیز | Al Codega Venice Hotel

این هتل دارای ۲۸ اتاق در ۳ طبقه است و در محیطی آرام، فقط ۵ دقیقه پیاده از میدان مارک و کاخ Ducal فاصله دارد. اتاقهای هتل ال کدگا ونیز Al Codega Venice Hotel دارای سبک ونیزی زیبا و دارای چشم انداز به بسیاری از دیدنی های شهر هستند. این هتل انتخاب خوبی برای مسافران علاقه مند به خرید با نام تجاری لوکس، موسیقی زنده و خرید برای لباس است. طبق نظر سنجی برخی از سایتها، این هتل مورد علاقه بسیاری از مهمانانش بوده است. در ادامه مطلب، با ما در الی گشت همراه باشید تا خصوصیات هتل بائر پلازو ونیز را مرور کنیم.

هتل ال کدگا ونیز

خدمات رفاهی هتل ال کدگا ونیز

مطالب مرتبط :
چطور از فرودگاه مارکوپولو ونیز به مرکز شهر برویم؟
همراه با این ویدیو از شهر دیدنی ونیز دیدن کنید

کارکنان هتل به زبان های اسپانیایی، فرانسوی، ایتالیایی و انگلیسی صحبت می کنند. در تمام اتاق ها و فضای عمومی اینترنت وای فای رایگان خواهید داشت. این هتل ۴ ستاره، پارکینگ ندارد. ورود به این هتل از ساعت ۲ بعد از ظهر به بعد می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر، اتاق خود را تحویل دهید. کارکنان مهربان میز پذیرش شبانه روزی در خدمت شما خواهند بود و امکاناتی از قبیل خدمات نگهبانی، تبدیل ارز، ورود و خروج سریع، انبار چمدان، صندوق امانات، میز راهنمای گردشگری و خدمات بلیط را برایتان فراهم می آورند. ورود حیوانات خانگی به این هتل ممنوع نیست ولی شامل هزینه می باشد، وجود آسانسور و نظافت روزانه اتاق ها اقامت راحت تری را برای شما فراهم آورده است. اگر نیاز به شستشوی لباس یا اتو دارید، آن را به کارکنان هتل بسپارید. این تلویزیون و چای و قهوه در مناطق عمومی و روزنامه رایگان در لابی وجود دارد. همچنین استفاده از خدمات ترانسفر فرودگاهی با هزینه اضافی امکان پذیر است. صبحانه رایگان و  نگهداری از کودکان یا مراقبت از کودکان (هزینه اضافی) نیز از دیگر خدمات و امکانات این هتل محسوب می گردد.

هتل ال کدگا

امکانات تفریحی هتل ال کدگا ونیز

این هتل یک کافه می باشد که می توانید از آن استفاده کنید و نوشیدنی سفارش دهید، همچنین مهمان های هتل روزانه صبحانه بوفه ای خود را دریافت می کنند. هرچند رستوران خاصی ندارد، اما در منطقه اطراف چندین رستوران وجود دارد.
رستورانهای نزدیک:

Antico Dolo

Al Giardinetto

ال کدگا در ونیز

امکانات اتاق های هتل

تمام اتاقه های هتل دارای امکاناتی مانند اینترنت وای فای رایگان، تهویه مطبوع، میز مطالعه، تلویزیون صفحه تخت با شبکه های جهانی، تلفن و دستگاه چای و قهوه ساز است. حوله لباسی، ترکیبی از وان حمام و دوش، سشوار و وسایل بهداشتی-آرایشی رایگان در حمام خصوصی اتاق ها گذاشته شده است. پرده های ضخیم پنجره ها را پوشانده است و نظافت اتاق ها هر روز رایگان انجام می پذیرد. در صورتی که کودک شما نیاز به تخت داشت می توانید آن را از پذیرش با پرداخت هزینه آن سفارش دهید. برای رزرو اتاق و یا دیدن عکس های بیشتر این هتل می توانید سری به قسمت رزرو هتل در سایت الی گشت بزنید.

هتل ال کدگا در ونیز

انواع اتاق های هتل ال کدگا ونیز

 • اتاق دابل کلاسیک : مساحت این اتاق ها دارای ۱۷ مترمربع است، یک تخت دو نفره بزرگ درون آنها گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی و صبحانه رایگان برای ۲ نفر می باشند.
 • اتاق دابل سوپریور: مساحت این اتاق ها دارای ۲۰ مترمربع است، یک تخت دو نفره بزرگ درون آنها گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی و صبحانه رایگان برای ۲ نفر می باشند.
 • اتاق تویین کلاسیک : مساحت این اتاق ها دارای ۱۷ مترمربع است، دو تخت یک نفره درون آنها گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی و صبحانه رایگان برای ۲ نفر می باشند.
 • اتاق تویین سوپریور : مساحت این اتاق ها دارای ۲۰ مترمربع است، دو تخت یک نفره درون آنها گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی و صبحانه رایگان برای ۲ نفر می باشند.
 • اتاق دابل یا تویین دولوکس : مساحت این اتاق ها دارای ۲۰ مترمربع است، دو تخت یک نفره درون آنها گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی و صبحانه رایگان برای ۲ نفر می باشند. این نوع اتاق ها نسبت به سایر اتاق ها دارای امکانات بیشتری می باشد.
 • سوییت جونیور : مساحت این اتاق ها دارای ۲۵ مترمربع است، یک تخت دو نفره بزرگ درون آنها گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی، مکانی برای پذیرایی و صبحانه رایگان برای ۲ نفر می باشند.
 • اتاق سینگل کلاسیک : یک تخت یک نفره درون آنها گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی و صبحانه رایگان برای یک نفر می باشند.
هتل 4 ستاره ال کدگا

فاصله تا جاذبه های معروف شهر ونیز

جاذبه های اطراف این جزیره تا محل اقامت شما، تنها ۱۰ دقیقه یا کمتر پیاده راه دارند. حتی می توانید کرجی سوار شوید و به دیدن آن ها بروید.پیازا سن مارکو، لا فنیس، ایستگاه سلوت، برج ناقوس سن مارکو، باسیلیکای دی سانتا ماریا دلا سلوت و چیه سا دلا سلوت کمتر از ۱۰ دقیقه تا محل اقامت شما پیاده روی دارند.

 • پل ریالتو: ۳۰۰ متر فاصله دارد که شما می توانید با ماشین ۳۷ دقیقه و پیاده ۶ دقیقه به این مکان برسید.
 • ایستگاه قطار ونیز سانتا لوئیس: ۳ کیلومتر دورتر می باشد. با ماشین تقریبا ۱۲ دقیقه راه خواهد بود. پیاده حدود ۲۶ دقیقه این مسیر طول می کشد.
 • سن میکائیل: ۶ کیلومتر فاصله تا هتل دارد. پیاده ۲۱ دقیقه راه دارید.
 • فرودگاه ونیز مارکو پولو: ۷ کیلومتر از هتل فاصله دارد که با تاکسی و قایق ۲۴ دقیقه تا هتل در راه خواهید بود.
ال کدگا ونیز

موقعیت هتل ال کدگا ونیز

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

ایتالیا، ۳۰۱۲۲ ونیز وی ای، سن مارکو ۳۰۱۲۴، ۴۴۳۵، کورته دل فورنو وسچیو

Corte del Forno Vecchio, 4435, 30124 San Marco, Venezia VE, Italy

منبعbooking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد