معرفی هتل بست وسترن ویلی مونترال | ۴ ستاره

هتل بست وسترن ویلی مونترال | Best Western Ville Montreal Hotel

این هتل که دارای ۱۶۸ اتاق در ۲۱ طبقه می باشد، فقط چند قدم تا کینگ رویال پارک فاصله دارد و دارای دسترسی آسانی به جاذبه های مرکز شهر مونترال می باشد. مهمانان می توانند از غذاهای لذیذ را در رستوران Le Parmigiano لذت ببرند. این هتل ایده آل مهمانان در مرکز شهر می باشد. مکان های های محبوب و مشهور مانند دانشگاه مک گیل و مرکز بل تنها یک پیاده روی کوتاه تا هتل بست وسترن ویلی مونترال Best Western Ville Montreal Hotel فاصله دارد. مغازه های منحصر به فرد و مراکز سرگرمی شبانه در خیابان سنت کاترین نیز تنها لحظاتی پیاده روی از هتل دور هستند. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا به شما هتل بست وسترن ویلی مونترال را با تمام ویژگی های رفاهی، تفریحی و فاصله آن با جاذبه های مختلفی که دارد را معرفی کنیم.

هتل بست وسترن ویلی مونترال

خدمات رفاهی هتل بست وسترن ویلی مونترال

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به مونترال در کانادا
منطقه تاریخی «مونترال قدیم» در کانادا
چطور از فرودگاه مونترال به مرکز شهر برویم؟

دسترسی به اینترنت وای فای رایگان، امکان استفاده از خدمات برگزاری رویدادها و جلسات با ۷ اتاق جلسه و فضای کنفرانس، ایستگاه کامپیوتر و دستگاه فکس و فتوکپی از جمله امکاناتی است که در این هتل ۴ ستاره به چشم می خورد. علاوه بر این، مجهز به خدمات خشکشویی، مرکز تجاری، خدمات تور و بلیط، میز پذیرش ۲۴ ساعته، خدمات چک این سریع، صندوق امانات و انبار چمدان است. پارکینگ با پرداخت هزینه در دسترس می باشد و سایر امکانات رفاهی این هتل شامل ارائه صبحانه با هزینه اضافی، روزنامه رایگان در لابی و آسانسور و بالابر می باشد. دستگاه خودپرداز بانک و یک کافی شاپ در هتل در دسترس است تا در آن مهمانان از نوشیدنی هایش لذت ببرند، دارای کارکنان چند زبانه می باشد که با زبان های ایتالیایی، اسپانیایی، عربی، فرانسوی و انگلیسی صحبت می کنند آماده خدمت هستند. ورود به هتل از ساعت ۱۵ بعد از ظهر تا ۱۲ شب می باشد و برای خروج، حتما باید تا قبل ساعت ۱۲ ظهر، اتاق خود را تحویل دهید.

هتل 4 ستاره بست وسترن ویلی مونترال

امکانات تفریحی هتل بست وسترن ویلی مونترال

مرکز تناسب اندام یکی از خدمات تفریحی این هتل ۴ ستاره در مونترال می باشد، همچنین دارای یک کافه نیز می باشد که برای سفارش نوشیدنی هایش کافی است به آن مراجعه کنید و نوشیدنی دلخواه خود را در فضای دلنشین هتل همراه با چشم اندازهای کوهستان و شهر درخواست دهید.

 

رستوران هتل

رستوران لی پارمیگیانو Le Parmigiano: این رستوران ایتالیایی صبحانه، ناهار و شام را روزانه سرو می کند.

هتل 4 ستاره بست وسترن ویلی

امکانات اتاق های هتل

اتاق های این هتل ۴ ستاره مجهز به اینترنت وای فای رایگان، تلویزیون ال ای دی با شبکه های جهانی، سیستم گرمایش، تماس های تلفنی محلی رایگان و تهویه مطبوع تنها بخشی از خدمات این هتل می باشد. همچنین دارای میز مطالعه، سشوار، اتو و میز اتو، قهوه و چای ساز، یخچال و تلفن نیز است. نظافت روزانه انجام می شود، دوش و وسایل آرایشی-بهداشتی رایگان، حوله و سایر ملزومات نیز دارد. در هر صورت اگر وسیله ای لازم داشتید کافیست به میز پذیرش درخواست دهید. اگر به تخت اضافی نیاز داشته باشید می توانید آن را با پرداخت هزینه از میز پذیرش بخواهید. برای رزرو اتاق و یا دیدن عکس های بیشتر از هتل می توانید سری به قسمت رزرو هتل در سایت الی گشت بزنید.

هتل 4 ستاره بست وسترن ویلی در مونترال

انواع اتاق های هتل

 • اتاق کویین استاندارد: ۱۵ متر مربع مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها وجود دارد و دارای چشم انداز کوهستان یا شهر به همراه حمام اختصاصی می باشند.
 • اتاق کویین با دو تخت کویین: ۳۱ متر مربع مساحت دارند، دو تخت دو نفره بزرگ در آن ها وجود دارد و دارای چشم انداز کوهستان یا شهر به همراه حمام اختصاصی می باشند.
 • اتاق کویین سوپریور: ۲۱ متر مربع مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها وجود دارد و دارای چشم انداز کوهستان یا شهر به همراه حمام اختصاصی می باشند.
 • اتاق کینگ دولوکس: ۲۱ متر مربع مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها وجود دارد و دارای چشم انداز کوهستان یا شهر به همراه حمام اختصاصی می باشند.
 • سوییت کویین: ۳۲ متر مربع مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ و یک سوفا در آن ها وجود دارد و دارای چشم انداز کوهستان یا شهر به همراه حمام اختصاصی می باشند.
هتل بست وسترن ویلی در مونترال

فاصله هتل با جاذبه های مختلف مونترال

 • قصر کلیسای نوترداماین قصر تا شما تنها ۷ کیلومتر فاصله دارد. اگر با اتوبوس بروید معمولا ۲۲ دقیقه ای آن را می بینید و با ۸ تاکسی دقیقه راه دارید.
 • موزه هنرهای زیبااین موزه با شما حدودا ۴۰۰ متر فاصله دارد. با تاکسی ۲ دقیقه و با اتوبوس ۵ دقیقه ای خواهید رسید.
 • دانشگاه مک گیلحدودا ۳۰۰ متر با این جاذبه فاصله دارید. با تاکسی ۱ دقیقه ای و با اتوبوس ۵ دقیقه ای خواهید رسید.
 • سالن نمایش پلس دِ آرتبرای رسیدن به این تئاتر که حدودا ۱ کیلومتر با شما فاصله دارد، اگر با تاکسی بروید ۵ دقیقه و اگر با اتوبوس بروید حدودا ۲۰ دقیقه ای خواهید رسید.
 • بندر قدیمی مونترال: ۹ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی ۱۰ دقیقه ای و با اتوبوس هم بسته به خطی که انتخاب می کنید ۲۸ دقیقه بعد شما را خواهد رساند.
 • موزه هنر معاصراین موزه با شما حدودا ۱۶ کیلومتر فاصله دارد. با تاکسی ۲۲ دقیقه و با اتوبوس ۷۵ دقیقه ای خواهید رسید.
 • پارک مونت رویالاین پارک با شما ۱ کیلومتر فاصله دارد. با تاکسی تقریبا ۶ دقیقه در راه خواهید بود. با اتوبوس هم می توانید بروید که حدود ۲۰ دقیقه را باید در نظر بگیرید.
 • فرودگاه بین‌المللی مونترآل-پییر الیوت ترودواین فرودگاه از شما ۳ کیلومتر دورتر است. تاکسی شما را ۲۰ دقیقه‌ای و با اتوبوس ۵۶ دقیقه بعد خواهید رسید.
هتل بست وسترن ویلی

موقعیت هتل بست وسترن ویلی مونترال

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

 کانادا، کبک H3A 1W7، مونترال، خیابان پل ۳۴۰۷

۳۴۰۷ Peel St, Montreal, QC H3A 1W7, Canada

منبعbooking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code