معرفی هتل ویلا زوریخ استانبول | ۳ ستاره

هتل ویلا زوریخ استانبول | Istanbul Villa Zurich Hotel

این هتل که در سال ۲۰۰۸ ساخته شده است، فقط ۵۰۰ متر از میدان تکسیم استانبول فاصله دارد و دارای منظره ای زیبا از بسفر است که از تراس پشت بام قابل رویت است. رستوران ایر سور فیش، غذاهای دریایی را سرو می کند. صبحانه بوفه ای در تراس پشت بام این هتل ارائه می گردد و همچنین یک کافه با دکوری زیبا مربوط به دهه ۱۹۶۰ با شیشه های رنگ آمیزی شده وجود دارد. هتل ویلا زوریخ استانبول Istanbul Villa Zurich Hotel در منطقه بی اغلو واقع شده است و در فاصله ۱۰ دقیقه پیاده روی از موزه هنرهای مدرن استانبول است و مغازه ها و رستوران های متنوع خیابان استقلال ۵۰۰ متر از هتل دور است. فرودگاه استانبول در ۳۱ کیلومتری هتل واقع شده است. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل ویلا زوریخ استانبول را به همراه فاصله آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم.

ویلا زوریخ استانبول

خدمات رفاهی هتل ویلا زوریخ استانبول

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به استانبول
راهنمای متروی استانبول
معرفی و راهنمای محله های استانبول

خدمات رفاهی در این هتل ۳ ستاره شامل مرکز تجاری ۲۴ ساعته که امکان دسترسی به آن به راحتی برای مهمانان هتل فراهم است و امکان استفاده از پارکینگ هتل با هزینه اضافه و همچنین پارکینگ خیابانی در نزدیکی هتل موجود می باشد. علاوه بر این، پذیرش هتل به صورت ۲۴ ساعته خدمات ارائه می دهد و عملیات چک این و چک اوت را بسیار سریع و بدون اتلاف وقت انجام می دهد، دسترسی به امکانات ورزشی نیز امکانپذیر است، خدمات حمل و نقل به فرودگاه با هزینه اضافه، راهنمای خدمات تور و بلیط هم از دیگر خدماتی است که به مهمانان ارائه می گردد و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل و در مواقع ضروری استفاده نمایید.

قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه ای جداگانه دارد. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های انگلیسی، روسی، آذربایجانی و ترکی صحبت می کنند. امکان دسترسی به اینترنت سیمی و وای فای بدون هزینه اضافه در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی در دسترس است و همچنین به قهوه و چای و تلویزیون در مناطق عمومی هتل نیز دسترسی خواهید داشت. ایستگاه کامپیوتر، خدمات نگهبانی هتل، دستگاه فکس، آسانسور و بالابر، روزنامه رایگان در لابی و صبحانه با هزینه اضافه از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

ویلا زوریخ در استانبول

امکانات تفریحی هتل ویلا زوریخ استانبول

این هتل دارای یک تراس زیبا است و علاوه بر این، دارای تجهیزات و امکانات ورزشی از جمله اجاره دوچرخه با هزینه اضافه و البته سرگرمی شبانه می باشد که مهمانان می توانند همزمان با اقامت در این هتل نیز از آن استفاده کنند. یک کتابخانه و یک کافه هم در هتل موجود است که به مهمانان خود خدمات ارائه می دهد، به گونه ای که مهمانانش می توانند از محیط دلنشین آن همراه با چشم انداز زیبایش استفاده کنند و نوشیدنی دلخواه خود را سفارش دهند و در این کافه بنوشند. رستوران هتل به مهمانان سرویس ارائه می دهد و خدمات اتاق در ساعات محدود نیز ارائه می گردد.

هتل 3 ستاره ویلا زوریخ استانبول

امکانات اتاق های هتل ویلا زوریخ استانبول

این هتل دارای ۴۱ اتاق می باشد که در آنها مجاز به کشیدن سیگار نمی باشد و در همه اتاق هایش امکاناتی از قبیل تهویه مطبوع با امکان کنترل از راه دور، دیوارهای ضد صدا و دسترسی به اینترنت وای فای بدون هزینه اضافی موجود است. همچنین امکاناتی از جمله ملافه های ضد آلرژی، گاوصندوق، قهوه و چای ساز، سرویس خواب با کیفیت، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد، علاوه بر این، میز مطالعه در اتاق ها در دسترس است و خدمات اتاق در ساعات محدود ارائه می گردد. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. سشوار و یخچال هم در تمام اتاق های هتل استانبول موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش درخواست دهید و همچنین در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل ویلا زوریخ استانبول

انواع اتاق های هتل ویلا زوریخ استانبول

 • اتاق دبل استاندارد دارای جکوزی: این اتاق ها ۱۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و جکوزی نیز می باشند.
 • اتاق تویین استاندارد دارای جکوزی: این اتاق ها ۱۵ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و جکوزی نیز می باشند.
 • اتاق اکونومی: این اتاق ها ۱۳ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق تریپل دارای جکوزی: این اتاق ها ۲۲ متر مساحت دارند، سه تخت یک نفره به همراه یک سوفا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و جکوزی نیز می باشند.
 • اتاق تویین دولوکس دارای جکوزی: این اتاق ها ۲۲ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و جکوزی نیز می باشند.
 • اتاق دبل دولوکس دارای جکوزی: این اتاق ها ۲۲ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و جکوزی نیز می باشند.
 • اتاق دولوکس لاکجری دارای جکوزی و چشم انداز دریا: این اتاق ها ۲۰ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و جکوزی نیز می باشند.
هتل 3 ستاره ویلا زوریخ در استانبول

فاصله هتل تا جاذبه های استانبول

 • مسجد سلیمانیهاین مسجد حدودا ۳ کیلومتر از شما دورتر است که با ۱۲ دقیقه تاکسی سواری می توانید به آنجا برسید. با استفاده از مترو ۲۹ دقیقه ای می رسید.
 • ایستگاه مترو تکسیم استانبول: ۸۰۰ متر تا هتل فاصله دارد. با تاکسی تا آنجا ۴ دقیقه طول می کشد، با مترو ۱۰ دقیقه ای خواهید رسید.
 • مسجد آبیاین مسجد حدودا ۳ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی ۱۵ دقیقه ای و با استفاده از اتوبوس ۲۵ دقیقه ای می رسید.
 • ایاصوفیهحدودا ۳ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید با تاکسی ۱۳ دقیقه ای به آنجا بروید. با مترو مسیر شما ۲۶ دقیقه حدودا طول خواهد کشید.
 • خیابان استقلالتنها ۵۰۰ متر با شما فاصله دارد و با تاکسی ۴ دقیقه بعد شما در این خیابان خواهید بود.
 • کاخ دلما باغچه۲ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید توسط تاکسی این مسافت را ۶ دقیقه ای طی کنید. با اتوبوس نیز تنها ۲۰ دقیقه راه در پیش دارید.
 • میدان تکسیمتنها ۷۰۰ متر با شما فاصله دارد و بوسیله تاکسی ۱۰ دقیقه طول می کشد تا به این میدان برسید و با اتوبوس نیز ۱۴ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فرودگاه آتاتورک استانبول: ۱۵ کیلومتر تا شما فاصله دارد. اگر تاکسی بگیرید، حدودا ۳۱ دقیقه ای می رسید. وسایل نقلیه عمومی ۶۰ دقیقه زمان نیاز دارند.
 • فرودگاه سابیها: ۳۱ کیلومتر فاصله تا این فرودگاه دارید که اگر تاکسی بگیرید، ۴۸ دقیقه در راه خواهید بود.
هتل ویلا زوریخ در استانبول

موقعیت هتل ویلا زوریخ استانبول

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

ترکیه، استانبول ۳۴۴۳۳، بی اغلو، سیهانگیر اکارسو یاکوسو شماره ۴۶

Akarsu Yokusu No: 46 Cihangir, Beyoglu, 34433 Istanbul, Turkey

منبعbooking.com

مسجد رستم پاشا استانبول، رقیب مسجد شیخ لطف اله در کاشی کاری
مسجد رستم پاشا استانبول، رقیب مسجد شیخ لطف اله در کاشی کاری
۷ بنای تاریخی شگفت انگیز در استانبول
۷ بنای تاریخی شگفت انگیز در استانبول
روزی روزگاری موزه ی ایاصوفیه!
روزی روزگاری موزه ی ایاصوفیه!
معرفی هتل ۳ ستاره سد در استانبول
معرفی هتل ۳ ستاره سد در استانبول

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code