بلیط هواپیما

آفریقا در نزدیکی شماست

آفریقا مقصدی ایده آل برای داشتن سفری هیجان انگیز

شروین باندا، مدیر شرکت African Travel، می گوید: با توجه به قیمت دلار، آفریقا واقعا به حراج گذاشته شده است. با نگاه به سبک و سیاق مسافرت و میزان راحتی مورد نیاز هر فردی، آفریقا مقصدی بسیار مقرون به صرفه است. حتی می‌توان ادعا کرد که سفر به آفریقا از سفر به اروپا نیز ارزان ‌تر است. با الی گشت همراه باشید تا بیشتر از سفر به این کشور بدانیم.

مطالب مرتبط:
۴ دلیل برای سفر به آفریقا
۵ تفریحی که در آفریقای جنوبی نباید از دست دهید
آفریقا

ترکیب قیمت‌های ارزان و نیز گستردگی جاذبه‌ها در آفریقا، آن را به مقصدی ایده‌آل برای گردشگری بین‌المللی تبدیل کرده است. به گفته ی مدیر شرکت گردشگری آفریقا: قدرت خرید دلار واقعا شگفت‌ انگیز است. من با چند نفر از دوستان که تازه از آفریقا بازگشته بودند، صحبت کردم و آن ‌ها می ‌گفتند: شامی که در رستوران‌ های شیک آمریکا ممکن بود برایمان ۳۰۰-۲۰۰ دلار آب بخورد، برای دو نفر در آفریقای جنوبی، تنها ۵۰ دلار خرج داشت.
قیمت دلار قابل دسترس بودن آفریقا را بیش از پیش افزایش داده است و نگاه مردم آمریکا را به سفر به این بخش از جهان، تغییر داده است. باندا ادامه می‌دهد: جایگاه آفریقا از مقصدی که یک بار در طول عمر باید آن را تجربه کرد، تغییر یافته است. امروزه، می‌توان در طول عمر خود بارها به آنجا سفر کرد.

ایمنی و امنیت آفریقا

باندا می‌گوید: دست تروریست ‌ها به این منطقه نرسیده است و برای بسیاری آفریقا کشور امنی است.

مسافرت خانوادگی به آفریقا

شروین باندا تغییرات دیگری را نیز در روند مسافرت به آفریقا ملاحظه کرده است که یکی از آن‌ها، افزایش تعداد مسافرت ‌های خانوادگی به آن‌جاست. به گفته ی او: ما شاهد افزایش رو به رشد سفرهای خانوادگی به سمت قاره آفریقا هستیم. بچه ‌هایی که بزرگ شده ‌اند و در آستانه‌ ورود به دانشگاه هستند، دوست دارند آخرین تفریح ‌های بیرون از خانه‌ خود با خانوادشان را تجربه کنند. یا به طور مثال، دختر کوچک خانواده به زودی ازدواج خواهد کرد و می‌خواهد تجربه چنین لحظاتی را با خانواده‌ی پدری داشته باشد. با توجه به اینکه سفرهای خانوادگی به آفریقا نیز در حال افزایش است، باندا می‌گوید: سفرهای دسته‌جمعی خانواده ‌ها نیز محبوبیت خاص خود را دارند. چیزی که آفریقا را در باب سفرهای خانوادگی متمایز می ‌سازد این است که می‌تواند طیف وسیعی از جذابیت‌ ها را برای افراد مختلف عرضه کند. به جای اینکه فکرتان مشغول این سوال شود که امروز قرار است چه کاری انجام دهیم؟ یک سفر بهترین تجربه ‌ای است که اعضای خانواده از پیر و جوان می‌ توانند از آن لذت ببرند.
بسیاری از خانواده ‌ها فرصت‌ های آموزشی را به عنوان مشوق اصلی در نظر می‌گیرند. باندا می‌گوید: من پسری چهار ساله دارم و آموزشی که او می ‌تواند از طریق سفر کردن به آفریقا به دست بیاورد، از خواندن کتاب‌ ها دست نیافتنی است.

آفریقا
چشمتان را به روی این رستوران های کازابلانکا نبندید!
چشمتان را به روی این رستوران های کازابلانکا نبندید!
حیوانات در این دریاچه تبدیل به مجسمه می‌شوند
حیوانات در این دریاچه تبدیل به مجسمه می‌شوند
آبشار ویکتوریا از عجایب سحرانگیز آفریقا+ تصویر
آبشار ویکتوریا از عجایب سحرانگیز آفریقا+ تصویر
هجوم ۱۰ میلیون خفاش به پارکی در زامبیا! + تصویر
هجوم ۱۰ میلیون خفاش به پارکی در زامبیا! + تصویر