بلیط هواپیما

اکنون زمان سفر به آفریقاست

چرا به آفریقا سفر کنیم؟

با الی گشت همراه باشید تا با شنیدن دلایل سفر به آفریقا از زبان یک مدیر عامل شرکت گردشگری بیشتر مجذوب این سفر شویم:
یکی از بهترین‌ هدایای روز کریسمس ۲۰۱۵، دوربین عکاسی بود. علاقه‌مندی به سفری‌های عکس ‌برداری بسیار زیاد است. افرادی که می ‌خواهند تصویر آفریقا و ساکنین آن را با این وسیله ثبت کنند.  ما اکنون خودروهایی را در اختیار داریم که به طور ویژه برای عکاسان کنار گذاشته شده است. تنها کاری که باید بکنند این است که دوربین خود را به همراه بیاورند. دوربین را روی سه پایه تنظیم کرده و به راحتی می ‌نشینند و عکس می‌گیرند، این سفر ‌ها طوری هماهنگ می‌ شوند که گردشگران کمتری بر خودرو سوار شده و افراد می ‌توانند زوایای باز را از تمام نقاط خودرو ثبت کنند. افزایش علاقه‌مندی به عکاسی نیز بر محبوبیت سفری‌ هایی با پای پیاده اضافه کرده است. .

مطالب مرتبط:
آفریقا در نزدیکی شماست
۴ دلیل برای سفر به آفریقا
آفریقا

سفری ‌هایی با پای پیاده نیز نسبت به گذشته محبوب‌ تر شده‌ اند. در سفری پیاده، شما در طبیعت به گشت و گذار می‌ پردازید، آن را می ‌بویید و نقش اکوسیستم اطراف و طبیعت روی انسان ‌ها و حیوانات را درک خواهید کرد. هم‌ چنین، تعداد بیشتری از مسافران دوست دارند تا علاوه بر طبیعت، به دیدار مردم محلی نیز بروند و با آن‌ها تعامل داشته باشند. چیزی که ما هر روز بیشتر شاهد آن هستیم، این است که مسافران دوست دارند تا با مردم محلی از نزدیک آشنا شوند. تجارب فرهنگی اهمیت بیشتری پیدا کرده ‌اند و مسافران دوست دارند تا فرهنگ جبران محبت‌ها و موهبت‌ها را از خود به جای بگذارند. آن ‌ها نه تنها دوست دارند تا گشت و گذار خوبی داشته باشند، بلکه می ‌خواهند تا به هر نحوی که می ‌توانند، مثلا با حفظ منابع طبیعی یا حمایت از جوامع محلی از طریق موسسات خیریه، برای مردم محلی مثمر ثمر واقع شوند که کاری بسیار ارزنده است.

 تغییر در الگوهای رزرواسیون

وقتی به الگوها و روندهای گذشته نگاه می کنیم، در سال ‌های قبل، معمولا سفرها ۱۸-۱۲ ماه یا حتی در مواردی ۲ سال زودتر رزرو می‌ شدند. اما اکنون در بازه‌ های زمانی نزدیکتری این کار صورت می ‌پذیرد. بعضی وقت ‌ها، ما در خواست ‌هایی برای سفر طی ماه آینده را نیز دریافت می‌ کنیم. این نشان می ‌دهد افرادی که قصد سفر دارند، تا لحظه‌ آخر برای تصمیم نهایی خود صبر می ‌کنند. آن‌ ها مسافرت خود را قطعی می ‌دانند اما رزرو نهایی را نزدیک به حرکت خود انتخاب می ‌کنند. تا حدودی این نشان دهنده مقرون به صرفه بودن مسافرت به آفریقا است. شرکت آفریکا تراول سعی دارد تا هر چه بیشتر از الگوهای مسافرتی موجود بهره‌برداری کند و با کمک تفاوت نرخ ارز در کشورها، بهترین قیمت ‌ها را عرضه کند و تقاضا برای سفر به آفریقا را افزایش دهد. برنامه‌ی سال ۲۰۱۷ ما، ماه آینده منتشر می‌شود. ما نسبت به برنامه ‌های خود هیجان زیادی داریم. نه تنها به محتوای برنامه‌ ها، بلکه به قیمت‌ ها نیز توجه می‌ کنیم. در سال ۲۰۱۷ بهترین برنامه ‌ها را سعی کرده ‌ایم با پایین ‌ترین نرخ ممکن عرضه کنیم.
این شرکت برنامه ‌های داوطلبی و فرهنگی خود را گسترش داده و برنامه‌ جدیدی را برای کشور های کنیا، آفریقای جنوبی و بوتسوانا رونمایی کرده است. ما با توجه به مقاصد پر طرفدار بین مشتریان خود، سعی کردیم تا معقول ‌ترین بسته‌ ها و پیشنهادها را برای این مناطق آماده کنیم. هدف، همراه کردن تمامی مزایا و جاذبه ‌ها به سمتی است که مشتریی که آفریقا را در لیست سفر خود قرار داده است، دیگر تعلل نکند و همین حالا تصمیم به رزرو سفر خود بگیرد. آفریقا به طور قطع مقصدی فوق‌العاده‌ ای بوده و نباید آن را از دست داد، و هم اکنون زمان سفر به آفریقاست.

هزینه های سفر به مراکش
هزینه های سفر به مراکش
کلبه هایی که قبل از مرگ باید در آن ها اقامت کنید
کلبه هایی که قبل از مرگ باید در آن ها اقامت کنید
مرگ اسرار آمیز قدیمی ترین درخت، دانشمندان را شوکه کرد!
مرگ اسرار آمیز قدیمی ترین درخت، دانشمندان را شوکه کرد!
۴ دلیل برای سفر به آفریقا
۴ دلیل برای سفر به آفریقا