بلیط هواپیما

تجربه هایی روی آب و زیر آب در پاتایا

تجربیاتی متفاوت در سفر به پاتایا

بسیاری از این جاذبه ها در سراسر تایلند منحصر به فرد بوده و برخی از آن ها را نیز در هیچ جای دیگر دنیا نمی توان مشاهده کرد. تجربیات این سفر در تمام عمر در خاطر شما باقی مانده و از یادآوری آن لذت خواهید برد. در این محل برای هر فردی با هر سلیقه ای، امکان تفریح وجود داشته و افراد مختلفی از دوستداران تاریخ و فرهنگ گرفته تا عاشقان طبیعت، از اقامت خود خوشنود خواهند بود. با الی گشت همراه باشید:

مطالب مرتبط:
گشت و گذاری متفاوت در جمیتن پاتایا
این جاذبه ها را در جمیتن پاتایا ببینید
pattaya floating markets

بازار شناور پاتایا (Pattaya Floating Market )

بازار شناور پاتایا با مسیرهای دسترسی به وسیله قایق، مغازه ها و غرفه های شناور روی آب و دست فروش ها و فروشندگان متعدد ، گزینه ای جذاب و دیدنی برای تماشا محسوب می شود. این بازار برخلاف بازار شناور بانکوک، با عنوان بازار شناور چهار بخش مجزای تایلند یا  (Four Regions Floating Market) مشهور و شناخته شده است، یک نمایش زنده برای شناختن فرهنگ و هنر تایلند است. در این بازار تنوع زیادی از محصولات ارائه شده وجود داشته و انواع آثار هنری، صنایع دستی، لباس و پوشاک در کنار تعداد زیادی رستوران و میوه فروشی قرار دارد. این بازار یکی از بهترین جاهایی است که می توانید در پاتایا پیدا کرده و بازدید کنید. این بازار با دارا بودن ۱۱۴ غرفه، مساحتی بالغ بر ۱۰۰ هزار متر مربع را پوشش داده و در آن فرهنگ و هنر بخش های مختلف این کشور نمایش داده می شود. این بازار همواره با استقبال بازدیدکنندگان روبرو بوده و شلوغ است.

ساعات کاری: ۱۰ صبح تا ۱۱ شب

آدرس: ۴۵۱/۳۰۴ Sukhumvit Road, Jomtien Tel: +66 (0)3 870 6340

underwater world pattaya

دنیای زیر آب پاتایا (Underwater World Pattaya )

آکواریوم، دنیای زیر آب گزینه خوبی برای تماشای زندگی جالب توجه آبزیان دریاهای اطراف پاتایای است. این موضوع به طور خاص برای کسانی که توانایی و مهارت غواصی را نداشته و یا فرصتی برای اینکار نداشته یا در مواقعی که شرایط دید در دریا به اندازه ای مناسب نیست که بتوان در هنگام غواصی به تماشای دنیای زیر آب پرداخت ، گزینه ایده آلی محسوب می شود.

در این محل، شما از زیر یک تونل شفاف آکریلیک، نمایی زیبا از زندگی ۲۰۰ گونه از جانداران و آبزیان منطقه پاتایا از جمله کوسه ها، ماهی های پهن الکتریسیته دار (stingrays)، سمورهای دریایی و لاک پشت ها را در برابرتان خواهید داشت. برنامه زنده تغذیه این جانوران یکی از برنامه های بسیار جالب و مهیجی است که به صورت روزانه در این آکواریوم برگزار می شود و شما می توانید بدون اینکه خیس شوید از دیدن دنیای زیر آب لذت ببرید.

ساعات کاری: ۹ صبح تا ۶ عصر

آدرس: ۲۲/۲۲ Sukhumvit Road, Jomtien Tel: +66 (0)3 875 6877

pattaya lakeland cable ski

دریاچه پاتایا و اسکی روی آب

اسکی روی آب بدون شک بی خطرترین و یکی از لذت بخش ترین ورزش های آبی در پاتایا محسوب می شود. در این دریاچه شما می توانید به کمک قایق های پر سرعت، اسکی روی آب را تجربه کنید. برای این کار تنها باید به این محل رفته و به مراکز مخصوص مراجعه کنید. در این محل همچنین کابل هایی در بالای دریاچه وجود دارد که شما از آن به کمک چرخ ها و بست های متصل شده و با سرعت زیادی سر خورده و به سمت دیگر دریاچه می رسید. گاهی ممکن است تلاش شما برای اسکی روی آب موفق نبوده و تنها چند متر جلوتر در آب سقوط کنید، در این شرایط بهتر است شنا کرده، به بیرون از آب بیایید و شانس خود را دوباره امتحان کنید، با استفاده از تجربیات مربیان و افراد با تجربه بیشتر قطعا می توانید به سرعت، مهارت خود را افزایش داده و از این ورزش مفرح لذت ببرید.

ساعات کاری: ۱۰ صبح تا ۶ عصر

آدرس:  ۲۹۷/۶ Sukhumvit Road, Jomtien Tel: +66 (0)3 823 2690

معروف ترین غذاهای تایلندی
معروف ترین غذاهای تایلندی
سونگکران، جشن آب تایلند
سونگکران، جشن آب تایلند
چطور یک هفته را در بانکوک بگذرانیم؟
چطور یک هفته را در بانکوک بگذرانیم؟
از ویزای تایلند چقدر می دانید؟
از ویزای تایلند چقدر می دانید؟