خرید در آنکارا

مرکز خرید پانورا

قلعه آنکارا، از زمان های دور مرکز تجاری بوده و امروزه تجار فرش، چرم و عتیقه جات در آن برای جذب گردشگران با یکدیگر رقابت می کنند. این قلعه مکان مناسبی برای خرید فرش و گلیم با قیمتی مناسب می باشد. با پایین رفتن از قلعه می توانید وارد بازار سرپوشیده شوید، یک بنای فلزی که در آن می توانید محصولات با کیفیت و ارزانی را بخرید.
آنکارا بیشترین تعداد مراکز خرید بر حسب جمعیت را در ترکیه دارد و همه آنها برندها و محصولات مشابهی را می فروشند.

 این مراکز خرید بزرگ همه روزه باز هستند و بهترین آنها پانورا، کنت پارک، کپا، آرمادا، گوردیون، نکست لول، کیزیلای AVM و آنکامال می باشند. علاوه بر برندهای بین المللی، برندهای باکیفیت ترک نیز در این مراکز یافت می شود. ترکیه صنعت نساجی و پوشاک بسیار قدرتمندی دارد، و برندهای ترک بهترین و ارزان ترین گزینه برای خرید می باشند. به فروشگاه های برندهای برتر ترک که در زیر آمده است، حتماً سر بزنید:
مدرن و گران: Vakko، Beymen، Sarar، Tuzin (زنانه)، Roman (زنانه)، Fabrika
متوسط: Kigiki (مردانه)، Boyner
ارزان و غیر رسمی: Koton، LC Waikiki، Defacto
جین: Mavijeans، Colins
یک شرکت تولیدی شیشه و بلور به نام Pasabahce، محصولات هنری زیبا و ارزانی را می فروشد که یکی از بهترین و منحصربفرد ترین سوغاتی های ترکیه می باشد.
خیابان Tunali Hilmi شناخته شده ترین محله برای خرید در آنکارا می باشد، اما افزایش روز افزون مراکز خرید بزرگ، بازار آن را تا حدودی کساد کرده است.
برای خرید جواهرات و نقره جات ترک می توانید از مرکز خرید قدیمی Kugulu Pasaji که در مقابل پارک Kugulu (قو) قرار دارد، بازدید کنید. همچنین در ۱۰۰ کیلومتری غرب آنکارا شهر تاریخی به نام بی پازاری قرار دارد که نقره های دست سازش در ترکیه معروف می باشد. بهترین مکان برای خرید نقره در این شهر، بازار جواهرآلات Kuyumcular می باشد، در این بازار غذاها و نان های محلی این منطقه فروخته می شود.

چه تفریحاتی در آنکارا مجانی هستند؟
چه تفریحاتی در آنکارا مجانی هستند؟
 معرفی هتل برا آنکارا | ۵ ستاره
 معرفی هتل برا آنکارا | ۵ ستاره
معرفی هتل ۳ ستاره لطیف اوغلو در آنکارا
معرفی هتل ۳ ستاره لطیف اوغلو در آنکارا
قلعه آنکارا، یکی از مهمترین جاذبه های پایتخت ترکیه
قلعه آنکارا، یکی از مهمترین جاذبه های پایتخت ترکیه

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code