بلیط هواپیما

در این باغ های پروانه، پروانه هایی خیره کننده ببینید!

معروف ترین باغ های پروانه 

پروانه ها می توانند با آن بالهای رنگی و چرخ های مدور خیره کننده ای که می زنند همه گروه های سنی را جذب کنند در حالی که این موجودات از تخم به لارو و از آن تبدیل به پیله و بعد به پروانه ای بالدار تبدیل می شوند. در این پست شما را با معروف ترین باغ های پروانه جهان آشنا می کنیم، الی گشت را همراهی کنید.

باغ های زیبای پروانه

زیستگاه پروانه استرالیایی

مطالب مرتبط:
این جای رویایی رادیده اید؟ | دره پروانه در ترکیه
با دنیای پروانه های کمیاب در بانکوک آشنا شوید

زیستگاه پروانه استرالیای در روستای کوراندا(kuranda) در شمال کویین لند، خانه ای است که در آن ۱۵۰۰ گونه از پروانه های بومی جنگل های بارانی زیست می کنند. این باغ ها، زمین هایی هستند که گیاهان جنگل های بارانی در آن کاشته شده اند و در آن درخت های چتری و  نهرهای روان و آبشار نیز وجود دارد. بازدیدکنندگان می توانند خودشان در آنجا گشت و گذار کنند و یا از راهنمای تور ۳۰ دقیقه ای با قیمت مناسب استفاده کنند.

دنیای پروانه ها-فلوریدا

فلوریدا اولین زیستگاه و باغ پروانه ها در امریکا است که در ۱۹۸۸توسط رونالد بوندر احداث شده است. در اولین پارک طبیعی ۱۰۰۰۰ پروانه زندگی می کردند که بیش از ۱۵۰ گونه بودند. قسمت جالب این پارک این بود که ازمایشگاهی در آن وجود داشت که بازدیدکنندگان از نزدیک تمام مراحل رشد این حشره را می  دیدند.

باغ پروانه

دنیای پروانه انگلستان

سال ۲۰۰۹ در بریتانیا بزرگترین باغ ها و زیستگاه برای پروانه ها ساخته شده است و در حال حاضر نیز فازهای دیگری از این ساختمان در حال ساخت است. دنیای پروانه ها توسط محیط بانانی مانند سیر دیوید اتنبورگ  مدیریت و هدایت می شود که شامل ۱۰۰۰۰ پروانه با ۲۵۰ گونه می باشد که زیر ۳۰۰ فوت هستند. در این زیستگاه علفزارها و باغهای وسیعی وجود دارد که برای جذب گونه بومی بریتانیایی بوجود آمده اند و دارای امکانات اموزشی و تحقیقاتی است.

باغ

مرکز زیستگاه پروانه ای جورجیاB.Day Cecil(نام فردیBurke Day Cecil)

باغ callaway  در امریکا از خانه های جورجیا دارای ۵/۴ اکر  گلخانه  سربسته می باشد . از امکانات ان می توان به جنگلهای بارانی با ابشاری ۱۲ فوتی اشاره کرد که در بیرون آن  گونه های استوایی و گلهای بومی برای جذب پروانه های محلی می باشد. با در نظر گرفتن  هر دو مکان می تواند گفت حدود ۱۰۰۰ نوع از انواع پروانه ها ا نجا وجود دارد.

فنگ هوانگ، شهری که در زمان یخ زده است!
فنگ هوانگ، شهری که در زمان یخ زده است!
این ویدیو شما را مجبور به تحسین زیبایی های بوسنی میکند
این ویدیو شما را مجبور به تحسین زیبایی های بوسنی میکند
چرا برزیلی ها دوست ندارند این جاذبه ها را کسی ببیند؟
چرا برزیلی ها دوست ندارند این جاذبه ها را کسی ببیند؟
ترکیه، کشوری با سواحل شگفت انگیز!
ترکیه، کشوری با سواحل شگفت انگیز!

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code