بلیط هواپیما

در مسکو از کجا خرید کنیم؟

مراکز خرید مسکو

کلیساها و موزه های مسکو چیزی است که گردشگران زیادی را شیفته این شهر کرده است. در مسکو به غیر از اینکه با دنیایی از جاذبه های فرهنگی و هنری روبرو می شوید در گوشه و کنار شهر مراکز خرید زیادی هم می بینید که می توانید خریدها ی متنوعی را در آن ها انجام دهیم. می خواهیم چند نمونه از بهترین مراکزخرید این شهر را به شما معرفی کنیم، الی گشت را همراهی کنید.

مسکو

مرکز خرید متروپلیس (Metropolis)

مطالب مرتبط:
در مسکو چه کار کنیم ؟
چرا باید به مسکو سفر کنیم؟

این مرکز خرید مدرن و جذاب در کنار ایستگاه مترو قرار دارد پس هیچ نگرانی ای بابت دسترسی به این مرکز نداشته باشید. چون همین که سوار قطار شوید بعد از مدتی با بالا آمدن از پله های مترو این مرکز را در جلوی خود می بینید. متروپلیس همانطور که از اسمش معلوم است آنقدر بزرگ است که در داخل آن به غیر از خرید می توانید هم امکانات تفریحی داشته باشید و هم در صورت گرسنگی در رستوران های مختلف آن مثل اچ اند ام، نیولوک و …غذا بخورید. اگر نخواستید برای غذا خوردن چندان هزینه می کنید می توایند از هایپرمارکت غذاهای ارزان قیمت بخرید. این مرکز خرید نسبت به دیگر مراکز مسکو جدیدتر است و حتی اگر قصد خرید هم نداشته باشید از مغازه گردی در آن لذت می برید. در این مرکز فروشگاه هایی با برندهای  زارا، تامی هیلفیگر،  اسپیریت، منگو، لویس و … وجود دارد که  برای برای کسانی که علاقمند به پوشیدن لباس های برند هستند بسیار مناسب است.

مرکز خرید متروپلیس

مرکز خرید ماننایا پلوشاد (Manezhnaya Ploshad)

آیا به دنبال مرکز خریدی هستید که به راحتی به آن دسترسی پیدا کنید؟ این مرکز خرید دقیقا در کنار میدان سرخ قرار دارد و می توانید به غیر از خرید از جاذبه هایی مثل کلیسای سنت باستیل و کاخ کرملین هم دیدن کنید. این مرکز با معماری متفاوت خود دارای سه طبقه است و در مغازه های مختلف آن می توانید اجناس مورد نیاز خود را در برندهای مختلف بین المللی پیدا کنید.  با توجه به این که این مرکز نسبتا کوچک است در داخل آن رستوران وجود ندارد اما سوپرمارکتی دارد که می توانید مواد خوراکی را از آنجا تهیه کنید. از آنجایی که این مرکز در کنار جاذبه های توریستی شهر مسکو قرار دارد بیشتر فروشنده های آن زبان انگلیسی را بلدند و می توانید بدون هیچ مشکلی خرید خود را انجام دهید.

مرکز خرید اوچان (Auchan)

اوچان در واقع یک هایپرمارکت بزرگ است که بیشتر افراد مواد غذایی خود را از اینجا می خرند. در این مرکز می توانید مواد غذایی را به قیمتی بسیار کمتر از جاههای دیگر خریداری کنید و دلیل شلوغ بودن آن هم پایین بودن قیمت است. اما به غیر از مواد غذایی می توانید اجناس دیگری را هم مثل لوازم خانگی، لوازم ورزشی و … را هم در اینجا پیدا کنید. این محل هر روز از ساعت ۸ صبح تا حوالی ۱۰ شب باز است و اگر به دنبال خریدهای لوکس نباشید انتخاب بسیار مناسبی است.

مرکز خرید اوچان
نمایی نزدیک از مراکز خرید سوچی
نمایی نزدیک از مراکز خرید سوچی
در سنت پترزبورگ زیر کدام سقف برویم!؟
در سنت پترزبورگ زیر کدام سقف برویم!؟
راهنمای شکم گردی در سوچی
راهنمای شکم گردی در سوچی
کدام هتل سوچی را انتخاب کنیم؟
کدام هتل سوچی را انتخاب کنیم؟