بلیط هواپیما

۶ دلیلی که شما را مجاب می کنند به بوینس آیرس آرژانتین سفر کنید!

۶ دلیل برای سفر به بوینس آیرس

بوینس آیرس پایتخت رنگارنگ کشور آرژانتین، با تمام شهرهایی که در عمرتان دیده اید، متفاوت است. چرا؟! چونکه در اینجا ترکیبی از فرهنگ منحصر به فرد آمریکای جنوبی و ظرافت و زیبایی اروپایی را خواهید دید. سفر به بوینس آیرس تجربه منحصر به فردیست که هر کسی نمی تواند در دوران زندگیش آن را تجربه کند. موسیقی این کشور از فرانسه تاثیر گرفته و غذاهایش طعم غذاهای اسپانیایی را می دهند. اگر این تنوع فرهنگی برای متقاعد کردن شما کافی نیست، این مطلب الی گشت را مطالعه کنید تا ۶ دلیل برای سفر به بونس آیرس را برایتان عنوان کنیم.

سفر به بوینس آیرس
  • اینجا دیوانه کننده است!

مطالب مرتبط:
هزینه های سفر به آرژانتین
شبه جزیره والدز در آرژانتین| جایی برای تماشای حیات وحش
چرا خیابان کامینیتو در آرژانتین تا این حد محبوب شده است؟

سفر به بوینس آیرس کار ضعیف النفس ها نیست! این فقط به خاطر سیستم حمل و نقل عمومی عجیب و غریب این شهر که تازه واردان را با اتوبوس های پر شمارش گیج می کند نیست. بلکه موضوع عمیق تر از این حرف هاست! مردم اینجا کنجکاو و سخت کوش هستند و زندگی پر تلاشی دارند. رانندگان تاکسی شما را با سوال های پر شمارشان بمباران می کنند و فروشندگان میوه و سبزیجات شما را به زور وارد مغازه شان می کنند و درباره زندگی از شما سوالاتی می پرسند. در اینجا همه وقتی در پارک دور هم می نشینند، از هم سوالات روانشناسی می پرسند و به هم نگاه می کنند. این مردم به مطالعه علاقه زیادی دارند و ژانر مورد علاقه شان هم مسائل روانشناسی است. تقریبا در گوشه و کنار تمامی پارک ها، افرادی را می بینید که کتاب به دست دارند.

دلایل سفر به بوینس آیرس

بیایید درباره شیوه زندگی آرژانتینی ها صحبت کنیم. اکثر آرژانتینی ها خواب کمی دارند و این تاثیر قهوه زیادیست که در طول روز می نوشند. آن ها از قصد زیاد قهوه می خورند تا بتوانند عادات عجیب خود را انجام دهند! مثلا، الآن ساعت ۱۱ شب است، خب وقت آن رسیده که آرژانتینی ها با دوستانشان به استادیوم بروند و فوتبال بازی کنند! اینجا ساعت ۱۲ شب، نیمه شب نیست بلکه تازه سر شب است! به طور کلی شما به بوینس آیرس خواهید رفت و دیوانه آن خواهید شد.

  • اینجا شهری فوق العاده خلاق است!

از همان موقع که پای خود را درون این شهر بگذارید، متوجه این موضوع خواهید شد. خلاقیت در این شهر موج می زند. در سفر به بوینس آیرس شرکت های زنجیره ای بین المللی زیادی را نخواهید دید، به همین خاطر مردم برای داشته های خود خلاقیت زیادی خرج می کنند. مردمان این سرزمین به جای اینکه خودشان را برای کسب درآمد بیشتر و کار از پای در بیاورند، وقت خود را صرف دوستان و خانواده خود می کنند. هر نوع خلاقیتی در شهر، مورد استقبال و تشویق مردم قرار می گیرد. هر کسی که بخواهد نمایشی را برگزار کند، به راحتی یک سالن تئاتر اجاره می کند و نمایشش را برگزار می کند. شاید به همین خاطر است نمایش های هنری و تئاتر بوینس آیرس در کل قاره آمریکای جنوبی سر آمد است.

هنر خیابانی بوینس آیرس
  • بوینس آیرس شهری سخاوتمند است!

تعدا کارهایی که شما به صورت رایگان می توانید در بوینس آیرس انجام دهید، کم نیست. در این شهر برنامه ای با نام “خوش آمد گویی” هم برگزار می شود، برنامه ای که طی آن خود مردم دیدنی های شهر را به طور رایگان به شما نشان خواهند داد. آرژانتینی ها بسیار میهمان نواز هستند و با آغوش باز و به گرمی از گردشگران استقبال خواهند کرد.

کافیست به یکی از پارک های شهر بروید تا مردمی را ببینید که در کلاس های رایگان یوگا یا تای چی شرکت می کنند. سپس هنرمندانی را خواهید دید که در میدان های شهر، رستوران ها و کافه ها به طور رایگان و بدون توقع دریافت پول موسیقی زنده می نوازند. بسیاری از مردم هم مشغول انجام رقص های محلی و سنتی آرژانتین هستند و آن را آموزش می دهند.

موسیقی در میدان های بوینس آیرس آرژانتین
  • بوینس آیرس شهری جذاب است!

اینطور نیست؟!

  • مردم اینجا می دانند که چطور اوغات خوبی داشته باشند!

در سفر به بوینس آیرس سرگرمی های زیادی برای انجام دادن وجود دارند که بیشترشان در طول شب اتفاق می افتند. به کافه های معروف شهر بروید و یا سری به مراکز فرهنگی شلوغ و پر جمعیت شهر بزنید. می توانید در کلاس های فولکلور و رقص محلی شرکت کنید. مردم اینجا دائما در حال خوشحالی و پایکوبی هستند. کافیست بروید و از نزدیک تماشا کنید.

تفریح در بوینس آیرس
  • این شهر فرهنگی غنی دارد!

بوینس آیرس شهری نیست که مرمانش برای بقا و یا کسب درآمد بیشتر، فراموش کنند که انسان هستند! اگر به مشکلی بر بخورید، مردم متوجه خواهند شد و قطعا شما را کمک خواهند کرد. آن ها به روابط انسانی اهمیت می دهند و اگر از آن ها بخواهید در مسیری کمکتان کنند یا پیشنهادی به شما بدهند، دریغ نمی کنند. به عنوان مثال اگر سوار یک تاکسی یا اتوبوس شوید و متوجه شوید که پول همراهتان نیست، قطعا شخصی پیدا می شود که جای شما کرایه تان را حساب کند. مردمان بوینس آیرس برایتان کار خیری انجام می دهند و انتظاری ندارند که برایشان جبران کنید. آن ها به اینکه سرنوشت برایشان جبران خواهد کرد، اعتقاد دارند.

میهمان نوازی مردم بوینس آیرس

اگر قصد سفر به آمریکای جنوبی را دارید، آرژانتین اولین کشوریست که باید آن را از نزدیک تماشا کنید. پایتخت رنگارنگ این شهر مکانیست که تنوع فرهنگی بسیار زیادی دارد. در سفر به بوینس آیرس چیزهایی خواهید دید که مطمئن باشید در هیچ کشور اروپایی دیگری یا آمریکایی دیگری نمی توانید ببینید.

منبع: theculturetrip.com

بوئنوس آیرس، بدل پاریس در آمریکای جنوبی
بوئنوس آیرس، بدل پاریس در آمریکای جنوبی
با معروف ترین جاذبه های گردشگری آرژانتین آشنا شوید!
با معروف ترین جاذبه های گردشگری آرژانتین آشنا شوید!
ادبیات نمایشی – عکس روز نشنال جئوگرافیک
ادبیات نمایشی – عکس روز نشنال جئوگرافیک
هزینه های سفر به آرژانتین
هزینه های سفر به آرژانتین