با این وسایل لذت بیشتری از سفرتان ببرید

لذت بردن از سفر

در جهان معاصر امکان انجام سفرهای آزادانه به همه جا فراهم شده است و در حال حاضر تعداد زیادی از افراد به صورت‌ های مختلف اعم از انفرادی، زناشویی و خانوادگی به انجام مسافرت ‌های گونان مبادرت می‌کنند تا جهان را ببینند. با الی گشت همراه باشید تا به شما بگوئیم چگونه می توانید از سفرتان بیشترین لذت را ببرید.

مطالب مرتبط:
چگونه ۱۰ سفر تجربه سفر در ۲۵ نکته
چگونه حرفه ای سفر کنیم؟

عکاسی

سفر می تواند فضایی برای فروش آثار هنری افراد باشد. در این راه، داشتن یک دوربین عکاسی فول فریم که در شرایط نور کم هم عملکرد عالی داشته باشد، برای انجام عکاسی حرفه ‌ای مورد نیاز است و این نیاز از طریق خرید دوربین ‌هایی مانند مارک ۳ کانن فایو دی با لنز ۱۰۵-۲۴ میلیمتر رفع می‌شود. قابل ذکر است که من عکاسی‌هایم را همیشه با دوربین کانن ۳۵-۱۶ میلیمتری انجام می‌دهم، مگر اینکه عکاسی از حیات وحش باشد که با دوربین کانن ۳۰۰-۷۰ میلیمتری انجام می‌شود. دوربین کانن ۳۵-۱۶ میلیمتری زوایه لنز فوق ‌العاده خوبی دارد و برای عکاسی در شرایط با نور کم ایده‌آل است و از سویی دیگر، لنز L آن با یک دهانگی بزرگ یکی دیگر از مزیت‌هایش به شمار می‌رود.
معمولاً در سفر اثاثیه مورد نیاز زیادی را افراد به همراه دارند و در مورد برداشتن وسایل با حجم زیاد محدودیت وجود دارد و به همین دلیل بهتر است که به جای کیت کامل DSLR، مسافران دوربین با کیفیت بالای خود را به همراه داشته باشند. دوربین‌های سری PowerShot  هنوز هم گزینه‌ های بسیار مناسبی برای عکاسی هستند، چرا که آنها امکان عکسبرداری در فرمت RAW را به وجود می‌آورند و تصاویری با کیفیت بسیار بالا ارائه می‌دهند. دوربین عکاسی را می‌توان در ساکی که وسایل مورد نیاز روزانه را در آن قرار می‌دهیم، بگذاریم. معمولاً این ساک ‌ها جاهای مختلفی دارند و قسمتی از آنها برای قرار دادن وسایلی مانند دوربین و تلفن و… مناسب هستند.
از سویی دیگر، کیف دوربین ONA Bowery  به اندازه کافی جا دار است و می‌توان از آن برای به همراه داشتن دوربین فول فریم با یک لنز متوسط استفاده کرد. این مدل کیف‌ها بسیار با کیفیت هستند و با قیمت مناسبی عرضه می‌شوند.

عکاسی

کفش مناسب

کفش مناسب یکی از لوازم سفر است و کفش‌های THE گزینه مقبولی هستند. این کفش‌ها در قسمت قوسی پا بسیار خوب طراحی شده‌اند و از کف پا محافظت می‌کنند و به لحاظ ظاهری نیز زیبا هستند. پس برای یک سفر بهینه کفش مناسب را از یاد نبرید. تلفن یکی از وسایلی است که همواره در سفر همراه افراد است، بنابراین لازم است که با استفاده از محافظ ‌های تلفن همراه از آنها محافظت نماییم. محافظ‌های LifeproofNuud Case می‌توانند از تلفن همراه در برابر آب و گرد و خاک حفاظت کنند و به همین دلیل کیفیت تصاویر آنها را حفظ می‌کنند.

کفش

بسته بندی ایده آل

سفر اغلب باعث می‌شود که افراد به بسته ‌بندی کنندگان حرفه‌ای تبدیل شوند، به این دلیل که لازم است وسایل مورد نیاز بسیار در فضایی محدود جاسازی شوند. مجموعه ‌ای از بسته‌بندی ‌های مکعبی LifeproofNuud Case شکل که در سه سایز مختلف در بازار موجود هستند، باعث می‌شود که لباس‌های ما به آسانی بسته‌بندی شوند و پیدا کردن وسایل در این بسته ‌بندی‌ های مجزا آسان‌تر می‌شود. معمولاً به ندرت چمدان ‌ها تا مقصد باز می‌شوند و به همین دلیل می‌توان آنها را در این بسته ‌بندی‌ها قرار داد. لایه بیرونی این ساک ‌ها بسیار مقاوم است و به همین دلیل نگرانی درباره ضربه خوردن به وسایل وجود ندارد. حمل و نقل نمونه ‌های کوچک این ساک‌ ها آسان است و نمونه‌های بزرگ نیز برای تعداد افراد بیشتر از دو نفر مناسب هستند.

بسته بندی وسایل

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code