موزه گردی در لندن

آشنایی با موزه و گالری های لندن

یکی از سرگرمی های مهم در سفر به لندن بازدید از گالری و موزه های این شهر است. در این موزه و گالری های لندن همه ‌چیز پیدا می‌ کنید. وقتی می‌ گوییم همه چیز یعنی از وسایل مربوط به تاریخ باستان گرفته تا وسایل امروزی، در آن ‌ها پیدا می‌ شود. با الی گشت همراه باشید و با برخی از این موزه های آشنا شوید:

مطالب مرتبط:
آتن و موزه هایی که باید دید
موزه گردی در کیپ تاون
british museum

موزه بریتانیا

این موزه با شهرت جهانی، دربرگیرنده ی مجموعه‌ ای از وسایل تاریخی و کمیاب از سراسر جهان است. جالب ‌ترین‌ های این موزه عبارت است از: سنگ روزتا یا سنگ رشید، مجسمه ‌های پارتنون، مومیایی ‌های مصری

موزه ویکتوریا و آلبرت (V&A)

یک موزه هنر و طراحی عالی است که دارای مجموعه ‌ای از سرامیک ‌ها، مد، جواهرات، عکس ‌ها و … با شهرت جهانی هست. زیباترین موارد این موزه :گالری‌ های قرون وسطی و رنسانس، گالری جواهرات قیمتی و گالری‌ های انگلیسی

موزه سلطنتی جنگ

موزه ‌ای باشکوه از تاریخ جنگ مدرن از جنگ جهانی اول تا به امروز. آثار به یادماندنی و زیبای این موزه، شامل یک خانواده در زمان جنگ، نمایشگاه هولوکاست و جنگ مخفی که از جاسوسی و عملیات مخفی پرده برمی‌ دارد.

موزه تاریخ طبیعی

در ساختمان زیبای این موزه، چیزهای جالبی از جهان طبیعی را می ‌بینید. آثار خاص و برگزیده این موزه عبارت است از: گالری دایناسورها، مدل نهنگ آبی و یک مرکز پژوهشی که می‌ توانید در آن صدها نمونه از کارها و همچنین دانشمندان را ببینید.

museum of london docklands old london bridge

موزه علوم

یک موزه هیجان انگیز و تأثیرگذار از علوم و فناوری که به افراد اجازه می ‌دهد که اشیا را لمس کنند و از نزدیک ببینند. این موزه دارای یک سینمای خانگی سه بعدی IMAX و بیش از ۱۵۰۰۰۰ وسیله برای دیدن هست.

موزه لندن

تاریخ هیجان انگیز لندن در این موزه نهفته است. این موزه مختص پایتخت است و افراد می ‌توانند زندگی در این شهر را از دوران ماقبل تاریخ تا زمان ویکتوریا و تا به امروز بررسی کنند.

تیت مدرن (Tate Modern)

این موزه که قبلاً یک نیروگاه برق بوده و سپس به یک گالری هنری تبدیل ‌شده، جایگاه آثار هنری معاصر و مدرن از سراسر دنیاست و به خاطر فضای بسیار بزرگ سالن توربین و محل نمایش کارهای هنرمندانی نظیر پیکاسو، دالی (Dali)، وارهول (Warhol) و روتکو (Rothko) معروف است.

گالری ملی

بوتیچلی (Botticelli)، لئوناردو داوینچی (Leonardo da Vinci)، رامبراند (Rembrandt)، گینزبارو (Gainsborough)، ترنر (Turner)، رنوآر (Renoir) و ون گوگ (Van Gogh) تنها چند تن از هنرمندانی هستند که نقش آن ‌ها روی دیوارهای این موزه وجود دارد. این گنجینه واقعی، دارای بیش از ۲۰۰۰ نقاشی از قرون وسطی تا قرن بیستم است.

موزه داکلندز (Docklands)لندن

این انبارهای ۲۰۰ ساله تمام تاریخ انگلستان را در خود جای داده است. آثار شامل سیلرتون (Sailortown)، که زندگی در قرن نوزدهم در لندن را بازسازی می‌ کند و اثر لندن، شکر و برده ‌داری (London, Sugar & Slavery)، در مورد نقش پایتخت در تجارت برده از طریق اقیانوس اطلس می باشد.

لندن در گذر ثانیه‌ها + ویدیو
موزه تاریخ طبیعی لندن، دنیایی از شگفتی های تاریخ کره زمین
گشت و گذار در لندن + ویدئو
موزه مادام توسو

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code