نقاطی در دبی که گردشگران را جذب می کند

جاذبه های دبی

دبی مناطق توریستی جذاب و  تفریحات زیادی دارد که روزانه گردشگران بسیاری در سفر به دبی از آن ها بازدید می کنند. در ادامه با الی گشت همراه شوید تا  معروف ترین نقاط توریستی این شهر را معرفی کنیم:

مطالب مرتبط:
آشنایی با ۵ رستوران متفاوت در دبی
سفری ارزان به دبی

.برج العرب:برج العرب تنها هتل ۷ ستاره جهان است و به شکل بادبانی مواج طراحی شده است. این برج ۳۲۱ متر ارتفاع دارد و چهارمین هتل بلند جهان می باشد و همچنین یکی از معروف ترین نمادهای دبی و ساختمانی باشکوه است بطوریکه سفر به دبی بدون بازدید از این برج زیبا کامل نمی شود. ساحل کنار این برج بهترین محل برای عکس انداختن در دبی است چون می توانید این برج شکوهمند را در پس زمینه عکس خود داشته باشید.این هتل به عنوان مجلل ترین هتل در جهان شناخته شده و چراغانی شدن آن در شب جلوه و زیبایی خاصی به آن می بخشد

burj-al-arab

برج خلیفه : بزرگترین برج جهان و دستاوردی حیرت انگیز از مهنسی معماری است. ساخت این برج در سال ۲۰۰۹ به پایان رسید و در آن هتل ها، مراکز خرید، پارک های بسیاری وجود دارد. با سفر به سکوی بالای این برج که در طبقه ۱۲۴ آن است می توانید از چشم انداز خیره کننده آن لذت ببرید و در طول این مسیر نیز با تاریخ دبی بیشتر آشنا شوید

burjekhalife

فواره های دبی:در کنار بزرگترین برج جهان، یکی از حیرت انگیز ترین فواره های جهان قرار دارد که در حقیقت بزرگ ترین فواره متحرک جهان است. این فواره ها آب را تا ارتفاع یک ساختمان ۵۰ طبقه بالا می برند و پنج دایره به اندازه های مختلف و دو کمان مرکزی دارد. نورهای این فواره از فضا هم دیده می شود که آن را تبدیل به یکی از درخشان ترین نقاط خاورمیانه کرده است.

mountaiens

دهکده جهانی: در طول ۱۵ سال گذشته، دهکده جهانی تفریحات فرهنگی و تجربه خرید بین المللی را برای میلیون ها بازدید کننده ایجاد کرده است.در این دهکده می توانید از غذاهای خوشمزه مخصوص آنجا لذت ببرید و از تفریحاتی مثل آتش بازی و سوارکاری لذت ببرید. این دهکده هر سال از ماه نوامبر تا مارس باز می باشد.

global-village

 جزیره نخل: پالم جمیرا با داشتن معروف ترین هتل های جهان، جاذبه های حیرت انگیز توریستی، مراکز خرید بسیار همه آن چیزهایی را که برای لذت بردن از تعطیلات نیاز دارد برای شما فراهم کرده است. اگر می خواهید در طول تعطیلات خود استراحت کنید و یا از هیجان سرشار شوید جزیره پالم انتخاب مناسبی برای شما است. در اینجا تفریحاتی مثل پارک، ورزش های آبی و کیلومترها سواحل زیبا وجود دارد.

palm-islands
معرفی فرودگاه شارجه امارات
معرفی فرودگاه شارجه امارات
پاسپورت امارات قوی ترین پاسپورت جهان شناخته شد!
پاسپورت امارات قوی ترین پاسپورت جهان شناخته شد!
۸ واقعیتی که آرزو می کنید قبل از سفر به دبی بدانید!
۸ واقعیتی که آرزو می کنید قبل از سفر به دبی بدانید!
بهترین تفریحات و جاذبه های دیدنی ابوظبی
بهترین تفریحات و جاذبه های دیدنی ابوظبی

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code