نمایشگاه های ماه نوامبر دبی ۲۰۱۸ | آبان و آذر ۹۷

نمایشگاه های ماه نوامبر دبی ۲۰۱۸ | آبان و آذر ۹۷

مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC) از زمان ساخته شدنش به منظور پایه گذاری و ایجاد یک موقعیت تجاری عظیم در شهر دبی بوده است. مجموعه تجارت جهانی دبی با ۳۷ طبقه برج اداری در سال ۱۹۷۹ در منطقه شیخ زائد ساخته شد و از آن زمان به بعد بخش های نمایشگاه، کنوانسیون ها، ساختمان های اداری کنواسیون، هتل های ایبیس و نووتل و … در اطراف آن ساخته شده و گسترش یافت. این مرکز میزبان تمامی نمایشگاه ها و کنفرانس هایی است که به صورت بین المللی در شهر دبی برگزار می گردند و محلی برای کنار هم قرار گرفتن تجار و کسب و کارهای مختلف می باشد. با الی گشت همراه باشید تا در این مقاله نمایشگاه های ماه نوامبر دبی را بررسی نماییم.

نمایشگاه های ماه نوامبر دبی

نمایشگاه تولیدات غذایی و نوشیدنی های دبی | GulFood Manufacturin

مطالب مرتبط:
نمایشگاه های ماه نوامبر استانبول | آبان و آذر ۹۷
مهمترین نمایشگاه های دبی در اکتبر ۲۰۱۸
مهمترین نمایشگاه های باکو در سال ۲۰۱۸

این نمایشگاه در تاریخ ۶ الی ۸ نوامبر ۲۰۱۸ (۱۵ الی ۱۷ آبان ماه ۹۷) در محل Sheikh Rashid Hall, Sheikh Maktoum Hall, Sheikh Saeed Hall در فضای ساختمان تجارت جهانی در شهر دبی برگزار خواهد شد. این نمایشگاه به عنوان یکی از مهمترین نمایشگاه های ماه نوامبر دبی، از پر طرفدارترین رویدادهای غذا و نوشیدنی در جهان است. اینجا مکانی است که در آن متخصصان با هماهنگ نمودن دانش خود با یکدیگر، یادگیری و گسترش صنعتی را برای بالا بردن پتانسیل تجاری افزایش می دهند. این یک رویداد تاثیرگذار است که طعم ها و روند آینده آن ها را به نمایش خواهد گذاشت و جایی که بزرگان و همچنین تازه کاران این صنعت فضایی را برای رشد خود پیدا می کنند. این نمایشگاه به گونه ای برنامه ریزی شده تا شرکت های منطقه ای و جهانی این صنعت ویژگی های کسب و کار خود را در ۳ روز به نمایش دراورده و بتوانند راه حل هایی برای زنجیره تحویل غذا و نوشیدنی به دست مشتریان پیدا کنند. بخش های کلیدی این نمایشگاه شامل مواد اولیه، پردازش آن ها، بسته بندی، زنجیره تامین و کنترل است. در سال گذشته بیش از ۳۵ هزار بازدید کننده از این نمایشگاه دیدن کرده و در حدود ۱۶۰۰ شرکت از ۶۰ کشور جهان در آن حضور پیدا کردند که بیش از هزار محصول را به نمایش دراوردند. علاوه بر این ها مواردی همچون فناوری های نوین، نوآوری ها، مواد اولیه، چالش های پیش روی این صنعت و همچنین راه حل های بهبود تولید از جمله مواردی هستند که در این رویداد ارائه می گردد.

نمایشگاه تولیدات غذایی دبی

نمایشگاه پوشاک و منسوجات دبی | IAFT Dubai 2018

این نمایشگاه در تاریخ ۱۲ الی ۱۴ نوامبر ۲۰۱۸ (۲۱ الی ۲۳ آبان ماه ۹۷) در محل Hall 6 در محل ساختمان تجارت جهانی در شهر دبی برگزار خواهد شد. این رویداد نهمین نمایشگاه بین المللی پوشاک، منسوجات، رنگ و طراحی است که در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می گردد. این یک رویداد جهانی است که منحصرا صنایع جهانی را به نمایش گذاشته و پیش بینی می شود که ارزش آن تا سال ۲۰۲۰ به بیش از ۲ هزار میلیارد دلار برسد. این ۳ روز بازدید کنندگان را با مجموعه های متنوعی به سوی خود جلب کرده، مذاکرات را در مورد روند های فعلی و آتی ارائه کرده و فرصت های کم نظیری را برای برقراری ارتباطات ایجاد می کند. این نمایشگاه فرصت مناسبی است تا نمایندگان، تجار و معامله گران با بزرگان این صنعت از اروپا، هند، چین، اندونزی، ژاپن، ترکیه و بسیاری دیگر ارتباط برقرار نمایند و یک رویداد ایده آل برای شرکت هایی است که می خواهند مخاطبان مورد نظر خود را پیدا کنند و یا فعالیت خود را در منطقه خاورمیانه گسترش دهند. در سال گذشته بیش از ۱۵ هزار نفر شامل خرده فروشان، عمده فروشان، تامین کنندگان و طراحان برای الهام گرفتن از آخرین تکنولوژی ها از این نمایشگاه بازدید کرده اند. همچنین با حضور ۶۰۰ تولید کننده بین المللی از سراسر جهان، پارچه های مدرن، منسوجات خانگی شیک، جدیدترین طراحی ها و جدیدترین دستگاه های تولید به نمایش گذاشته شده اند. این جزء یکی از نمایشگاه های ماه نوامبر دبی به عنوان یک رهبر در زمینه تولید و تجارت صنعت نساجی مخصوصا در امارات متحده عربی شناخته شده و به عنوان چهارمین مرکز بزرگ مد و لباس به شمار می رود که همین امر موجب می شود به عنوان رویدادی به آن نگاه شود که نمی توان از آن به سادگی عبور کرد.

نمایشگاه پوشاک و منسوجات دبی

نمایشگاه کارواش و خشکشویی دبی | Gulf Car Wash and Gulf Laundrex

این نمایشگاه در تاریخ ۱۳ الی ۱۵ نوامبر ۲۰۱۸ (۲۲ الی ۲۴ آبان ماه ۹۷) در محل Hall 1 در محل ساختمان تجارت جهانی شهر دبی برگزار خواهد شد. این نمایشگاه به عنوان یکی از نمایشگاه های ماه نوامبر دبی یک رویداد پیش رو در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا در زمینه شستشوی ماشین، جزییات خودرو، ارائه کنندگان خدمات و همچنین تولید کنندگان تجهیزات و لوازم جانبی است. این رویداد در سال ۲۰۱۸ دارای یک تفکر رو به جلو است و بر ابتکارات این صنعت در حفاظت هرچه بیشتر از انرژی و آب تمرکز دارد. شرکت کنندگان و علاقه مندان می توانند با تامین کنندگان و توزیع کنندگان از بازارهای منطقه ای و بین المللی ملاقات کنند. این رویداد شامل شرکت های برتر، برندها با آخرین فناوری ها، نوآوری ها در محصولات و خدمات بوده و فرصتی فوق العاده برای غرفه داران و بازدید کنندگان برای برقراری ارتباط در این بازار با تولیدکنندگان برتر، تامین کنندگان، ارائه دهندگان خدمات و سایر کارشناسان این صنعت می باشد. در سال گذشته بیش از ۴۰۰۰ بازدید کننده از بیش از ۱۳۰ غرفه دار این نمایشگاه دیدن نموده اند.

نمایشگاه کارواش دبی

نمایشگاه پاکیزگی خاورمیانه | CMEX Dubai 2018

این نمایشگاه در تاریخ ۱۳ الی ۱۵ نوامبر ۲۰۱۸ (۲۲ الی ۲۴ آبان ماه ۹۷) در محل Hall 2 در محل ساختمان تجارت جهانی شهر دبی برگزار خواهد شد. این مورد از نمایشگاه های ماه نوامبر دبی یک رویداد صنعتی برتر در منطقه خاورمیانه است که در آن به نمایش برندهای برتر و ارتباطات موثر کسب و کار بین تامین کنندگان و توزیع کنندگان پرداخته می شود. در سال گذشته بیش از ۹۰ غرفه دار محصولات خود را در این رویداد به نمایش گذاشته و پیش بینی می شود این مقدار از محصولات و خدمات در سال ۲۰۱۸ افزایش داشته باشد. از زمان آغاز فعالیت این نمایشگاه، از آن به عنوان زمینه ای برای اشتراک گذاری دانش در این صنعت و ارزیابی راه حل ها و استراتژی های بهداشت و درمان استفاده شده و در بخش های میزبانی، مراقبت های بهداشتی، تولید کنندگان و مقامات مدنی کمک می نماید. مخاطبان و شرکت کنندگان این فرصت را دارند تا علاوه بر نمایش آخرین محصولات و دستاوردهای خود، خدمات و محصولاتی را معرفی نمایند که آینده این صنعت را تشکیل خواهد داد.

نمایشگاه پاکیزگی خاورمیانه

نمایشگاه اپتیک دبی، چشم انداز ایکس | Dubai Optical Show Vision X

این نمایشگاه در تاریخ ۱۳ الی ۱۵ نوامبر ۲۰۱۸ (۲۲ الی ۲۴ آبان ماه ۹۷) در محل Sheikh Saeed Hall 3 در محل ساختمان تجارت جهانی شهر دبی برگزار خواهد شد. این رویداد دروازه ای به بازار ۳ میلیارد دلاری خاورمیانه و شمال آفریقا در صنعت اپتیک است. این رویداد جهانی که یکی از مهمترین نمایشگاه های ماه نوامبر دبی است، نمایشگاه و کنفرانس های آن در سطح جهانی شناخته شده است، ترکیبی از سبک، نوآوری، مراقبت های بهداشتی و کسب و کار را در این صنعت به نمایش گذاشته و همچنین یک راهی فوق العاده را برای تولید کنندگان، توزیع کنندگان و تامین کنندگان منطقه ای و بین المللی فراهم می کند تا با آخرین دستاوردها، منابع و یادگیری آن ها ارتباط برقرار کنند. این رویداد به دو بخش جداگانه تقسیم می شود که یکی Optistyle بوده و همه چیز را در خصوص خرده فروشی اپتیک و چشم پزشکی ارائه می کند و دیگری Optometry که کل طیف محصولات و خدمات مراقبت از چشم را پوشش می دهد. کنفرانس Vision X که در کنار این نمایشگاه برگزار می گردد فرصتی ارزشمند برای به دست آوردن امتیاز CPD بوده و همچنین با ارائه کارگاه های بصری و برجسته کردن آخرین تکنیک ها برای نصب لنز و تشخیص بیماران موجب افزایش دانش مخاطبان خود می گردد. این رویداد به عنوان یکی از مهمترین نمایشگاه های ماه نوامبر دبی در سال گذشته بیش از ۴ هزار بازدید کننده و بیش از ۱۰۰ غرفه دار را میزبانی نموده است.

نمایشگاه اپتیک دبی

نمایشگاه بین المللی جواهرات دبی | VOD Dubai International Jewellery

این نمایشگاه در تاریخ ۱۴ الی ۱۷ نوامبر ۲۰۱۸ (۲۳ الی ۲۷ آبان ماه ۹۷) در محل Sheikh Saeed Hall در محل ساختمان تجارت جهانی شهر دبی برگزار خواهد شد. ایده این رویداد به عنوان یکی از مهمترین نمایشگاه های ماه نوامبر دبی به سازمان تجارت جهانی دبی بر می گردد تا بتواند برای بار دیگر لوکس بودن، سبک و خلاقیت، از بهترین جواهرات و طراحان جهان در خاورمیانه جمع آوری کند. این نمایشگاه برای تجار و مصرف کنندگان به صورت مستقیم طراحی شده و بیش از ۵۰۰ برند از ۲۵ کشور جهان بهترین محصولات خود را به نمایش در می آورند. بیش از ۲۰ هزار متر مربع فضا به این نمایشگاه اختصاص داده شده که در ۴ بخش شامل جواهرات زیبا، برندهای جهانی، سنگ های قیمتی و الماس، بسته بندی و فناوری تقسیم بندی می شود. همچنین دارای یک بخش تجاری برای عمده فروشان و تولیدکنندگان بوده تا جلسات سطح بالای خود را در آن ها برگزار نمایند. بازدیدکنندگان نیز می توانند با حضور در سمینارها و کارگاه های آموزشی فرصتی برای استفاده بهینه از این نمایشگاه بدست آورند. در سال گذشته بیش از ۲۳ هزار بازدید کننده و همچنین بیش از ۳۷۰ غرفه دار در این نمایشگاه حضور داشته اند.

نمایشگاه جواهرات دبی

منبع: www.dwtc.com

هیجان را در میان کویر بی انتهای دبی تجربه کنید
هیجان را در میان کویر بی انتهای دبی تجربه کنید
آشنایی با ۸ ساختمان باشکوه و نمادین دبی!
آشنایی با ۸ ساختمان باشکوه و نمادین دبی!
معرفی هتل عربین پارک دبی | ۳ ستاره
معرفی هتل عربین پارک دبی | ۳ ستاره
با هایپرلوپ مثل برق و باد جابه جا شوید!
با هایپرلوپ مثل برق و باد جابه جا شوید!

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code