alexaa

گران ترین رستوران های دنیا+ تصویر

گران ترین رستوران های دنیا

همه ی ما غذای خوب را دوست داریم و رفتن به رستوران های خوب و با کیفیت را لذتی خاص می دانیم. اما به گران ترین رستورانی که تا حالا رفته اید فکر کرده اید؟ آیا می دانید افرادی در دنیا وجود دارند که حاضرند هزاران دلار صرف کنند تا در یکی از رستوران هایی که در پایین معرفی می کنیم، غذا بخورند؟ می خواهیم تعدادی از گران ترین رستوران های دنیا را به شما معرفی کنیم که احتمالا بعد از خواندن این مطلب از اینکه برای هر غذا فقط چند هزار تومان باید هزینه کنید، شکرگزار می شوید! همراه الی گشت باشد:

رستوران Schloss Schauenstein

این رستوران در شهر Furstenau کشور سوییس قرار گرفته است و هر شخص برای غذا خوردن در آن باید ۳۵۵ دلار پرداخت کند. این رستوران در قلعه ای تاریخی متعلق به قرن هجدهم قرار دارد و با دکورهای قرون وسطایی تزیین شده است.

رستوران Schloss Schauenstein

رستوران له پری کاتلان (Le Pré Catela)

مطالب مرتبط:
معرفی رستوران های ارزان و با کیفیت در استانبول
چرا رستوران فایتون در باکو معروف است؟

له پری کاتلان در قلب شهر پاریس و در پارک Bois de Boulogne قرار گرفته و به ازای هر نفر مهمان، ۲۵۵ دلار دریافت می کند. این رستوران به دلیل تزیینات خوشمزه و پیچیده ی غذاییش مشهور است.

رستوران آراگاوا (Aragawa)

در سال ۲۰۰۴، مجله ی معتبر و مشهور فوربس، این رستوران را به عنوان گران ترین رستوران دنیا انتخاب کرد و در حالی که حالا این رستوران به یکی از گران ترین رستوران های دنیا تبدیل شده است، هنوز هم در فهرست ۱۰ رستوران برتر دنیا قرار دارد. این رستوران ظرفیت نگهداری از ۲۲ نفر را دارد که به این معنی است برای صرف غذا در آن، باید از ماه ها قبل جایتان را رزرو کنید. رستوران آراگاوا در شهر توکیو در کشور ژاپن قرار گرفته است و به ازی هر شخص، ۳۷۰ دلار دریافت می کند.

رستوران آراگاوا

رستوران پلازا آتنی میسون (Plaza Athénéé Maison)

یکی از بهترین تجربه های غذایی که می توانید داشته باشید، در رستوران پلازا آتنی میسون شهر پاریس رقم خواهد خورد. منوی این رستوران، از مواد اولیه ی بسیار نایابی تشکیل شده است و به همین دلیل است که در فهرست گران ترین رستوران های دنیا قرار گرفته است. این رستوران در شهر پاریس قرار دارد و هزینه ی صرف شام در آن به ازای هر نفر، ۵۵۵ دلاراست.

رستوران پلازا آتنی میسون

رستوران ماسا (Masa)

رستوران ماسا در بخش نیویورک شهر منهتن قرار گرفته است و اگر می خواهید تجربه ی غذا خوردن در این رستوران گران قیمت را پیدا کنید، باید ۵۸۵ دلار بپردازید. ماسا، گران ترین رستوران ایالات متحده ی آمریکا است!

رستوران کیتچو (Kitcho)

غذای این رستوران شامل چند بخش مختلف به همراه مراسم صرف چای به سبک ژاپنی است. این رستوران در شهر کیوتوی ژاپن قرار گرفته است. غذا خوردن برای هر شخص در این رستوران، ۶۰۰ دلار می شود.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد