بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
تور مسافرتی
شهر یا فرودگاه مبدا
شهر یا فرودگاه مقصد
...
...

سوالات متداول

با توجه به همزمان بودن فصل بهار و جشن نوروز از جمله بهترین مسیرهای خارجی عبارتند از تایلند، مالزی، استانبول، دبی، هند و چین و همچنین برای مسیرهای داخلی شهرهایی نظیر مشهد، اصفهان، کیش، شیراز و ... را می توان از جمله پرطرفدارترین ها برای سفرهای نوروزی نام برد.
راهنمایان سفر فارسی زبان و مجرب درتمامی تور های الی گشت حضور داشته و مسافران را در مواجه با هرگونه پیشآمدی راهنمایی می کنند. به علاوه مسافران گرامی می توانند در تمامی روزهای هفته و به صورت شبانه روزی از طریق تماس با شماره 0218540 از خدمات پشتیبانی بهره مند گردند.
مدت زمان اعبتار پاسپورت بستگی به مقصدی دارد که می خواهید سفر کنید. به طور مثال برای سفر به هند پاسپورت شما با حداقل 7 ماه اعتبار داشته باشد و برای مسیری نظیر ترکیه 2 الی 3 ماه نیز کافی است؛ برای اطلاعات بیشتر با مشاوران سفر الی گشت به شماره 0218540 تماس بگیرید.
تمامی تور های مسافرتی الی گشت شامل خدماتی ویژه نظیر ترانسفر بین شهری، ویزای کشور مقصد، ترانسفر فرودگاهی، گشت های شهری، راهنمای فارسی زبان، بیمه مسافرتی و خدمات CIP و VIP هستند.
به منظور سفر به کشورهایی نظیر ترکیه، مالزی، ارمنستان، گرجستان و قطر برای مدت زمان محدود نیازی به دریافت ویزای توریستی نیست. به عنوان مثال برای داشتن سفرهای توریستی به کشور ترکیه به مدت کمتر از 90 روز نیازی به اخذ ویزای کشور ترکیه نخواهد بود.