الی گشت خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی

رزرو آنلاین تور مسافرتی

سوالات شما

تور نوروزی چیست؟

تور نوروز 1402 الی گشت بهترین موقعیت برای تجربه تعطیلاتی فراموش نشدنی است با الی گشت می‌توانید به هر کجای ایران و جهان سفر کرده و با کمترین قیمت، بهترین خدمات مسافرتی و پشتیبانی را دریافت کنید. سفر نوروزی زمانی لذت بخش و هیجان انگیز می‌شود که با الی گشت همسفر شوید، با الی گشت می‌توانید بهترین تورهای داخلی و خارجی را در کمترین زمان ممکن و با بهترین قیمت خریداری کنید و از پشتیبانی 24 ساعته نیز بهره مند شوید.

چرا برای مسافرت در نوروز بهتر است از تور مسافرتی نوروزی استفاده کنیم؟

استفاده از تورهای مسافرتی برای تعطیلات نوروز معمولا مقرون به صرفه تر است و شما از خدمات متنوعی با خرید این تورها برخوردار می‌شوید. خرید تور مسافرتی نوروزی برای مقاصد خارجی هم به دلیل اینکه دریافت ویزا، رزرو هتل و بلیط به عهده تور است برای گردشگران بسیار کار را راحت می‌کند.

چرا از الی گشت تور نوروزی 1402 را خرید کنیم؟

مجموعه الی گشت سال‌های طولانی است که در حوزه سفر خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد یکی از بخش‌های کاربردی و مهم سایت الی گشت مربوط به فروش تورهای مسافرتی می‌باشد که مشتریان این سایت‌ می‌توانند با کلیک بر روی این قسمت مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود را مشخص کرده و براساس نتایج جستجو تور مورد نظر خود را از لیستی که در سایت نمایش داده می‌شود به راحتی انتخاب کرده و رزرو نمایند. خرید تور نوروز 1402 الی گشت به دلیل تنوع و تناسب با هر بودجه‌ای بهترین انتخاب برای سفرهای نوروزی شما می‌باشد.

مزایای مسافرت با تور در عید نوروز چیست؟

یکی از بهترین زمان ها برای سفر به سبب تعطیلاتی که دارد، ایام نوروز می‌باشد و بسیاری از گردشگران در پی خرید تور های نوروزی هستند. در ایام نوروز بلیط‌های هواپیما، هزینه اقامت در هتل‌ها و موارد دیگر افزایش چشمگیری پیدا می‌کنند و به همین دلیل خرید تورهای نوروزی در مقایسه با خرید بلیط و رزرو هتل به صورت جداگانه مقرون به صرفه تر است.

پرطرفدارترین تورهای نوروزی کدامند؟

تورهای نوروزی داخلی به مقصد قشم، چابهار، مشهد، شیراز و تورهای خارجی به مقصد شهرهای استانبول، آنتالیا و پوکت را می‌توان از جمله تورها نوروزی پرطرفدار الی گشت دانست.

ویژگی و مزایای تورهای نوروزی الی گشت چیست؟

یکی از مهمترین ویژگی‌های تورهای نوروزی خارجی الی گشت دریافت ویزا برای مسافران است، همچنین افرادی که تورهای خارجی الی گشت را خریداری می‌کنند در طول سفر از امکانات متنوعی همچون تورلیدر و بیمه مسافرتی برخوردار هستند. از جمله مزیت‌های تورهای نوروزی داخلی الی گشت هم امکان انتخاب ایرلاین و هتل محل اقامت می‌باشد و شما برای تمامی ایام نوروز می‌توانید این تورها را رزرو کنید.

آیا برای تور نوروزی، رزرو هتل جداگانه نیاز است؟

خیر، شما وقتی تور نوروز خود را از الی گشت خریداری می‌کنید، یکی از مواردی که در زمان خرید تور باید انتخاب نمایید هتل محل اقامت است. اغلب تورهای نوروزی داخلی و خارجی الی گشت شامل هتل محل اقامت هم می‌باشد و نیازی به رزرو جداگانه هتل محل اقامت نیست.

چگونه تور نوروز 1402 ارزان تهیه کنیم؟

همواره خرید تورهای لحظه آخری نوروز 1402 نوروز مقرون به صرفه است، اگر به لحاظ زمانی محدودیتی برای سفر خود ندارید احتمال اینکه بتوانید تورهای داخلی و خارجی بدون ویزا نوروز را به صورت لحظه آخری با هزینه‌ای پایین‌تر خریداری کنید هم وجود دارد. با مراجعه به سایت الی گشت می‌توانید از تورهای لحظه آخری نوروز با خبر شوید. همچنین رزرو تورهایی با هتل‌های سه ستاره و چهار ستاره و کوتاه کردن مدت سفر جز آیتم‌های موثر بر قیمت سفر می‌باشد.

برای کدام مقاصد می توان تور لحظه آخری نوروز 1402 را تهیه کرد؟

تورهای داخلی به مقصد اصفهان، شیراز، مشهد، چابهار، کیش، قشم، یزد و تورهای خارجی به مقصد کشور ترکیه را می‌توانید بدون نیاز به ویزا به صورت لحظه آخری برای سفر در نوروز 1402 تهیه کنید. البته توجه داشته باشید که اگر خرید بلیط را به لحظه آخر موکول کنید، احتمال اینکه ظرفیت تورها تکمیل شود هم اتفاقی دور از انتظار نیست.

کدام تورهای خارجی نوروز 1402 ویزا نمیخواهند؟

پکیج‌های تورهای خارجی نوروز 1402 الی گشت همگی با ویزا به مسافران ارائه می‌شود، اما سفر به شهرهای مختلف کشور ترکیه نیازی به ویزا ندارد و شما با خرید تور آنتالیا و استانبول به راحتی در اسرع وقت می‌توانید به این دو شهر زیبا در کشور ترکیه بدون نیاز به ویزا و با بهترین خدمات تور سفر کنید.

قیمت تورهای نوروزی چگونه است؟

تنوع تورهای نوروزی داخلی و خارجی الی گشت بسیار زیاد است و شما با هر بودجه‌ای می‌توانید تور مورد نظر خود را از این سایت برای تعطیلات نوروز خریداری کنید. در زمان خرید تور از الی گشت امکان انتخاب هتل هم برای گردشگران فراهم شده و شما با انتخاب هتل‌های سه و چهار ستاره یا کوتاه کردن مدت سفر می‌توانید با هزینه‌ای اقتصادی در تعطیلات نوروز سفر کنید.

دریافت آنلاین مدارک تور نوروز 1402

دریافت آنلاین مدارک تور نوروز 1402

جستجو و مقایسه تور نوروز 1402

جستجو و مقایسه تور نوروز 1402

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت