بلیط هواپیما

معرفی ۹ شرکت هواپیمایی لوکس جهان

ایرلاین های لوکس جهان

امروزه شرکت های هواپیمایی جهان به رقابت های بسیار شدیدی برای بالا بردن سطح رفاهی مسافران خود دارند. این رقابت که بی شک مشتریان بسیاری را نیز در این راستا جذب می نماید، باعث شده است که سطح مجلل بودن برخی شرکت های هواپیمایی بالا و بالاتر برود تا این که رده بندی برای دسته بندی ایرلاین های لوکس جهان شکل بگیرد. در این مطلب ما می خواهیم ۱۰ ایرلاین لوکس جهان را به معرفی معتبرترین و معروف ترین سایت های هواپیمایی جهان را به شما معرفی نماییم. در ادامه با الی گشت همراه باشید.

تای ایرلاینز

۱_ شرکت هواپیمایی تای ایرلاینز

مطالب مرتبط:
امن ترین ایرلاین های جهان در سال ۲۰۱۸
تمیزترین ایرلاین های جهان را بشناسید

دفتر مرکزی تای ایرلاینز در شهر بانکوک است و یکی از بهترین شرکت‌های هواپیمایی آسیا و ایرلاین های لوکس جهان به شمار می رود. شرکت هواپیمایی تای ایرلاینزدر سال ۱۹۶۰ تأسیس شد و پروازهای خارجی و بین قاره‌ ای خود را در سال ۱۹۷۱ راه اندازی کرد. بهترین مهمانداران هواپیمایی ها، غذاهایی فوق ‌العاده، بهترین نوشیدنی‌های جهان و دیگر امکانات رفاهی پرواز، سفری فوق العاده را برای شما به وجود می آورد. رعایت و دقت به همین نکات است که این ایرلاین را تبدیل به یکی از ایرلاین های لوکس جهان نموده است.

۲_ شرکت هواپیمایی کاتای پسیفیک

شرکت هواپیمایی کاتای پسیفیک (Cathay Pacific) را می توان از جمله ایرلاین های لوکس جهان معرفی نمود که همواره تلاش می ‌کند که از نظر سطح ارائه ی خدمات جزئی از بهترین ایرلاین های جهان باشد. شرکت مرکزی این شرکت هواپیمایی در هنگ کنگ واقع شده است. این شرکت هواپیمایی به بیش از ۱۱۰ مقصد مختلف در جهان پرواز دارد و با سرمایه‌ گذاری اساسی و هوشمندان ی خود در توسعه ی صنعت هواپیمایی هنگ کنگ کمک های بسیاری بزرگی کرده است. مسافرانی که با پروازهای فرست کلاس این شرکت هواپیمایی آسیایی پرواز کرده اند، همگی بسیار راضی بوده اند و حتی برای خود آرزوی طولانی تر شدن پرواز را داشته اند. در سال ۲۰۰۶ مجله ی دنیای حمل و نقل هوایی عنوان ایرلاین سال را به شرکت هواپیمایی کاتای پاسفیک اعطا کرد.

ژاپن ایرلاینز

۳_ شرکت هواپیمایی ژاپن ایرلاینز

شرک هواپیمایی ژاپن ایرلاینز جزو بهترنی های امکانات رفاهی فرست کلاس است و اتفاقا هنوز هم اصرار دارد که بهترین بهترین ها و ایرلاین های لوکس جهان باشد! پرواز اسکای اسلیپر سولو (Skysleeper Solo) به طور مثال راحت ترین و بهترین پرواز این شرکت است که با خانه ی شما فرقی ندارد. صندلی‌های این پرواز از چرم اعلا هستند و قابلیت های بسیار دارند.

۴_ شرکت هواپیمایی ایر نیوزلند

ایر نیوزلند عنوان ایرلاین سال ۲۰۱۰ را توسط مجله ی دنیای حمل و نقل هوایی که یکی از بهترین مجله های این زمینه است، را در زمبینه ی برترین لقب ایرلاین های لوکس جهان را دریافت کرد. این ایرلاین با ارائه ی خدمات باشگاه مشتریان بسیار خوبش همواره مسافرانش را بسیار راضی نگه داشته است. بیزنس کلاس این ایرلاین، یک صندلی به عرض ۵۶ سانتی متر دارد که تبدیل به یک تخت کامل و صاف می‌ شود. غذاهای این ایرلاین نیز بسیار خوشمزه هستند.

امارات

۵_ شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز

کابین‌های مجلل و زیبای فرست کلاس بریتیش ایرویز می ‌تواند کاربری های بسیار زیادی داشته باشد؛ این کابین ها هم می تواننند اتاق خواب باشند و هم اتاق کار. مسافرینی که پروازهای آخر شب دارند می ‌توانند که در رستوران ‌های مجلل فرودگاه قبل از پرواز شام بخورند تا بتوانند در زمان سفر وقت بیشتری برای خوابیدن داشته باشند. شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز در تلاش است تا بهترین و موفق ‌ترین شرکت هواپیمایی دنیا و ایرلاین های لوکس جهان باشد و در رسیدن به این امر بیشترین راه های مسیر را رفته است.

۶_ شرکت هواپیمایی امارات

شرکت هواپیمایی امارات در طی گذشت تنها چند سال به یکی از لوکس ‌ترین ایرلاین‌ هایی که می ‌توان تصور کرد، تبدیل شد. کیفیت پرواز و استراحت کردن در پروازهای شرکت هواپیمایی امارات کار سختی نیست. کابین‌های بسیار آرام، مهم ترین ویژگی این ایرلاین است. این شرکت هواپیمایی چندین بار به خاطر غذاهای پروازش جایزه برده است و کیفیت خدمات پروازی آن مخصوصا در بخش سرگرمی که شامل مواردی همچون موسیقی های جهان، بهترین و به روزترین فیلم ها، مجلات مختلف، مانتیورهای مخصوص لمسی، … و بسیاری از خدمات دیگر زبانزد ایرلاین های لوکس جهان است.

اتحاد

۷_ شرکت هواپیمایی اتحاد ایرویز

شرکت هواپیمایی اتحاد به عنوان شرکت هواپیمای ملی کشور امارات متحده، بیشترین تمرکز را بر روی خدمات پذیرایی در هر مسیر داخلی و بین المللی خود دارد. ۵ کلاس صندلی متفاوت در این ایرلاین تعبیه شده که هر کدام ویژگی ‌های منحصر به فرد و لوکس خود را دارند. سوئیت فرست کلاس دایموند لوکس ترین صندلی این پرواز از ایرلاین های لوکس جهان است. در این پرواز می‌ توانید از تخت عریض و راحت خود لذت ببرید. غذاهایی با کیفیت ۵عالی را در محیطی عالی تصور کنید. تلویزیون بزرگ لمسی، برنامه های مختلف سرگرمی، … و بسیاری از امکانات پرواز در اختیار مسافران است.

۸_ شرکت هواپیمایی کانتاس

شرکت هواپیمایی کانتاس (QANTAS) در سال ۱۹۲۰ در کوئینزلند استرالیا تأسیس شد و لقب بزرگ‌ ترین ایرلاین استرالیا و ایرلاین های لوکس جهان را به خود اختصاص داد. این شرکت هواپیمایی به عنوان پیشتازترین شرکت هواپیمایی و برگزاری پروازهای طولانی در جهان شهرت پیدا کرده است. این ایرلاین به کانگوروی پرنده معروف است و به ۵۴ مقصد در استرالیا و ۲۷ مقصد بین ‌المللی پرواز می کند. کانتاس یکی از اولین ایرلاین هایی بود که پروازهای بدون توقف خود از ملبورن به لس آنجلس را در سال ۱۹۹۹ ارائه کرد. صندلی ‌های تخت خواب شو از جنس چرم پروازهای کانتاس در اختیار خواهید داشت که پهن و راحت هم هستند. علاوه بر این بسته ‌ای از وسایل لوکسی شامل محصولات مراقبت از پوست، چشم بند و ست پیژامه دریافت می ‌کنید.

سوئیس ایر

۹_ شرکت هواپیمایی سوئیس ایرلاین

بیشترین عاملی که باعث شده شرکت هواپیمایی سوئیس مشهور شود این است که پرسنل این ایرلاین سوئیسی شهرت زیادی بابت دقت، ادب و خوشرویی خود کسب کرده اند و البته تا کنون نیز آن را حفظ نموده و یکی از برترین ایرلاین‌های جهان در این زمینه به شمار می ‌روند. مانیتوری که در طول پرواز در اختیار شما قرار می گیرد، می‌ تواند اطلاعات پروازی همانند سرعت هوا، مسافت طی شده، مسافت باقی مانده و غیره را به شما نشان دهد. همچنین دو دوربین نصب شده بر روی بدنه ی هواپیما به شما اجازه می ‌دهند که منظره ی رو و زیر هواپیما را تماشا کنید و این همان قدم متمایزی است که این ایرلاین برای بودن در لیست ایرلاین های لوکس جهان برداشته است.

معرفی شرکت هواپیمایی نفت ایران
معرفی شرکت هواپیمایی نفت ایران
حقایقی درباره ی سفرهای هوایی طولانی که آن ها را نمی دانستید!
حقایقی درباره ی سفرهای هوایی طولانی که آن ها را نمی دانستید!
آیا خلبان ها در موقع پرواز می خوابند؟
آیا خلبان ها در موقع پرواز می خوابند؟
موافقت نامه حمل ونقل هوایی بین المللی، امضا شده در شیکاگو به تاریخ هفتم دسامبر ۱۹۴۴
موافقت نامه حمل ونقل هوایی بین المللی، امضا شده در شیکاگو به تاریخ هفتم دسامبر ۱۹۴۴