ایرلاین های پنج ستاره دنیا، کدامها هستند؟

ایرلاین های لوکس
هتل های ۵ ستاره زیادی در سراسر دنیا وجود دارد ولی ایرلاین های ۵ ستاره بسیار کمیاب ترند.

EVA Air به تازگی افتخار ۵ ستاره شدن را براساس رنکینگ سایت Sktrax دریافت کرد و هشتمین ایرلاینی است که موفق به این کار شده است.

این ایرلاین تایوانی پیش از این جزو ایرلاین های ۴ ستاره محسوب می شد اما پس از گذراندن یک فرایند ارزیابی ۱ ساله که شامل بیش از ۸۰۰ مورد مختلف اعم ازعملکرد ، خدمات مشتریان و امکانات رفاهی بود ، موفق به ارتقاع درجه گردید .

مطالب مرتبط:
- گرانترین پرواز دنیا، متعلق به کدام ایرلاین است؟
- هواپیمایی اتحاد برترین ایرلاین سال ۲۰۱۶ 
- گسترش ایرلاین های کم هزینه در صنعت حمل و نقل هوایی

استیو لین مدیرعامل این شرکت می گوید : ” همه ما در اوا ایر سعی می کنیم تا در برابر دریافت این جایزه فروتن باشیم ، قرار گرفتن در رتبه بندی ۵ ستاره Skytrax یک افتخار و همچنین یک مسئولیت بزرگ محسوب می شود . دیده شدن تمام زحمات زیاد این مجموعه برای حفظ کیفیت خدمات به راستی لذت بخش است. ”

اوا ایر ارائه دهنده سرویس های هوایی با امکانات درجه یک و لوکس است . در کلاس پروازی Royal Laurel این ایرلاین، مسافران استیک مخصوص ، خرچنگ تازه ، هدفون های بدون صدای محیط ، نمایشگر لمسی HD ، لوازم خواب بسیار لوکس با مارک Rimowa و آب چشمه فیجی را دریافت می کنند .

اوا ایرهشتمین ایرلاین دنیاست که در رتبه بندی ایرلاین های  ۵ ستاره دنیا قرار گرفته است .

 

لیست کامل شامل ایرلاین های زیر است :

  • Asiana Airlines
  • ANA
  • Cathay Pacific
  • EVA Air
  • Garuda Indonesia
  • Hainan Airlines
  • Qatar Airways
  • Singapore Airlines

برای بالا رفتن در این رنکینگ کیفیت تمامی خدمات مورد ارزیابی قرار می گیرد و مدیرعامل سایت Skytrax در این خصوص می گوید : ” این رتبه بندی با توجه به بالا ترین استانداردهای فرودگاه ها و کیفیت خدمات ارائه شده به مسافران در طول پرواز به همراه بالاترین استاندارد های سرویس دهی کارکنان در فرودگاه و همینطور داخل محیط هواپیما انجام می گیرد.”

بر اساس اعلام این سایت تعداد ۳۷ ایرلاین ۴ ستاره در دنیا وجود دارند که شامل ایرلاین هایی مثل Emirates  ، Thai Airways ، British Airways ، Qantas  و China Airlines می شود .هواپیمایی Air Koryo متعلق به کره شمالی تنها ایرلاین یک ستاره دنیا محسوب می شود .

منبع : travelandleisure.com

معرفی شرکت هواپیمایی تابان
برگزاری نمایشگاه هوایی سنگاپور ۲۰۱۸
۵ رازی که نمی توانید از مهمانداران هواپیما پنهان کنید!
معرفی اولین هواپیما در ایران و تاریخچه هواپیمایی کشور

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code