کدام ایرلاین ها بهترین سیستم سرگرمی را به مسافران ارائه می کنند؟

بهترین سیستم سرگرمی هواپیما

در سال های ابتدایی مسافرت هوایی، سیستم سرگرمی داخل هواپیما بسیار محدود بود و شاید اهمیت زیادی نداشت. معمولا یک صفحه نمایش روبروی هر صندلی قرار داشت و چند فیلم قدیمی، چند آهنگ غیرجذاب و یک هدفون ناراحت و بی کیفیت نهایت خدماتی بود که به مسافران ارائه می شد. اما امروزه سیستم سرگرمی هواپیما به یکی از نقاط قوت ایرلاین ها تبدیل شده است و هر شرکت هواپیمایی تلاش می کند بهترین و مدرن ترین خدمات را در این زمینه به مسافران خود ارائه کند. اینترنت وای فای رایگان، مجموعه ای بسیار متنوع از جدیدترین فیلم های روز دنیا و امکان انتخاب از بین صدها و هزاران موزیک و ژانر مختلف، بازی های هیجان انگیز و … از جمله گزینه های پیش روی مسافران هستند. در این مطلب به معرفی ایرلاین هایی می پردازیم که بهترین سیستم سرگرمی هواپیما را به مسافران خود عرضه می کنند؛ برخی از امکانات این ایرلاین ها باورنکردنی و شگفت انگیز هستند. با الی گشت همراه باشید.

سیستم سرگرمی پرواز

۱- هواپیمایی امارات | Emirates

مطالب مرتبط:
بهترین ایرلاین های ۲۰۱۸ از دید وبسایت تریپ ادوایزر
کدام ایرلاین ها بهترین غذا را سرو می کنند؟
بهترین پرواز بیزنس کلاس: امارات، الاتحاد یا قطر ایرویز؟

هواپیمایی امارات در سال های اخیر همواره جزء چند شرکت هواپیمایی برتر دنیا بوده است. این ایرلاین اماراتی توسط وبسایت اسکای ترکس به عنوان برنده بهترین سیستم سرگرمی هواپیما انتخاب شده است. سیستم سرگرمی این ایرلاین که Ice نامیده می شود آنقدر جذابیت دارد که مطمئنا به هیچ وجه در طول پرواز حوصله تان سر نخواهد رفت. بیش از ۲۵۰۰ فیلم و برنامه تلویزیونی، موسیقی و بازی به زبان های مختلف در اختیار مسافران قرار دارد. این سیستم حتی برای افرادی که از نظر شنیداری و بینایی مشکل دارند هم تمهیداتی اندیشیده است. اینترنت وای فای رایگان در طول پرواز به مسافران ارائه می شود و کیفیت و سرعت بسیار خوبی هم دارد. مسافران هر سلیقه ای که داشته باشند مطمئنا برنامه جذابو مورد علاقه شان را در گزینه های بی نهایت سیستم سرگرمی هواپیما امارات پیدا خواهند کرد.

سیستم سرگرمی امارات

۲- قطر ایرویز | Qatar Airways

دومین ایرلاین برتر در زمینه سیستم سرگرمی هواپیما باز هم یک ایرلاین اماراتی و عربی است: قطر ایرویز! این ایرلاین در سال های اخیر در کنار امارات همیشه به عنوان بهترین ایرلاین های دنیا شناخته شده اند و یکی از بهترین سرویس ها را به مسافران خود ارائه می کنند. سیستم سرگرمی Oryx One بیش از ۳۰۰۰ گزینه در اختیار مسافران قرار می دهد. جدیدترین فیلم های هالیوود، بالیوود، فیلم های عربی، اروپایی و …مستندهای جذاب، ژانرهای مختلف موزیک، مجموعه سخنرانی های تد تاک (Ted Talk)، مسابقات ورزشی، بازی و همینطور اینترنت وای فای به مسافران ارائه می شود. سیستم سرگرمی هواپیما قطر ایرویز بهترین و کامل ترین خدمات خود را در هواپیماهای ایرباس ای ۳۸۰، ای ۳۵۰ و ای ۳۱۹ و همین طور بوئینگ ۷۸۷ و برخی از هواپیماهای ایرباس ای ۳۲۰، ایرباس ای ۳۲۱ و ای ۳۳۰-۲۰۰ ارائه می کند.

قطر ایرویز

۳- سنگاپور ایرلاینز | Singapore Airlines

هواپیمایی سنگاپور در لیست بهترین ایرلاین های دنیا در رده دوم و در لیست بهترین سیستم سرگرمی  هواپیما در رتبه سوم قرار می گیرد. سیستم سرگرمی KrisWorld این ایرلاین بیش از ۱۰۰۰ فیلم، برنامه تلویزیونی، موزیک و بازی را به مسافران خود ارائه می کند و آن ها را به ویژه در پروازهای طولانی سرگرم می کند. طیف متنوعی از برنامه ها وجود دارد که هر سلیقه ای را راضی می کند. سنگاپور ایرلاینز در هواپیماهای ایرباس ای ۳۸-، ای ۳۵۰ و بوئینگ ۷۷۷-۳۰۰ خود اینترنت وای فای را نیز در طول پرواز به مسافران ارائه می کند.

۴- ترکیش ایرلاینز | Turkish Airlines

هواپیمایی ترکیش نیز یکی از بهترین ایرلاین های دنیاست و کیفیت خدمات و به ویژه کیفیت بالای غذای هواپیمایش زبانزد خاص و عام است. این بار این ایرلاین توانسته در لیست بهترین سیستم سرگرمی هواپیما رتبه چهارم دنیا را کسب کند. سیستم سرگرمی Planet در هواپیماهای ایرباس ای ۳۳۰، ای ۳۴۰، بوئینگ ۷۷۷ و ای ۳۲۱ به مسافران ارائه می شود. سرگرمی های هیجان انگیز و بازی هایی مناسب هر سن و سال، فیلم های مختلف و روز دنیا و سبک های مختلف موسیقی پاپ، راک و حتی موسیقی سنتی ترکی در طول پرواز مسافران را سرگرم می کنند. سیستم سرگرمی هواپیما در این ایرلاین امکان ارتباطات اسمسی، ایمیلی و همینطور دریافت گزارش های هواشناسی و اخبار را هم در اختیار مسافران قرار می دهد. بخش اطلاعات این سیستم اطلاعات مفیدی در رابطه با ترکیش ایرلاینز، برنامه پروازها، مقاصد پروازی، فرودگاه ها و نقشه پرواز را به مسافران ارائه می کند.

سیستم سرگرمی سنگاپور ایرلاینز

۵- ویرجین آتلانتیک| Virgin Atlantic

در سال ۱۹۹۱ ویرجین آتلانتیک اولین ایرلاینی بود که تلویزیون و صفحه نمایش پشت صندلی را در هواپیماهای خود تعبیه کرد. امروزه این ایرلاین انگلیسی در رده پنجم بهترین سیستم سرگرمی هواپیما قرار می گیرد و طیف متنوعی از فیلم های هالیوودی و روز دنیا، برنامه ها و مسابقات تلویزیونی، موسیقی و بازی را به مسافران ارائه می کند. این سیستم کانال ها و برنامه هایی ویژه کودکان نیز دارد که مطمئنا برای سرگرم کردن کودکان در طول پروازهای طولانی بسیار مفید خواهند بود. ویرجین آتلانتیک در هواپیماهای ایرباس ای ۳۳۰، ای ۳۴۰، ۷۴۷ و ۷۸۷ خود اینترنت وای فای را نیز در اختیار مسافران قرار می دهد.

۶- لوفت هانزا | Lufthansa

ششمین ایرلاین در لیست بهترین سیستم سرگرمی هواپیما ایرلاین لوفت آلمانی لوفت هانزاست. این ایرلاین در طول پروازهایش بیش از ۱۰۰ فیلم به هشت زبان زنده دنیا، بیش از ۲۰۰ برنامه و مسابقه تلویزیونی و طیف متنوعی از فیلم های روز دنیا، کتاب های صوتی و موسیقی را به مسافران خود ارائه می کند. در زمینه موزیک، بیش از ۵۰  پلی لیست در سبک ها و ژانرهای مختلف وجود دارد که هر سلیقه ای را راضی می کنند. همچنین بیش از ۶۰ کتاب صوتی به زبان های آلمانی و انگلیسی نیز برای دوستداران کتاب و ادبیات فراهم شده است.لوفت هانزا در سرویس FlyNet خود امکان دسترسی به اینترنت وای فای را نیز به مسافران ارائه می کند.

لوفت هانزا

سایر ایرلاین ها

اگر بخواهیم لیست بهترین سیستم سرگرمی هواپیما را باز هم ادامه بدهیم به ترتیب باید به ایرلاین های زیر اشاره کنیم:

۷- هواپیمایی کانتاس

۸- هواپیمایی الاتحاد

۹- دلتا ایرلاینز

۱۰- هواپیمایی تای ایرویز

منبع: tripsavvy.com

ترسناک ترین حوادث هواپیمایی در جهان
بهترین و ایمن ترین خطوط هواپیمایی جهان (قسمت دوم)
چهار مشکل در بسته بندی وسایل و راه حل های آنها (بخش دوم)
معرفی شرکت هواپیمایی اوا ایر

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code