بلیط هواپیما

۵ خط هوایی برتر جهان در ارائه خدمات (بخش دوم)

تجربه سفر ارتباط تنگاتنگی با آسایش و رفاه گردشگران در هواپیما دارد.

کیفیت پرواز که شامل مسائل زیادی از جمله، سر وقت بودن، برخورد مهمانداران، کیفیت غذاها، صندلی ها و … می شود بر خاطره ای که افراد از سفر در ذهن شان نقش می بندد بسیار اثرگذار است. به همین دلیل شرکت های هواپیمایی مختلف بر سر این پارامترها با هم رقابت می کنند تا هر کدام بتوانند سهم بیشتری از رضایت و خوش بینی گردشگران را از آن خود کنند. در این مطلب به چندین شرکت هواپیمایی برتر که در این رقابت پیروزی بیشتری را به دست آورده اند به شما معرفی خواهیم کرد. با الی گشت همراه باشید تا بیشتر به این موضوع بپردازیم.

مطالب مرتبط:
۵ خط هوایی برتر جهان در ارائه خدمات (بخش اول)
بهترین و ایمن ترین خطوط هواپیمایی جهان

هاوایی  Hawaiian

این خط هوایی در گذشته از لحاظ سرویس دهی و رضایت مندی مشتری از رتبه بهتری برخوردار بود ولی به دلایل متعددی به جایگاه چهارم نزول کرد. شاید مدیران این کمپانی با این واقعیت که در دنیای امروز باید نوآوری به خرج داد هنوز کنار نیامده اند و به سبک سنتی فعالیت می کنند.
البته ویژگی های خوب و منحصر به فردی هنوز در این خط هوایی وجود دارد. به عوان مثال پروازها همیشه سر زمان از قبل تعیین شده صورت می گیرند و به هیچ عنوان تاخیری در این خط هوایی اتفاق نخواهد افتاد. در سال ۲۰۱۵ حدود ۸۸٫۴% از پروازهای این خط هوایی بدون تاخیر انجام شده اند و این یک موفقیت بزرگ برای آنها محسوب می شود. به همین دلیل مسافران از پرواز با هواپیماهای این کمپانی بسیار راضی هستند.

خطوط هواپیمایی هاوایی

آلاسکا Alaska

به احتمال زیاد در سال های آینده شاهد ترکیب این خط هوایی با مورد اول این لیست یعنی Virgin America  خواهیم بود. در سال ۲۰۱۵ تنها ۰٫۵% از ۱۰۰,۰۰۰ مسافر این خط هوایی از خدمات ارائه شده ناراضی بوده اند. یعنی از ۱ میلیون مسافر تنها ۵ شکایت وجود داشته است. اگر نگاهی به حجم سفر با هواپیما داشته باشید متوجه خواهید شد که ۵ نفر رقم واقعا کمی می باشد. حال رمز موفقیت چیست؟ این خط هوایی تمرکزش را بر سرویس دهی به مسافران گذاشته و کارهای زیادی را در این راستا انجام می دهد. به طور مثال به صورت ۲۴ ساعته به مشتریان سرویس می دهد، هواپیماها تاخیر ندارند، محیط هواپیماهایی که مورد استفاده قرار می دهد کاملا تمیز و مرتب هستند و …

خطوط هواپیمایی آلاسکا

دلتا Delta

در لیست ما این خط هوایی در رتبه ی ۳ قرار دارد ولی فکر نکنید خیلی از رقبایش عقب است. در هواپیماهای این خط هوایی غذا و نوشیدنی کاملا رایگان بوده و از کیفیت بالایی نیز برخوردار می باشند. این خط هوایی امکانات زیادی برای کودکان نیز در نظر گرفته و در این زمینه بسیار خوب عمل کرده است.
همانطور که گفته شد مهمترین ویژگی هواپیماهای این کمپانی خوراکی هایی است که به مسافران ارائه می شود. این شرکت قراردادهایی با شرکت هایی چون کوکا کولا، بسکین رابینز و … به امضا رسانده و در حین پرواز از محصولات آن ها استفاده می نماید.

اطلاعات پروازی ایران به آلمان
اطلاعات پروازی ایران به آلمان
چطـور برای یافتن بهترین صندلـی هواپیما از اینترنـت استفاده کنیم؟
چطـور برای یافتن بهترین صندلـی هواپیما از اینترنـت استفاده کنیم؟
چگونه شرکت هواپیمایی سنگاپور به شهرت و اعتبار رسید؟
چگونه شرکت هواپیمایی سنگاپور به شهرت و اعتبار رسید؟
شرکت هواپیمایی آزال آذربایجان
شرکت هواپیمایی آزال آذربایجان