معرفی هتل اینترکانتیننتال مونترال | ۴ ستاره

هتل اینترکانتیننتال مونترال | InterContinental Montreal Hotel

این هتل که دارای ۲۵۷ اتاق در ۲۶ طبقه می باشد، به مرکز کنوانسیون مونترال متصل است و تنها چند دقیقه تا مونترال قدیم فاصله دارد است. شهر زیرزمینی به طور مستقیم از هتل اینترکانتیننتال مونترال InterContinental Montreal Hotel قابل دسترسی است، بندر قدیم و خیابان سنت کاترین از هتل کمتر از ۵ دقیقه فاصله دارند. ایستگاه مرکزی مونترال نیز در فاصله چند قدم پیاده روی قرار دارد. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا به شما هتل اینترکانتیننتال مونترال را با تمام ویژگی های رفاهی، تفریحی و فاصله آن با جاذبه های مختلفی که دارد را معرفی کنیم.

هتل اینترکانتیننتال مونترال

خدمات رفاهی هتل اینترکانتیننتال مونترال

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به مونترال در کانادا
داستان پشت پرده موزه زیست کره مونترال چیست؟
چطور از فرودگاه مونترال به مرکز شهر برویم؟

اینترنت بی سیم رایگان، ایستگاه کامپیوتر، مکانی جهت نگهداری از کودکان یا مراقبت از کودکان (هزینه اضافی)، دستگاه فکس و فتوکپی فقط بخش کوچکی از خدمات و امکانات رفاهی این هتل ۴ ستاره می باشد. این هتل همچنین دارای امکانات برگزاری رویدادها و جلسات با ۱۹ اتاق جلسه و فضایی به مساحت ۲۷۹ متر مربع می باشد. علاوه بر این مجهز به خدمات خشکشویی، خدمات تور و بلیط، میز پذیرش ۲۴ ساعته، خدمات ورزشی ۲۴ ساعته، خدمات حمل و نقل فرودگاهی با هزینه اضافی، مرکز تجاری، مغازه های هدیه یا دکه روزنامه فروشی، خدمات چک این سریع، صندوق امانات و انبار چمدان است.

پارکینگ با پرداخت هزینه در دسترس می باشد و سایر امکانات رفاهی این هتل شامل ارائه صبحانه با هزینه اضافه در هر روز، آسانسور و بالابر، دستگاه خودپرداز بانک، سالن آرایش و خدمات عروسی می باشد. یک کافی شاپ در هتل در دسترس است و یک کافه که در آن مهمانان می توانند با نوشیدنی هایش خود را مهمان کنند، دارای کارکنان چند زبانه می باشد که با زبان های فرانسوی پرتغالی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی و انگلیسی صحبت می کنند آماده خدمت هستند. ورود به هتل از ساعت ۱۶ بعد از ظهر تا ۱۲ شب می باشد و برای خروج، حتما باید تا قبل ساعت ۱۲ ظهر، اتاق خود را تحویل دهید.

هتل 4 ستاره اینترکانتیننتال

امکانات تفریحی هتل اینترکانتیننتال مونترال

این اقامتگاه دارای امکانات تفریحی شامل استخر داخل سالن (تمام سال)، مرکز تناسب اندام و سونا می باشد، علاوه بر این، دارای یک کافه می باشد که برای استفاده از نوشیدنی هایش کافی است به آن مراجعه کنید.

 

رستوران هتل

صبحانه بوفه در دسترس می باشد و برای هر روز بین ساعت ۶:۳۰ تا ۱۰:۳۰ صبح سرو می شود.
رستوران اسکوOsco: این رستوران صبحانه، ناهار و شام را ارائه می دهد.
کافه سارا ب Sarah B: این کافه شام و خوراک های سبک را به همراه ساعات شاد ارائه می دهد.
خدمات اتاق ۲۴ ساعته در دسترس است.

اینترکانتیننتال در مونترال

امکانات اتاق های هتل

تلویزیون ال ای دی با شبکه های جهانی، روزنامه های رایگان و تهویه مطبوع برخی از امکانات موجود در اتاق های این هتل ۴ ستاره می باشد. همچنین دارای سیستم گرمایش، میز مطالعه، سشوار، یخچال، ماکروویو، اتو و میز اتو و تلفن نیز می باشد. اینترنت سیمی و وای فای نیز بصورت رایگان در دسترس است، نظافت روزانه انجام می شود، دوش و وسایل آرایشی-بهداشتی رایگان، حوله و سایر ملزومات نیز دارد. در هر صورت اگر وسیله ای لازم داشتید کافیست به میز پذیرش درخواست دهید. در صورتی که به تخت اضافی نیاز داشته باشید می توانید آن را با پرداخت هزینه درخواست دهید. برای رزرو اتاق و یا دیدن عکس های بیشتر از هتل می توانید سری به قسمت رزرو هتل در سایت الی گشت بزنید.

هتل 4 ستاره اینترکانتیننتال در مونترال

انواع اتاق های هتل

 • اتاق دولوکساین اتاق ها ۳۸ متر مربع مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ یا دو تخت یک نفره در آن ها وجود دارد و دارای حمام اختصاصی می باشند.
 • اتاق کینگ استاندارداین اتاق ها ۳۳ متر مربع مساحت دارند، یک تخت دو نفره کینگ در آن ها وجود دارد و دارای حمام اختصاصی می باشند.
 • اتاق کینگ کورنراین اتاق ها ۳۳ متر مربع مساحت دارند، یک تخت دو نفره کینگ در آن ها وجود دارد و دارای حمام اختصاصی می باشند.
 • اتاق کینگ کلاباین اتاق ها ۳۸ متر مربع مساحت دارند، یک تخت دو نفره کینگ در آن ها وجود دارد و دارای حمام اختصاصی می باشند.
هتل 4 ستاره اینترکانتیننتال مونترال

فاصله هتل با جاذبه های مختلف مونترال

 • قصر کلیسای نوترداماین کلیسا تا شما تنها ۴۰۰ متر فاصله دارد. اگر پیاده بروید معمولا ۷ دقیقه ای آن را می بینید و اگر با تاکسی بروید ۵ دقیقه طول می کشد. اتوبوس هم ۷ دقیقه تا آن جا فاصله دارد.
 • موزه هنرهای زیبااین موزه با شما حدودا ۶ کیلومتر فاصله دارد. با تاکسی ۷ دقیقه، با اتوبوس ۲۴ دقیقه و پیاده ۲۶ دقیقه ای خواهید رسید.
 • دانشگاه مک گیلحدودا ۳ کیلومتر با این جاذبه فاصله دارید. با تاکسی ۶ دقیقه ای، با اتوبوس ۱۵ دقیقه ای و با پیاده ۲۱ دقیقه ای خواهید رسید.
 • سالن نمایش پلس دِ آرتبرای رسیدن به این تئاتر که حدودا ۸۰۰ متر با شما فاصله دارد، اگر با تاکسی بروید ۴ دقیقه و اگر پیاده بروید حدودا ۱۰ دقیقه ای خواهید رسید.
 • بندر قدیمی مونترال۶۰۰ متر از شما دورتر است که با تاکسی ۷ دقیقه ای و پیاده ۱۵ دقیقه‌ای به آن جا می رسید. اتوبوس هم بسته به خطی که انتخاب می کنید ۱۴ دقیقه بعد شما را خواهد رساند.
 • پارک مونت رویالاین پارک با شما ۷ کیلومتر فاصله دارد. با پای پیاده تقریبا ۳۸ دقیقه در راه خواهید بود. با اتوبوس هم می توانید بروید که حدود ۳۱ دقیقه را باید در نظر بگیرید.
 • فرودگاه بین‌المللی مونترآل-پییر الیوت ترودواین فرودگاه از شما ۶ کیلومتر دورتر است. تاکسی شما را ۱۸ دقیقه‌ای و با اتوبوس ۵۸ دقیقه بعد خواهید رسید.
هتل اینترکانتیننتال در مونترال

موقعیت هتل اینترکانتیننتال مونترال

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل :

 کانادا، QC H2Y 3X4، مونترال، خیابان سنت آنتوین غربی ۳۶۰

۳۶۰ Saint-Antoine St W, Montreal, QC H2Y 3X4, Canada

منبعbooking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد