معرفی هتل ۳ ستاره بست وسترن میدان دام در آمستردام

هتل بست وسترن میدان دام آمستردام | Best Western Dam Square Inn

این هتل ۳ ستاره تنها چند قدم تا میدان دام آمستردام فاصله دارد و اتاق هایی با تخت خواب های بزرگ به شما پیشنهاد می دهد. ناحیه تجاری آمستردام دقیقا در کنار هتل بست وسترن میدان دام آمستردام Best Western Dam Square Inn بوده و با ۱۰ دقیقه پیاده روی می توانید به ایستگاه مرکزی آمستردام بروید. بیشتر جاذبه های تاریخی شهر آمستردام در اطراف شما قرار گرفته اند و همچنین رستوران ها و کافه های متعددی را در اطراف محل اقامت خود پیدا خواهید کرد. در متن زیر به تفصیل خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله این اقامتگاه زیبا را تا دیدنی های آمستردام بررسی می کنیم. پس با ما در الی گشت همراه باشید تا خصوصیات هتل بست وسترن میدان دام آمستردام را مرور کنیم.

هتل بست وسترن میدان دام آمستردام Best Western Dam Square Inn

خدمات رفاهی هتل بست وسترن میدان دام آمستردام

مطالب مرتبط:
آشنایی با جملات پرکاربرد هلندی در سفر
شعری از شفیعی کدکنی روی دیوار شهر لیدن هلند!+ تصویر

صبحانه این هتل رایگان بوده و هر روز صبح آماده می شود. ورود حیوانات به هتل ممنوع بوده و اینترنت وای فای رایگان در تمام اتاق ها و فضای عمومی در دسترس است. یک مرکز کامپیوتر تجهیز شده نیز به همراه خدمات فکس و فتوکپی فراهم می باشد. متأسفانه این هتل هیچ پارکینگی ندارد. بنابراین اگر وسیله نقلیه دارید، ممکن است در این هتل به مشکل برخورد کنید. میز پذیرش شبانه روزی ارائه دهنده خدمات بلیط برای جاذبه های مطرح شهر آمستردام، انبار چمدان و صندوق امانات است.

اگر لباس های کثیف دارید، آن ها را به خشکشویی و اتوشویی هتل بسپارید و مبلغی برای شستشو پرداخت کنید. کارمندان آن به زبان های انگلیسی، هلندی، فرانسوی، عربی، آلمانی و مجارستانی صحبت می کنند و دیگر امکانات هتل شامل موارد زیر می باشد:

 • فضایی برای افراد غیر سیگاری
 • آسانسور
 • سیستم گرمایشی
 • دارای ۴ طبقه

ورود به هتل بست وسترن میدان دام آمستردام از ساعت ۲ بعد از ظهر تا ۰۵:۳۰ صبح می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۱ ظهر اتاق خود را تحویل دهید.

خدمات رفاهی هتل بست وسترن میدان دام آمستردام - لابی

امکانات تفریحی هتل بست وسترن میدان دام آمستردام

کرایه دوچرخه و قایقرانی در همه نقاط این شهر امکان پذیر است. به دلیل موقعیت عالی این هتل ۳ ستاره به راحتی و با پای پیاده می توانید اکثر جاذبه های معروف آمستردام را ببینید.

رستوران هتل

بوفه صبحانه به صورت حاضری و از نوع اروپایی در این هتل بین ساعات ۰۷:۰۰ تا ۱۰:۳۰ صبح هر روز تهیه و سرو می شود. خدمات اتاق به صورت شبانه روزی ارائه می شود. در روبروی هتل و اطراف آن، تعدادی رستوران وجود دارد که می توانید باقی وعده های غذایی خود را در آن ها سفارش دهید.

امکانات تفریحی هتل بست وسترن میدان دام آمستردام

امکانات اتاق های هتل بست وسترن میدان دام آمستردام

از بین ۳۸ اتاق هتل هر کدام را که مایل بودید، انتخاب کنید. امکانات تهیه قهوه، تلویزیون صفحه تخت با شبکه های جهانی، تخت نوزاد و گهواره رایگان، تهویه مطبوع و گاوصندوق دیجیتالی در اتاق دیده می شود. سشوار، دوش به تنهایی و لوازم آرایشی-بهداشتی رایگان مانند شامپو، صابون، مسواک و خمیردندان و حوله دست و صورت در حمام های خصوصی گذاشته شده است. بر روی میز مطالعه گذاشته شده در اتاق ها می توانید کارهای شخصی خود را انجام دهید.

تلفن نیز تماس شما را با دیگر افراد برقرار می کند. اینترنت وای فای رایگان در همه اتاق ها در دسترس است. برای رزرو اتاق در هتل بست وسترن میدان دام آمستردام سری به قسمت رزرو هتل آمستردام در سایت الی گشت بزنید.

امکانات اتاق های هتل بست وسترن میدان دام آمستردام

انواع اتاق های هتل بست وسترن میدان دام آمستردام

سیگار کشیدن در تمام اتاق های این هتل ممنوع می باشد.

 • اتاق دبل: ۱۲ مترمربع مساحت و یک تخت دو نفره دارد.
 • اتاق تریپل: ۱۵ مترمربع مساحت و سه تخت یک نفره دارد.
 • اتاق دوقلو: با مساحت ۱۲ مترمربع و دو تخت یک نفره در اختیارتان قرار داده می شود.
 • اتاق سینگل : ۱۰ مترمربع مساحت و یک تخت دو نفره دارد.
انواع اتاق های هتل بست وسترن میدان دام آمستردام

فاصله تا جاذبه های شهر آمستردام

بازار گل آمستردام تا این هتل ۳ ستاره، ۲۰ دقیقه پیاده روی دارد. همچنین با ۵ دقیقه پیاده روی می توانید به سوپرمارکت، نیو کرک، کلیسای قدیمی، اتاق تست پنیر ریپنار و بورز ون برلاخ برسید. مکان هایی مانند موزه مادام توسود آمستردام، پلازا ماگنا، میدان دام و کاخ سلطنتی آمستردام در کنار هتل قرار گرفته اند.

 • کلیسای سنت نیکولاس: ۶۰۰ متر تا شما فاصله دارد. با ۱۰ پیاده روی به این کلیسا می رسید.
 • خانه موزه آنه فرانک: این خانه موزه تا شما، ۶۰۰ متر است که با تاکسی ۵ دقیقه و با پای پیاده ۱۰ دقیقه در راه خواهید بود.
 • ایستگاه مرکزی آمستردام: این ایستگاه و شاهراه تا محل اقامت شما، ۷۰۰ متر فاصله داشته که با ۱۱ دقیقه رانندگی یا ۱۰ دقیقه پیاده روی به این ایستگاه می رسید.
 • میدان رامبراند: ۱ کیلومتر است که با ۱۴ دقیقه پیاده روی از هتل به میدان مرکزی آمستردام می رسید. تاکسی در مدت ۸ دقیقه و تراموا ۶ دقیقه شما را به این میدان می رساند.
 • میدان لیدز: ۱٫۴ کیلومتر است که با ۱۵ دقیقه رانندگی، ۲۲ دقیقه پیاده روی و ۱۲ دقیقه تراموا سواری به آن می رسید. با دوچرخه ۹ دقیقه ای به این میدان خواهید رسید.
 • تئاتر کار: ۱٫۶ کیلومتر است که با ۱۰ دقیقه رانندگی یا ۲۵ دقیقه پیاده روی به این موزه می رسید. می توانید به این محل مترو سوار شوید که ۱۴ دقیقه ای به آنجا می رسید.
 • موزه ملی آمستردام: ۱٫۷ کیلومتر است که با پای پیاده ۳۰ دقیقه و با تاکسی ۱۵ دقیقه طی این مسیر طول می کشد.
 • موزه ون گوگ: ۱٫۹ کیلومتر تا شما فاصله دارد. اگر کل مسیر را پیاده روی کنید، فقط ۳۰ دقیقه ای به این محل می رسید. با تاکسی طی این مسیر ۱۶ دقیقه و با دوچرخه ۱۱ دقیقه طول می کشد.
 • فرودگاه لیلی استاد: ۵۵٫۶ کیلومتر است که تا هتل، ۵۵ دقیقه رانندگی خواهید داشت.
 • فرودگاه بین المللی اسخیپول آمستردام: این فرودگاه، ۱۱٫۵ کیلومتر تا هتل فاصله دارد و با ۱۸ دقیقه رانندگی به هتل می رسید.
Best Western Dam Square Inn-eligasht.com نمای هتل

موقعیت هتل بست وسترن میدان دام آمستردام

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

ندرلند، ۱۰۱۲ ان ام آمستردام، مرکز شهر آمستردام، خراون استرات ۱۲ – ۱۶

Gravenstraat 12 – 16, Amsterdam City Centre, 1012 NM Amsterdam, Netherlands

منبع: booking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد