بلیط هواپیما

معرفی هتل ۳ ستاره تری استل در رم

هتل تری استل رم | Tre Stelle Rome

هتل مورد نظر ما در محله مونیسیپیو رم قرار گرفته است. هتل تری استل رم Tre Stelle Rome با قرارگیری در کنار ایستگاه مترو کاسترو پروتوریا موقعیت خوبی برای اقامت دارد و تنها یک ایستگاه مترو یا کمی پیاده روی تا ایستگاه ترمینال شهر رم دور است. اگر دیدن جاذبه های تاریخی و بناهای رومی مخصوصاً کلوسئوم برای شما در اولویت قرار دارد، می توانید از این هتل ۳ ستاره به راحتی با مترو به دیدن آن ها بروید. جاذبه های تفریحی مانند حمام های دیوکلیتن با ۱۵ دقیقه پیاده روی قابل دسترسی است. در ادامه مطلب، با ما در الی گشت همراه باشید تا خصوصیات هتل تری استل رم را مرور کنیم.

هتل تری استل رم Tre Stelle Rome

خدمات رفاهی هتل تری استل رم

مطالب مرتبط:
بزرگترین اشتباهات مردم هنگام سفر به ایتالیا
راهنما سفر به رم ایتالیا

کارکنان هتل به زبان های ایتالیایی و انگلیسی صحبت می کنند. از بابت اینترنت باید گفت که در همه اتاق ها اینترنت وای فای را پیدا نخواهید کرد. تنها فضای عمومی هتل دارای اینترنت وای فای رایگان است. هیچ پارکینگ خصوصی یا عمومی در کنار هتل وجود ندارد با این حال اگر وسیله نقلیه دارید می توانید در خیابان ماشین خود را بگذارید. ورود حیوانات به این هتل آزاد می باشد و تنها برای حیوانت خانگی هزینه جداگانه ای پرداخت می کنید. میز پذیرش به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما خواهد بود. کارکنان هتل بسیار مهربان بوده و بیشتر اتاق ها برای افراد غیرسیگاری می باشد. خدمات شستشوی لباس در اختیارتان قرار داده می شود.

این هتل هیچ گونه آسانسوری ندارد و در کافه هتل می توانید نوشیدنی گرم سفارش دهید. هزینه ای که برای اتاق ها پرداخت می کنید شامل مالیات نمی شود و مبلغ آن را باید جداگانه پرداخت کنید. اگر چه هیچ ترانسفر فرودگاهی یا سرویس حمل و نقلی ندارد اما به دلیل قرارگیری در نزدیکی ایستگاه مترو ایستگاه قطار شهر رم رفت و آمد به این هتل بسیار راحت خواهد بود. ورود به هتل تری استل رم از ساعت ۲ بعد از ظهر به بعد می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر، اتاق خود را تحویل دهید. کارکنان مهربان میز پذیرش شبانه روزی در خدمت شما خواهند بود.

خدمات رفاهی هتل تری استل رم- اتاق

امکانات تفریحی هتل تری استل رم

این هتل ارزان قیمت رم به مرکز شهر رم بسیار نزدیک بوده و با ۷ دقیقه پیاده روی به ایستگاه مرکزی و اصلی شهر رم خواهید رسید. اگر زودتر از ساعت ورود به هتل برسید، می توانید وسایل خود را در هتل گذاشته و با خیال آسوده به دیدن جاذبه های مطرح شهر بروید.

رستوران هتل

صبحانه هتل مناسب بوده و قهوه نیز سرو می شود. در اطراف هتل رستوران های فراوانی از جمله رستوران های زیر را پیدا خواهید کرد.

 • رستوران تری آرچی Tre Archi: این رستوران در ۳۰ متری هتل واقع شده و انواع غذاهای ایتالیایی و مدیترانه ای را سرو می کند. نیازی به رزرو ندارد.
 • رستوران پیزریا آل ۳۹ Ristorante Pizzeria Al 39: این رستوران ایتالیایی نیز به همراه انواع غذاهای ایتالیایی پیتزا هم تهیه و پخت می کند و در ۷۰ متری هتل قرار گرفته است.
 • رستوران ساین بیو فود پسازا ایندپندنزا Synbiofood piazza indipendenza: این رستوران مخصوص افرادی با رژیم گیاهی مخصوص بوده و غذاهای گیاهی و میدترانه ای را سرو می کند. در ۱۷۰ متری هتل قرار گرفته است.
هتل کریس رم-Kriss hotel Rome-جاذبه مطرح رم

امکانات اتاق های هتل

۶۲ اتاق هتل دارای امکاناتی مانند تلویزیون صفحه تخت با شبکه های جهانی، تلفن، میز مطالعه و امکانات ویلچر است و فضایی برای افراد غیر سیگاری در اتاق ها در نظر گرفته شده است. در فضای حمام خصوصی اتاق ها تنها دوش تعبیه شده است و وسایل آرایشی-بهداشتی رایگان با سشوار نیز دارد. اتاق ها بسیار قدیمی بوده با این حال اتاق های به هم مرتبط نیز یافت می شود. ویلچر برای افراد ناتوان یا کم توان در اختیارتان قرار خواهد گرفت. همچنین گاوصندوقی برای نگهداری لوازم قیمتی در اتاق ها وجود دارد. برای رزرو اتاق و یا دیدن عکس های بیشتر از هتل تری استل رم می توانید سری به قسمت رزرو هتل در سایت الی گشت بزنید.

امکانات اتاق های هتل تری استل رم

انواع اتاق های هتل تری استل رم

 • اتاق سینگل: ۱۱ مترمربع مساحت و یک تخت یک نفره به همراه اینترنت وای فای رایگان دارد.
 • اتاق دبل یا دوقلو: این اتاق، ۱۷ مترمربع مساحت، یک تخت دو نفره یا دو تخت یک نفره به همراه حمام خصوصی دارد.
 • اتاق تریپل: سه تخت یک نفره یا یک تخت یک نفره و یک تخت دو نفره با ۲۳ مترمربع مساحت را ارئه می دهد.
انواع اتاق های هتل تری استل رم

فاصله تا جاذبه های معروف شهر رم

 • کلوسئوم: این بنای مشهور ۲ کیلومتر تا هتل فاصله دارد. با ۱۵ دقیقه سواری یا ۳۰ دقیقه پیاده روی به این آمفی تئاتر رومی می رسید.
 • رومن فوروم: ۱٫۸ کیلومتر است که با ماشین تقریبا ۱۲ دقیقه راه خواهد بود. اگر این مسیر را پیاده بروید، ۳۰ دقیقه ای به آنجا می رسید. اتوبوس نیز شما را ۱۱ دقیقه ای تا نزدیکی این بنای ۳ هزار ساله می رساند.
 • فواره های تروی: ۱٫۷ کیلومتر دورتر بوده که با ماشین تقریبا ۱۰ دقیقه راه خواهد بود. اگر بخواهید تا آنجا با اتوبوس بروید، طی این مسیر ۱۴ دقیقه طول می کشد. پیاده نیز حدود ۲۵ دقیقه در راه خواهید بود.
 • پیازا دی اسپانیا: این جاذبه تا محل اقامت شما، ۱٫۹ کیلومتر فاصله دارد. اگر تاکسی بگیرید، ۱۱ دقیقه و اگر مترو سوار شوید، ۱۶ دقیقه راه خواهد بود. پیاده هم نزدیک به ۳۱ دقیقه طی این مسیر طول می کشد.
 • میدان ناوونا: این میدان در فاصله ۲٫۷ کیلومتری قرار گرفته و تاکسی ۱۱ دقیقه ای به این محل می رسد. اگر اتوبوس خط ۴۹۲ را سوار شوید، ۲۵ دقیقه راه خواهد بود. پیاده هم نزدیک به ۴۰ دقیقه طی این مسیر طول می کشد.
 • کمپو دی فیوری: ۲٫۹ کیلومتر است که با ماشین تقریبا ۱۶ دقیقه راه خواهد بود. اگر بخواهید تا آنجا قدم بزنید حدود ۴۵ دقیقه در راه خواهید بود. با اتوبوس طی این مسیر ۲۸ دقیقه طول می کشد.
Tre Stelle - eligasht.com رومن فوروم
 • میدان ناوونا: این میدان معروف و دیدنی، تا هتل ۲٫۳ کیلومتر فاصله داشته و می توانید با تاکسی ۱۵ دقیقه ای به آنجا برسید. طی کردن این مسیر پیاده ۳۵ دقیقه و با اتوبوس خط ۸۷، حدود ۱۵ دقیقه طول می کشد.
 • قلعه سنت آنجلو: ۳٫۲ کیلومتر فاصله دارد. با ماشین تقریبا ۱۴ دقیقه راه خواهد بود. ابتدای سوار اتوبوس شماره ۴۹۲ شده و پس از طی مسیری پیاده در مدت زمان ۳۰ دقیقه به این محل می رسید.
 • سن فرانچسکو ا ریپا: این کلیسا، ۳٫۴ کیلومتر تا هتل فاصله داشته که ماشین ۱۷ دقیقه راه خواهد بود. اگر بخواهید تا آنجا با اتوبوس خط ۷۵ بروید، طی این مسیر ۳۰ دقیقه طول می کشد. پیاده نیز حدود ۴۰ دقیقه در راه خواهید بود.
 • باسیلیکای سنت پیتر: ۴٫۱ کیلومتر دورتر می باشد. با ماشین تقریبا ۲۰ دقیقه راه خواهد بود. با اتوبوس خط ۴۹۲ در مدت ۳۳ دقیقه به این کلیسا می رسید.
 • موزه های واتیکان: ۴٫۲ کیلومتر فاصله تا هتل دارد. تاکسی ۱۴ دقیقه ای شما را به این محل می رساند. اگر هم با مترو بروید حدود ۲۵ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فرودگاه بین المللی سیامپیو-جی. بی. پاستین: ۸ کیلومتر از هتل فاصله دارد که با تاکسی ۳۰ دقیقه تا هتل در راه خواهید بود.
 • فرودگاه لئوناردو داوینچی: ۲۴٫۳ کیلومتر دورتر است و از فرودگاه با تاکسی ۴۰ دقیقه تا هتل در راه خواهید بود.
Tre Stelle - eligasht.com کلوسئوم

موقعیت هتل تری استل رم

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

ایتالیا، ۰۰۱۸۵ رم آر ام، ۱۱، خیابان اس. مارتینو دولا باتاگلیا

Via S. Martino della Battaglia, 11, 00185 Roma RM, Italy

منبع: booking.com

معرفی هتل ۵ ستاره ادن در رم
معرفی هتل ۵ ستاره ادن در رم
هتل مارکونی ونیز | ۳ ستاره
هتل مارکونی ونیز | ۳ ستاره
معرفی هتل ۳ ستاره کریس در رم
معرفی هتل ۳ ستاره کریس در رم
معرفی فرودگاه پیزا در ایتالیا
معرفی فرودگاه پیزا در ایتالیا