معرفی هتل لورد بری مونترال | ۳ ستاره

هتل لورد بری سوییتز مونترال | Lord Berri Montreal Hotel

این هتل که در سال ۱۹۸۴ ساخته شده است، دارای ۱۵۴ اتاق در ۹ طبقه می باشد، در بخش لاتین مونترال واقع شده و ۱۰ دقیقه پیاده روی از دانشگاه کبک در مونترال و ایستگاه مترو Berri فاصله دارد. هتل لورد بری مونترال Lord Berri Montreal Hotel دارای یک رستوران و فای رایگان است. مهمانان می توانند از غذاهای خوب ایتالیایی در رستوران هتل لذت ببرند.که برای صبحانه، ناهار و شام خدمات ارائه می دهد. یک پیاده روی ۱۰ دقیقه ای از سالن نمایش پلس دِ آرتز شما را به هتل می رساند. کلیسای نوتردام نیز در ۲۰ دقیقه پیاده روی در دسترس است.  در ادامه همراه با الی گشت باشید تا به شما هتل لورد بری مونترال را با تمام ویژگی های رفاهی، تفریحی و فاصله آن با جاذبه های مختلفی که دارد را معرفی کنیم.

هتل لورد بری مونترال

خدمات رفاهی هتل لورد بری مونترال

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به مونترال در کانادا
داستان پشت پرده موزه زیست کره مونترال چیست؟
«شهر زیرزمینی مونترال»، سرزمینی شگفت انگیز در اعماق زمین!

در این هتل ۳ ستاره امکاناتی از جمله اینترنت بی سیم رایگان، امکان استفاده از ۳ اتاق جلسه، ایستگاه کامپیوتر و دستگاه فکس و فتوکپی در دسترس می باشد. علاوه بر این مجهز به خدمات خشکشویی، مرکز تجاری، مغازه های هدیه یا دکه روزنامه فروشی، خدمات تور و بلیط، میز پذیرش ۲۴ ساعته، خدمات چک این سریع، صندوق امانات و انبار چمدان است. پارکینگ با پرداخت هزینه در دسترس می باشد و سایر امکانات رفاهی این هتل شامل ارائه صبحانه رایگان، آسانسور و بالابر و مکانی جهت نگهداری از کودکان یا مراقبت از کودکان (هزینه اضافی) می باشد. تلویزیون در بخش های مشترک هتل در خدمت شماست، دستگاه خودپرداز بانک و یک کافی شاپ در هتل در دسترس است و یک کافه که در آن مهمانان می توانند از نوشیدنی هایش لذت ببرند، دارای کارکنان چند زبانه می باشد که با زبان های اسپانیایی، فرانسوی و انگلیسی صحبت می کنند آماده خدمت هستند. ورود به هتل از ساعت ۱۵ بعد از ظهر تا ۱۲ شب می باشد و برای خروج، حتما باید تا قبل ساعت ۱۱ ظهر، اتاق خود را تحویل دهید.

لورد بری در مونترال

امکانات تفریحی هتل لورد بری مونترال

این هتل شامل امکانات تفریحی از جمله یک کافه نیز می باشد که برای استفاده از نوشیدنی هایش کافی است به آن مراجعه کنید و نوشیدنی دلخواه خود را سفارش دهید. این هتل صبحانه بوفه ای را در هر صبح ارائه می دهد و دارای یک رستوران به نام کاوالیر Cavalier که غذاهای ایتالیایی را ارائه می دهد و در خدمت صبحانه، ناهار و شام است.

لورد بری مونترال

امکانات اتاق های هتل

اتاق های این هتل ۳ ستاره دارای اینترنت رایگان کابلی و وای فای، چای و قهوه ساز، تلویزیون ال ای دی با شبکه های جهانی، سیستم گرمایش و تهویه مطبوع می باشد. همچنین دارای ملافه های ضد آلرژی، میز مطالعه، سشوار، اتو و میز اتو، یخچال و تلفن نیز است. نظافت روزانه انجام می شود، دوش و وسایل آرایشی-بهداشتی رایگان، حوله و سایر ملزومات نیز دارد. در هر صورت اگر وسیله ای لازم داشتید کافیست به میز پذیرش درخواست دهید. در صورتی که به تخت اضافی نیاز داشته باشید می توانید آن را با پرداخت هزینه درخواست دهید. برای رزرو اتاق و یا دیدن عکس های بیشتر از هتل می توانید سری به قسمت رزرو هتل در سایت الی گشت بزنید.

هتل لورد بری

انواع اتاق های هتل

 • اتاق کویین پریمایر: ۲۷ متر مربع مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها وجود دارد و دارای حمام اختصاصی می باشند.
 • اتاق کویین با دو تخت کویین: ۲۷ متر مربع مساحت دارند، دو تخت دو نفره بزرگ در آن ها وجود دارد و دارای حمام اختصاصی می باشند.
 • سوییت کینگ اکسکیوتیو: ۲۷ متر مربع مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها وجود دارد و دارای حمام اختصاصی می باشند.
 • سوییت کینگ اکسکیوتیو با دو تخت کویین: ۲۷ متر مربع مساحت دارند، دو تخت دو نفره بزرگ در آن ها وجود دارد و دارای حمام اختصاصی می باشند.
 • سوییت جونیور: ۴۶ متر مربع مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ و یک سوفا در آن ها وجود دارد و دارای حمام اختصاصی می باشند.
هتل لورد بری در مونترال

فاصله هتل با جاذبه های مختلف مونترال

 • قصر کلیسای نوترداماین کلیسا تا شما تنها ۱ کیلومتر فاصله دارد. اگر پیاده بروید معمولا ۱۸ دقیقه ای آن را می بینید و اگر با تاکسی بروید ۵ دقیقه طول می کشد. اتوبوس هم ۱۵ دقیقه تا آن جا فاصله دارد.
 • موزه هنرهای زیبااین موزه با شما حدودا ۴ کیلومتر فاصله دارد. با تاکسی ۱۰ دقیقه، با اتوبوس ۱۸ دقیقه و پیاده ۳۵ دقیقه ای خواهید رسید.
 • دانشگاه مک گیلحدودا ۸ کیلومتر با این جاذبه فاصله دارید. با تاکسی ۹ دقیقه ای، با اتوبوس ۱۶ دقیقه ای و با پیاده ۲۹ دقیقه ای خواهید رسید.
 • سالن نمایش پلس دِ آرتبرای رسیدن به این تئاتر که حدودا ۹۰۰ متر با شما فاصله دارد، اگر با تاکسی بروید ۵ دقیقه و اگر پیاده بروید حدودا ۱۰ دقیقه ای خواهید رسید.
 • بندر قدیمی مونترال۵ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی ۷ دقیقه ای و پیاده ۱۱ دقیقه‌ای به آن جا می رسید. اتوبوس هم بسته به خطی که انتخاب می کنید ۲۹ دقیقه بعد شما را خواهد رساند.
 • پارک مونت رویالاین پارک با شما ۳ کیلومتر فاصله دارد. با پای پیاده تقریبا ۴۰ دقیقه در راه خواهید بود. با اتوبوس هم می توانید بروید که حدود ۲۴ دقیقه را باید در نظر بگیرید.
 • فرودگاه بین‌المللی مونترآل-پییر الیوت ترودواین فرودگاه از شما ۲ کیلومتر دورتر است. تاکسی شما را ۲۰ دقیقه‌ای و با اتوبوس ۶۰ دقیقه بعد خواهید رسید.
جاذبه های مونترال

موقعیت هتل لورد بری مونترال

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل :

 کانادا، کبک H2L 4C6، مونترال، خیابان برری ۱۱۹۹

۱۱۹۹ Berri St, Montreal, QC H2L 4C6, Canada

منبعbooking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code