بلیط هواپیما

معرفی هتل پولمن لا دفنس پاریس | ۵ ستاره

هتل پولمن لا دفنس پاریس | Pullman La Defense Hotel Paris

این هتل ۵ ستاره درسال ۲۰۰۰ ساخته شده و واقع در منطقه تجاری لا دیفنس است، دارای ۳۸۲ اتافق در ۱۹ طبقه می باشد، در مقابل CNIT و Grande Archeو فقط ۲ دقیقه از مرکز خرید Quatre Temps فاصله دارد، همچنین یو آرنا در ۱ کیلومتری هتل پولمن لا دفنس پاریس Pullman La Defense Hotel Paris قرار دارد و Champs-Elysées در فاصله ۱۰ دقیقه ای بوسیله مترو فاصله دارد.  از صبحانه های مختلفی می توانید هر صبح قبل از کار یا گشت و گذار لذت ببرید، از جمله صبحانه کامل بوفه و همچنین گزینه های رایگان آسیایی و گلوتن. غذاهای معتبر که برای سلیقه شما سازگار هستند نیز در رستوران موجود است. ستوران Quinte & Sens  از جمله رستوران های بین المللی می باشد و نوشیدنی ها در کافه ارائه می شوند. مجله  الی گشت ، خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله هتل پولمن لا دفنس را تا دیدنی های پاریس به تفصیل عنوان می کند.

هتل پولمن لا دفنس پاریس

خدمات رفاهی هتل پولمن لا دفنس پاریس

مطالب مرتبط :
کاخ گارنیه در پاریس، الهام بخش هنرمندان مشهور
خلوت ترین روزهای پاریس را در این ویدیو تماشا کنید

این هتل دارای امکانات برگزاری رویدادها با فضایی به مساحت ۷۵۰ متر مربع شامل فضای کنفرانس و ۱۳ اتاق جلسه می باشد. اگر به دنبال خدمات خشکشویی و اتوشویی هستید، در اختیارتان قرار خواهد می گیرد.  خدمات نگهبانی، تبدیل ارز و انبار چمدان از جمله خدمات و امکاناتی است که می توانید از میز پذیرش بخواهید. کارکنان هتل به زبان های روسی، چینی، فرانسوی، اسپانیایی،آلمانی، ایتالیایی و انگلیسی صحبت می کنند. دسترسی به مرکز تجاری دارید و امکانات استفاده از دستگاه های فکس و فتوکپی با هزینه اضافی امکان پذیر است. خدمات میز پذیرش بصورت شبانه روزی است و خیلی سریع فرآیند چک این شما را انجام می دهند. امکان استفاده از خدمات حمل و نقل فرودگاهی با پرداخت هزینه اضافی میسر است و روزنامه رایگان در لابی و وای فای رایگان نیز در بخش های عمومی به مانند اتاق ها در اختیار شما خواهد بود. این هتل همچنین دارای آسانسور و پارکینگ با هزینه اضافی و خدمات نگهداری از کودکان نیز با پرداخت مبلغی در دسترس شماست. امکان ورود حیوانات خانگی به هتل با پرداخت مبلغی میسر می باشد. ورود به هتل از ساعت ۱۴ بعد از ظهر  تا ۱۲ شب می باشد و برای خروج، حتما باید تا قبل ساعت ۱۲ ظهر، اتاق خود را تحویل دهید.

پولمن لا دفنس پاریس

امکانات تفریحی هتل پولمن لا دفنس پاریس

یکی از امکانات تفریحی هتل این است که از کافه هتل با درخواست یک نوشیدنی خود را مهمان کنید و از فضا چشم انداز زیبای شهر لذت ببرید. علاوه بر این امکاناتی از قبیل مرکز تناسب اندام و اتاق بخار می باشد.

 

رستوران هتل

 رستوران کیونت و سنزQuinte & Sens  : غذاهای عالی در قلب لا دیفنس و شامل پنج دستپخت با غذاهای تازه، پر جنب و جوش و در عین حال ساده که روز ها از ساعت ۶ تا ۱۱ ونیم شب باز است.

پولمن لا دفنس

امکانات اتاق های هتل

همه اتاق های هتل دارای دیوارهای ضد صدا بوده و اینترنت وای فای رایگان به همراه یخچال، کتری الکتریکی، اتو و میز اتو در صورت درخواست، قهوه و چای ساز، مبل های راحتی، دوش یا وان در حمام خصوصی و وسایل آرایشی-بهداشتی رایگان در اتاق های هتل قرار داده شده است. میز مطالعه به همراه دیگر امکاناتی مانند تهویه مطبوع، سیستم گرمایش، تلویزیون با شبکه های جهانی در اختیار شماست و نظافت اتاق ها روزانه انجام می شود. به هر حال اگر نیاز به تخت اضافه دارید می توانید آن را با پرداخت هزینه درخواست دهید. برای رزرو اتاق و یا دیدن عکس های بیشتر از آن، می توانید سری به قسمت رزرو هتل در  پاریس سایت الی گشت بزنید.

پولمن لا دفنس در پاریس

انواع اتاق های هتل پولمن لا دفنس پاریس

 • اتاق کلاسیک کویین با چشم انداز: ۲۴ مترمربع متراژ داشته، یک تخت دو نفره بزرگ درون آن گذاشته شده است و دارای چشم انداز شهر و حمام خصوصی می باشد.
 • اتاق کینگ دولوکس با چشم انداز: ۲۵ مترمربع متراژ داشته، یک تخت دو نفره بزرگ درون آن گذاشته شده است و دارای چشم انداز شهر و حمام خصوصی می باشد.
 • اتاق تویین دولوکس با چشم انداز: ۲۵ مترمربع متراژ داشته، دو تخت یک نفره درون آن گذاشته شده است و دارای چشم انداز شهر و حمام خصوصی می باشد.
 • اتاق سوپریور کویین با چشم انداز: ۲۷ مترمربع متراژ داشته، یک تخت دو نفره بزرگ درون آن گذاشته شده است و دارای چشم انداز شهر و حمام خصوصی می باشد.
 • اتاق سوپریور تویین با چشم انداز: ۲۷ مترمربع متراژ داشته، دو تخت یک نفره درون آن گذاشته شده است و دارای چشم انداز شهر و حمام خصوصی می باشد.
 • سوییت جونیور کینگ: ۴۵ مترمربع متراژ داشته، یک تخت دو نفره بزرگ درون آن گذاشته شده است و دارای چشم انداز شهر و حمام خصوصی می باشد.
 • سوییت خانواده: ۴۵ مترمربع متراژ داشته، یک تخت دو نفره بزرگ درون آن گذاشته شده است و دارای چشم انداز شهر و حمام خصوصی می باشد.
 • اتاق خانواده: ۴۵ مترمربع متراژ داشته، چهار تخت یک نفره درون آن گذاشته شده است و دارای چشم انداز شهر و حمام خصوصی می باشد.
هتل پولمن لا دفنس

فاصله تا جاذبه های معروف پاریس

 • تئاتر کمدی کامارتین : ۷ کیلومتر تا شما فاصله دارد. با ماشین تقریبا ۲۴ دقیقه راه خواهد بود.
 • اپرای گارنیر: تا شما، ۲ کیلومتر فاصله دارد. با تاکسی هم، در مدت ۲۷ دقیقه به این سالن تئاتر خواهید رسید.
 • موزه لوور: ۲ کیلومتر فاصله دارد.  با تاکسی تقریبا ۲۷ دقیقه این محل می رسید.
 • کلیسای نوتردام: ۳ کیلومتر می باشد که با تاکسی تقریبا ۳۱ دقیقه راه خواهید داشت.
 • برج ایفل: این برج تا شما ۸ کیلومتر فاصله داشته و با ۱۹ دقیقه رانندگی به این برج فلزی معروف خواهید رسید.
 • کلیسای سکره کر: ۷ کیلومتر دورتر است و با پای پیاده تقریبا ۲۸ دقیقه در راه خواهید بود.
 • اپرا باستیل: این سالن اپرا، ۱۰٫۷ کیلومتر دورتر بوده و با ماشین تقریبا ۳۵ دقیقه زمان می برد.
 • طاق پیروزی: ۷ کیلومتر تا شما فاصله دارد که پیاده می توانید ۱۱ دقیقه ای به این محل بروید.
 • فرودگاه پاریس اورلی:  ۲۰٫۶ کیلومتر است که از فرودگاه با ۳۵ دقیقه رانندگی به هتل خواهید رسید.
 • فرودگاه شارل دوگل پاریس: فرودگاه شارل دوگل، ۱ کیلومتر فاصله تا هتل دارد که با تاکسی، ۳۵ دقیقه تا هتل راه خواهید داشت.
هتل پولمن لا دفنس در پاریس

موقعیت هتل پولمن لا دفنس پاریس

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

فرانسه، کوربویی ۹۲۴۰۰، خیابان دی ارچ ۱۱

۱۱ Avenue de l’Arche, 92400 Courbevoie, France

منبعbooking.com 

محو تماشای جاذبه‌های طبیعی فرانسه شوید
محو تماشای جاذبه‌های طبیعی فرانسه شوید
تخت پادشاهیِ ناپلئون بناپارت نیم میلیون یورو فروخته شد!
تخت پادشاهیِ ناپلئون بناپارت نیم میلیون یورو فروخته شد!
معرفی فرودگاه لیون
معرفی فرودگاه لیون
با شهر لیون در فرانسه آشنا شوید
با شهر لیون در فرانسه آشنا شوید