معرفی هتل ۳ ستاره کریس در رم

هتل کریس رم | Kriss hotel Rome

این هتل ۳ ستاره در شهر رم ایتالیا به شما سادگی، اقامتی راحت و دسترسی خوب به ایستگاه مترو را پیشنهاد می دهد. هتل کریس رم Kriss hotel Rome هتلی دوستدار خانواده است و حتی برای گشت های درون شهری نقشه رایگان شهر در اختیارتان قرار می دهد. ایستگاه متروی پولیکیلینیکو تا این هتل تنها ۵ دقیقه پیاده روی دارد. در ادامه مطلب، با ما در الی گشت همراه باشید تا خصوصیات هتل کریس رم را مرور کنیم.

هتل کریس رم Kriss hotel Rome

خدمات رفاهی هتل کریس رم

مطالب مرتبط:
راهنما سفر به رم ایتالیا
بزرگترین اشتباهات مردم هنگام سفر به ایتالیا

کارکنان هتل به زبان های ایتالیایی و انگلیسی صحبت می کنند. در همه اتاق ها اینترنت وای فای یا اینترنت کابلی را پیدا خواهید کرد. هیچ پارکینگ خصوصی در کنار هتل وجود ندارد با این حال اگر وسیله نقلیه دارید می توانید در خیابان ماشین خود را بگذارید. ورود حیوانات به این هتل ممنوع بوده و خدمات میز پذیرش شبانه روزی ارائه می شود. کارکنان هتل بسیار مهربان بوده و بیشتر اتاق ها برای افراد غیرسیگاری طراحی شده است.

خدمات شستشوی لباس در اختیارتان قرار داده می شود. این هتل هیچ گونه آسانسوری ندارد و در کافه هتل می توانید نوشیدنی گرم سفارش دهید. صبحانه رایگان برای شما مهمانان سرو می شود و حتی اگر مایل بودید در اتاق نیز می توانید سفارش صبحانه دهید. هزینه ای که برای اتاق ها پرداخت می کنید شامل مالیات نمی شود و مبلغ آن را باید جداگانه پرداخت کنید.

اگر چه ترانسفر فرودگاهی یا سرویس حمل و نقلی نیاز به پرداخت جداگانه دارد اما با بهره مند شدن از آن خیال خود را آسوده می کنید. ورود به هتل کریس رم از ساعت ۱۲:۳۰ بعد از ظهر به بعد می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۱ ظهر، اتاق خود را تحویل دهید. کارکنان مهربان میز پذیرش شبانه روزی در خدمت شما خواهند بود.

خدمات رفاهی هتل کریس رم

امکانات تفریحی هتل کریس رم

این هتل ارزان قیمت رم به ایستگاه مترو و مرکز شهر رم بسیار نزدیک بوده و شما مهمانان را برای رفتن و بازدید از جاذبه های شهر راهنمایی می کند. می توانید خدمات گشت های درون شهری را از هتل بخواهید. کتابخانه هتل مکان بسیار آرامی برای مطالعه و خواندن روزنامه یا صرف چای و قهوه می باشد.

امکانات تفریحی هتل کریس رم

امکانات اتاق های هتل

۱۶ اتاق هتل دارای امکاناتی مانند تلویزیون صفحه تخت با شبکه های جهانی، تلفن، و امکاناتی برای افراد ناتوان یا کم توان مانند ویلچر است و فضایی برای افراد غیر سیگاری در اتاق ها در نظر گرفته شده است. در فضای حمام خصوصی اتاق ها تنها دوش تعبیه شده است و وسایل آرایشی-بهداشتی رایگان، حوله و سشوار نیز دارد. اتاق ها بسیار شاده تزئین شده اند با این حال اگر وسیله ای لازم داشتید می توانید به میز پذیرش درخواست دهید.

برای خانواده های مهمان در صورت نیاز تخت و گهواره نوزاد در اتاق قرار داده می شود و اگر تخت فنری اضافه درخواست دهید باید هزینه ای برای آن پرداخت کنید. برای رزرو اتاق و یا دیدن عکس های بیشتر از هتل کریس رم می توانید سری به قسمت رزرو هتل در سایت الی گشت بزنید.

امکانات اتاق های هتل کریس رم

انواع اتاق های هتل کریس رم

 • اتاق دبل برای یک بزرگسال: ۱۷ مترمربع مساحت و یک تخت دو نفره کینگ به همراه اینترنت وای فای رایگان و حمام خصوصی دارای دوش دارد.
 • اتاق دبل: این اتاق، ۱۷ مترمربع مساحت، یک تخت دو نفره بزرگ به همراه حمام خصوصی دارد.
 • اتاق تریپل: یک تخت یک نفره و یک تخت دو نفره بزرگ با ۲۳ مترمربع متراژ را ارائه می دهد.
 • اتاق دوقلو: دو تخت یک نفره و ۱۷ مترمربع متراژ دارد.
انواع اتاق های هتل کریس رم

فاصله تا جاذبه های معروف شهر رم

ایستگاه متروی پولیکلینیک در ۲۰۰ متری هتل قرار گرفته است. پیازا بولوگنا و انشگاه ساپیِنزا در ۷۰۰ متری هتل قرار گرفته است که با کمتر از ۱۵ دقیقه پیاده روی قابل دسترسی هستند. ویلا تورلونیا هم در ۹۰۰ متری این هتل قرار گرفته که شما به راحتی می توانید به آنجا بروید.

 • ایستگاه ترمینال قطار رم: این ایستگاه در ۱٫۴ کیلومتری هتل واقع شده که با ۱۱ دقیقه سواری یا ۲۲ دقیقه پیاده روی به این آمفی تئاتر رومی می رسید. خط مترو نیز شما را تا محل بنا در مدت ۱۴ دقیقه هدایت می کند.
 • کلوسئوم: این بنای مشهور ۲٫۷ کیلومتر تا هتل فاصله دارد. با ۱۳ دقیقه سواری یا ۵۰ دقیقه پیاده روی به این آمفی تئاتر رومی می رسید. خط مترو نیز شما را تا محل بنا در مدت ۱۱ دقیقه هدایت می کند.
 • رومن فوروم: ۲٫۹ کیلومتر است که با ماشین تقریبا ۲۰ دقیقه راه خواهد بود. اگر این مسیر را پیاده بروید، ۱ ساعته به آنجا می رسید. اتوبوس نیز شما را ۳۰ دقیقه ای تا نزدیکی این بنای ۳ هزار ساله می رساند.
 • فواره های تروی: ۱٫۷ کیلومتر دورتر بوده که با ماشین تقریبا ۱۰ دقیقه راه خواهد بود. اگر بخواهید تا آنجا با اتوبوس بروید، طی این مسیر ۱۴ دقیقه طول می کشد. پیاده نیز حدود ۲۵ دقیقه در راه خواهید بود.
هتل کریس رم-Kriss hotel Rome-جاذبه مطرح رم
 • پیازا دی اسپانیا: این جاذبه تا محل اقامت شما، ۲٫۷ کیلومتر فاصله دارد. اگر تاکسی سوار شوید، ۱۵ دقیقه و اگر مترو سوار شوید، ۱۸ دقیقه راه خواهد بود. پیاده هم نزدیک به ۴۵ دقیقه طی این مسیر طول می کشد.
 • میدان ناوونا: این میدان در فاصله ۳٫۶ کیلومتری قرار گرفته و تاکسی ۱۴ دقیقه ای به این محل می رسد. اگر اتوبوس خط ۸۷ را سوار شوید، ۲۳ دقیقه راه خواهد بود. پیاده هم نزدیک به ۵۲ دقیقه طی این مسیر طول می کشد.
 • کمپو دی فیوری: ۳٫۸ کیلومتر است که با ماشین تقریبا ۲۰ دقیقه و با اتوبوس ۳۰ دقیقه راه خواهد بود.
 • قلعه سنت آنجلو: ۴ کیلومتر فاصله دارد. با ماشین تقریبا ۱۷ دقیقه راه خواهد بود. ابتدای سوار اتوبوس شماره ۸۷ شده و پس از طی مسیری پیاده مترو سوار شده تا در مدت زمان ۳۳ دقیقه به این محل می رسید.
 • سن فرانچسکو ا ریپا: این کلیسا، ۳٫۴ کیلومتر تا هتل فاصله داشته که ماشین ۱۷ دقیقه راه خواهد بود. اگر بخواهید تا آنجا با اتوبوس خط ۷۵ بروید، طی این مسیر ۳۰ دقیقه طول می کشد. پیاده نیز حدود ۴۰ دقیقه در راه خواهید بود.
 • باسیلیکای سنت پیتر: ۵ کیلومتر دورتر می باشد. با ماشین تقریبا ۱۸ دقیقه راه خواهد بود. با مترو در مدت ۳۲ دقیقه به این کلیسا می رسید.
 • موزه های واتیکان: میدان واتیکان و موزه های آن تا این هتل ۳ ستاره، ۵ کیلومتر فاصله دارد که تاکسی ۱۷ دقیقه ای شما را به این محل می رساند. اگر هم با مترو بروید حدود ۳۰ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فرودگاه بین المللی سیامپیو- جی. بی. پاستین: ۷ کیلومتر از هتل فاصله دارد که با ترانسفر فرودگاهی ۳۱ دقیقه تا هتل در راه خواهید بود.
 • فرودگاه لئوناردو داوینچی: ۲۵٫۲ کیلومتر دورتر است و از فرودگاه با تاکسی ۴۰ دقیقه تا هتل در راه خواهید بود.
هتل کریس رم Kriss hotel Rome- کلوسئوم رم

موقعیت هتل کریس رم

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

ایتالیا، ۰۰۱۶۱ رم، خیابان تروویسو ۳۷

Via Treviso 37, 00161 Rome, RM, Italy

منبع: booking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد