بلیط هواپیما

معرفی هتل ۴ ستاره گرند هرمیتاژ در رم

هتل گرند هرمیتاژ رم  Grand Hotel Hermitage

هتلی ۴ ستاره در شهر رم ایتالیا است که ۳۰ سال سابقه در پذیرایی از مهمانان دارد. هتل گرند هرمیتاژ رم Grand Hotel Hermitage در یک ناحیه پاریولی بسیار دلربا واقع شده و از پشت بام آن گنبد سنت پیتر قابل رویت است. در متن زیر به تفصیل خصوصیاتی همچون خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله آن تا دیدنی های رم را بیان می کنیم. در ادامه مطلب، با ما در الی گشت همراه باشید تا خصوصیات هتل گرند هرمیتاژ رم  را مرور کنیم.

هتل گرند هرمیتاژ رم Grand Hotel Hermitage

خدمات رفاهی هتل گرند هرمیتاژ رم

مطالب مرتبط:
هزینه های سفر به رم
برای آنهایی که آرزوی سفر به رم را دارند 

کارکنان هتل به زبان ایتالیایی و انگلیسی صحبت می کنند. از نظر اینترنت باید گفت که در تمام اتاق ها و فضای عمومی اینترنت وای فای رایگان در دسترستان است. پارکینگ رایگان در خود هتل وجود دارد پس اگر ماشین کرایه کرده اید نگران جای پارک در نزدیکی هتل نباشید.

با این حال جدای از ماشین، امکان کرایه دوچرخه هم دارید، در ضمن خدمات تاکسی رایگان در اختیار شما مهمانان قرار می گیرد. ترانسفر فرودگاهی با پرداخت هزینه اضافه برایتان فراهم می شود.

ورود به هتل گرند هرمیتاژ رم ، از ساعت ۲ بعد از ظهر به بعد می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر، اتاق خود را تحویل دهید. میز پذیرش شبانه روزی، ورود و خروج سریع، انبار چمدان، میز راهنمای گردشگری و تبدیل ارز از خدمات پذیرشی هتل می باشد.

خدمات رفاهی هتل گرند هرمیتاژ رم - سالن تلویزیون

ورود حیوانات خانگی به این هتل ممنوع است در حالی که وجود آسانسور، نگهبانی، نظافت روزانه اتاق ها در دسترس شما خواهد بود. اگر نیاز به شستشوی لباس یا اتو دارید، آن را به کارکنان هتل بسپارید. یک کافی نت هم برای مهمانانی که نیاز به استفاده از کامپیوتر دارند، در هتل قرار داده شده است.

خدمات فکس و فتوکپی و فضاهایی برای ملاقات و اتاق های جلسات اداری برای شما مهمان عزیزی که سفر کاری به رم دارید، با پرداخت هزینه جداگانه مهیا می شود. بلیط جاذبه های معروف شهر رم را از میز پذیرش تهیه کنید. تهویه مطبوع، روزنامه، باربر، خدمات اتاق و  نگهداری از کودکان از دیگر امکانات هتل می باشد.

خدمات رفاهی هتل گرند هرمیتاژ رم - لابی

امکانات تفریحی هتل گرند هرمیتاژ رم 

در باغ هتل می توانید از هوای مطبوع لذت برده و مطالعه کنید، یا برای گردش در شهر دوچرخه کرایه کنید. مرکز ورزشی رم، فورو ایتالیکو Foro Italico، با امکانات تنیس، شنا و راگبی، و همچنین استادیوم المپیک، در ۶ کیلومتری هتل واقع شده است.

امکانات تفریحی هتل گرند هرمیتاژ رم - باغ

رستوران هتل:

صبحانه و قهوه روزانه در بوفه از ساعت ۷ صبح تا ۱۱ سرو می شود و شامل ژامبون، پنیر، غلات، تخم مرغ، میوه تازه و شیرینی می باشد.

امکانات تفریحی هتل گرند هرمیتاژ رم - کافی شاپ

امکانات اتاق های هتل  

۱۱۶ اتاق هتل دارای امکاناتی مانند میز کار، تلویزیون، صندوق امانات، کفپوش فرش شده، تلفن و خدمات بیدار کردن مهمان است و فضایی برای افراد غیر سیگاری در اتاق ها در نظر گرفته شده است. وان حمام و دوش، سشوار و وسایل بهداشتی- آرایشی رایگان در حمام گذاشته شده و بعضی از اتاق ها دارای تراس است.

برای رزرو اتاق و یا دیدن عکس های بیشتر از هتل گرند هرمیتاژ رم ، می توانید سری به قسمت رزرو هتل در سایت الی گشت بزنید.

امکانات اتاق های هتل گرند هرمیتاژ رم

انواع اتاق های هتل گرند هرمیتاژ رم 

 • دابل: ۱۸ مترمربع مساحت و یک تخت دو نفره به همراه نمایی از شهر دارد.
 • تریپل: ۲۳ مترمربع مساحت و سه تخت یک نفره به همراه نمایی از شهر دارد.
 • سینگل: ۱۴ مترمربع مساحت و یک تخت یک نفره و یک تخت دو نفره به همراه نمایی از شهر دارد.
انواع اتاق های هتل گرند هرمیتاژ رم

فاصله تا جاذبه های معروف شهر رم

 • ایستگاه متروی زیزمینی فلامینیو- پیازا دل پوپولو: ۲٫۲ کیلومتر است که می توانید با تاکسی ۱۱ دقیقه ای به آنجا برسید. طی کردن این مسیر پیاده ۳۵ دقیقه طول می کشد.
 • ایستگاه مترو اسپاگنا: ۲٫۶ کیلومتر است که می توانید با تاکسی ۱۵ دقیقه ای به آنجا برسید. طی کردن این مسیر پیاده ۱۵ دقیقه طول می کشد.
 • پیازا دی اسپانیا: ۲٫۷ کیلومتر است که با ماشین تقریبا ۲۰ دقیقه راه خواهد بود. سوار اتوبوس شماره ۵۳ شوید، که طی این مسیر ۳۰ دقیقه طول می کشد.
 • موزه های واتیکان: ۳٫۸ کیلومتر است که با ماشین تقریبا ۱۶ دقیقه راه خواهد بود. ابتدای سوار مترو شده و در بین راه باید خط عوض کنید و سوار اتوبوس شماره ۵۳ شوید، که طی این مسیر ۴۱ دقیقه طول می کشد.
 • قلعه سنت آنجلو: ۳٫۵ کیلومتر است که با ماشین تقریبا ۲۲ دقیقه راه خواهد بود. ابتدای سوار اتوبوس شماره ۴۰ شده و در بین راه خط عوض کنید و سوار اتوبوس شماره ۳۶۰ شوید، که طی این مسیر ۵۰ دقیقه طول می کشد.
 • باسیلیکای سنت پیتر: ۴٫۱ کیلومتر است که با ماشین تقریبا ۲۳ دقیقه راه خواهد بود. با قطار برقی شماره ۱۹ در مدت ۴۲ دقیقه به این کلیسا می رسید.
 • فواره های تروی: ۳٫۲ کیلومتر است که با ماشین تقریبا ۲۰ دقیقه راه خواهد بود. اگر بخواهید از هتل گرند هرمیتاژ رم تا آنجا با اتوبوس بروید، باید دو خط ۶۳ و ۳۶۰ را سوار شوید که طی این مسیر ۳۵ دقیقه طول می کشد.
Grand Hotel Hermitage- eligasht.com واتیکان
 • کمپو دی فیوره: ۴ کیلومتر است که با ماشین تقریبا ۲۰ دقیقه راه خواهد بود. اگر بخواهید تا آنجا قدم بزنید بیشتر از یک ساعت در راه خواهید بود. با اتوبوس طی این مسیر ۴۰ دقیقه طول می کشد.
 • رومن فوروم: ۴٫۱ کیلومتر است که با ماشین تقریبا ۲۴ دقیقه راه خواهد بود. با اتوبوس شماره ۵۱ و سپس ۵۳، طی این مسیر ۵۰ دقیقه طول می کشد.
 • کلوسئوم: ۴٫۴ کیلومتر است که با ماشین تقریبا ۲۲ دقیقه راه خواهد بود. با مترو و سپس اتوبوس شماره ۳۶۰، طی این مسیر ۳۱ دقیقه طول می کشد.
 • فرودگاه بین المللی سیامپیو- جی. بی. پاستین: ۱۶٫۹ کیلومتر است که از فرودگاه با تاکسی ۳۲ دقیقه تا هتل در راه خواهید بود.
 • فرودگاه لئوناردو داوینچی: ۲۳٫۵ کیلومتر است که از فرودگاه با تاکسی ۴۰ دقیقه تا هتل در راه خواهید بود.
Grand Hotel Hermitage- eligasht.com پیازا

موقعیت هتل گرند هرمیتاژ رم 

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

ایتالیا، ۰۰۱۹۷ رم آر ام، ۱۸- ۱۲، آی ایجنیو واجنا

ia Eugenio Vajna, 12-18, 00197 Roma RM, Italy

منبع: booking.com

پالرمو را از آسمان ببینید + ویدئو
پالرمو را از آسمان ببینید + ویدئو
چرا برج پیزا کج است؟
چرا برج پیزا کج است؟
۵ کافه در فلورانس که شهرت جهانی دارند
۵ کافه در فلورانس که شهرت جهانی دارند
راهنمای خرید در میلان ایتالیا
راهنمای خرید در میلان ایتالیا