با دیدن این سواحل در رویاهایتان غرق می شوید

معرفی چند ساحل زیبا و دیدنی در دنیا

سواحل همیشه محبوب بوده و هستند چه در میان افرادی که خود در یک شهر ساحلی زندگی می کنند و چه افرادی که در مناطق ساحلی و به دور از دریا و ساحل هستند هر چند که احتمالا برای گروه دوم جذابیت بیشتری دارد. سواحل زیادی در دنیا وجود دارد که هر ساله توریست های زیادی را به خود جذب می کنند اما از میان همه ی آنها، بعضی از این سواحل زیبایی جادویی ای دارند که هر کسی را مسحور کرده و آرزو می کند که بتواند حتی برای یکبار هم که شده به آنجا برود. الی گشت در اینجا می خواهد ۳ ساحل جادویی دنیا را به شما معرفی کنید:

مطالب مرتبط:
سفر به باتومی، گردش در شهری ساحلی
پافوس، شهر ساحلی و باستانی قبرس

12 opostles

صخره‌های (Twelve Apostles) استرالیا

چشم اندازهای طبیعی و زیبای زیادی در استرالیا وجود دارند که یکی از آنها صخره‌های ۱۲ آپوستل Twelve Apostles است. این صخره های سر به فلک کشیده در ساحل shipwerk قرار دارند و یکی از جذاب ترین و شگفت انگیز ترین دیدنی های استرالیا محیوب می شوند. این صخره ها از جنس آهک هستند که به مرور زمان به شکلی که در تصویر می بینید درآمده اند. صخره های Twelve Apostles در پارک ملی و در جنوب غربی ملبورن قرار دارند.

legzira

ساحل لگزیرا (Legzira) مراکش

ساحل لگزیرا یکی از زیباترین خط های ساحلی دنیا را دارد که در نگاه اول تصور می کنید در حال نگاه کردن به یک کارت پستال زیبا هستید. این صخره های قرمز رنگ بصورت طاق هستند و این طاق ها بر اثر عوامل طبیعی ایجاد شده اند. جالب است بدانید این ساحل با تمام زیبایی ای که دارد اصلا شلوغ نیست و پر از آرامش و سکوت است. اگر دوست دارید چند ساعتی را به دور از هر شلوغی و همهمه ای در دل طبیعت بگذرانید، سفر به مراکش و دیدن این صخره های حیرت آور از جاهایی است که دیدن آن را نباید فراموش کنید.

los gigantes

لوس گیگانتس (Los Gigantes) اسپانیا

احتمالا تا بحال نام لوس گیگانتس را نشنیده باشید. این مقصد گردشگری، مکان کمتر شناخته شده ای برای ایرانی هاست. اما به احتمال زیاد بعد از اتمام این نوشته تصمیم می گیرید تا در سفری به این نقطه از جهان داشته باشید. لوس گیگانتس یک شهر ساحلی و در یکی از جزایر معروف قناری قرار دارد. لوس گیگانتس شهری فووق العاده زیبا با صخره های عظیم ساحلی است اما همه چیز به همینجا ختم نمی شود. این شهر رو به اقیانوس، سواحل بکر و دنج زیادی دارد و شن های به رنگ سیاه این سواحل زبانزد هستند.
بر روی این صخره ها و در دامنه ی آنها ساختمان های رنگی و سفید زیبایی ساخته شده اند که چشم انداز این ساحل فوق العاده را دوبرابر کرده است.

سواحل کیپ تاون در آفریقای جنوبی

از فرهنگ فوق العاده جالب این کشور که بگذزیم، ساحل کیپ تاون در آفریقای جنوبی یکی از زیباترین سواحل دنیاست. از ساحل این شهر، کوه Table که یکی قدیمی ترین کوه های دنیا و یکی از عجیب و غریب ترین کوه های دنیا هم هست قابل دیدن است.

منبع: realtenerifeislanddrives.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code