تازه ترین جاذبه های توریستی برای سال نو میلادی

تازه ترین جاذبه های افتتاح شده

دلتان می خواهد که با بهترین تیم راگبی دنیا ورزش کنید؟ نظرتان چیست که آهنگی را در استودیو شخصی پرینس (Prince) خواننده معروف ضبط کنید، ؟ در سال ۲۰۱۷همه این کارها، با این افتتاحیه های فوق العاده ممکن است.

شمارش معکوس از جدیدترین و بهترین جاذبه ها، الهام بخش ِحتی متبحرترین گردشگران خواهد شد تا از مکان های مورد علاقه شان، دوباره بازدید کنند یا مکانی جدید را امتحان کنند.

نگاهی بیاندازید تا ببینید چه مکان هایی، ۵ مکان برتر در لیست تازه ترین های گردشگری را تشکیل داده است برای آشنایی با آن ها با الی گشت همراه شوید.و اخبار گردشگری را درطول سال دنبال کنید تا همیشه اولین نفر برای سفر باشید.

مطالب مرتبط: 
ریزه کاری های سفر به ایتالیا
در ایتالیا ایتالیایی باشید

ایتالی ورد(Eataly World)، بولونیا، ایتالیا

افتتاحیه در اواخر سال ۲۰۱۷

هیجان زده شدن در مورد یک منوی جدید، در کشوری که به خاطر غذاهایش مشهور است، سخت است. اما پارک  بیست‌ هکتاری خوراکی‌ ها که به غذاهایی با عرضه مستقیم از مزرعه اختصاص دارد ، دهان ‌مان را به طور خوشایندی آب می‌ اندازد. بازدیدکنندگان می توانند شش نوع مختلف از تولید مواد غذایی را، در ایتالی ورد پیگیری کنند. (eatalyworld.it) و بعد از دیدن تمام فرآیند تولید، محصولات را به صورت غذایی آماده در یکی از ۲۵ رستوران مختلف آنجا امتحان کنند. غذادوستان منتظر فواره های شکلات، کارگاه های نوشیدنی سازی و حتی مکان های مختص انواع روغن ها و آب نبات ها باشند.

سالن اپرای  سلطنتی(Royal Opera House) ، بمبئی ، هند

بازگشایی ۲۰ اکتبر ۲۰۱۶

بعد از بیست و دو سال وقفه سرانجام پرده سالن اپرای سلطنتی بمبئی بالا رفته است(royaloperahouse.in). این مکان به عنوان تنها سالن اپرا باقی مانده در هند، یک مکان منحصر به فرد در تاریخ فرهنگی این کشور است و بر آن است تا مجددا استیج مرکزی را با مجموعه کاملی از رویدادها و مراسم ‌ها در ماه های پیش رو به دست بگیرد. نوسازی پر مشقت آن، سقف طلاکاری شده به سبک باروک و پنجره های شیشه ‌ای رنگی را به شکوه تابناک پیشینش بازگردانده است.

جزیره نیوهلند (New Holland Island) ، سنت پترزبورگ ، روسیه

افتتاح آگوست ۲۰۱۶

این جزیره مصنوعی تاریخی، به عنوان یک پارک شهری و مرکز تفریحی هنری بازسازی شده است و این ترمیم شامل نو‌نما سازی بعضی از ساختمان های تاریخی مهم است. این اولین بار است که جزیره نیوهلند بعد از نزدیک به سه قرن، قابل دسترسی برای عموم شده است و وعده داده شده که یک مرکز فرهنگی بسیار مهم با زمین بازی، فروشگاه ها، فضاهای طراحی و حتی یک باغ گیاهان باز در تمام سال و یک میدان اسکی روی یخ در ماه های زمستان، برای سنت پترزبورگ باشد

newholandisland

آرت ۴۲ ( Art 42پاریس، فرانسه

افتتاح اکتبر ۲۰۱۶

افتتاح آرت ۲۴(art42.fr) ، اولین موزه فرانسه که به هنرهای خیابانی اختصاص دارد، صحنه فرهنگی این کشور را در مسیری تازه و هیجان انگیز قرار می دهد. با یک طرح ابتکاری که تکیه بر اکتشافات فردی تا گزینش های پر از دقت دارد، شما می توانید در هر گوشه این موزه ، کارهایی را از بنکسی ( Banksy)، اسپیدی گراپیتو(Speady Graphito) و شپارد فری (Shepard Fairey) ببینید. ورود رایگان است، اما شما باید هر سه شنبه و شنبه جا رزرو کنید تا بتوانید به آنجا سری بزنید.

دیزان سوسایتی(Design Society) . شن ژن(Shenzhen) . چین

در ۲۰۱۷  منطقه شکوا(Shékŏu  (در شن ژن، خوش آمدگوی یک قطب فرهنگی کاملا جدید درهمکاری با موزه بازسازی شده‌ی وی اند ای (V&A) لندن است. گالری دیزاین سوسایتی بر روی طراحی‌ های بین المللی قرن۲۰ و ۲۱ تمرکز دارد،  با نمایشگاه هایی که دارای طیفی وسیعی از جدید ترین تکنولوژی‌ ها در زمینه وسایل نقلیه هوایی تا یک لباس از طراح معروف کریستین دیور(Christian Dior) با زیبایی و ظرافت است. دو تور بزرگ، برای بازدید از نمایشگاه ها در سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ برگزار خواهد شد.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد