الی گشت خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی
قوانین و مقررات

سفر به قشم بلیط هواپیما آسمان از تهران به قشم

خرید بلیط هواپیما آسمان از تهران به قشم به صورت حضوری و اینترنتی ممکن است. برای خرید اینترنتی کافی است وارد وب سایت الی گشت شوید و فهرست پرواز ها به مقصد قشم را بررسی کنید. پس از انتخاب سفر مورد نظر خود از بین پرواز های داخلی، نوع بلیط رفت و برگشت یا یک طرفه را انتخاب کنید. حالا نوبت به انتخاب جزئیات سفر می رسد. مبدأ، مقصد، تعداد مسافران، نوع کلاس پرواز و ... را وارد کنید. پس از جستجو تمام پرواز های موجود تهران به قشم، برای شما قابل مشاهده است. پس از مشاهده قیمت تمام بلیط های سیستمی، چارتری و ... انتخاب پرواز مناسب با زمان خود در ایر لاین مورد نظر بسیار ساده خواهد بود. در نهایت پرواز خود را رزرو می کنید و نسبت به پرداخت هزینه اقدام می کنید.
از آنجا که قشم یکی از مقاصد محبوب گردشگری در جنوب ایران است، در طول سال تعداد زیادی بلیط هواپیما آسمان از تهران به قشم به فروش می رسد. خرید اینترنتی بلیط هواپیما آسمان از طریق وب سایت الی گشت یکی از آسان ترین روش ها برای تهیه بلیط با هزینه مناسب است. آژانس گردشگری الی گشت در تمام فصول سال بلیط سفر به تمام شهر های ایران را در سایت خود قرار می ‌دهد تا هموطنان عزیز به راحتی به صورت آنلاین بلیط سفر خود را خریداری نمایند.
سفر به قشم بلیط هواپیما آسمان از تهران به قشم

خرید ارزان ترین بلیط هواپیما چارتر آسمان از تهران به قشم

انواع بلیط هواپیما آسمان از تهران به قشم به صورت چارتری در سایت الی گشت موجود است. تنها با جستجو در تقویم قیمتی این سایت و مشاهده فهرست ارزان ترین پرواز ها، مسافران می توانند بلیط هواپیما چارتر پرواز آسمان را خریداری کنند. توصیه ما این است که قبل از خرید بلیط چارتری، قیمت آن را با سایر قیمت ها مقایسه کنید. بعضی مواقع قیمت بلیط های چارتری از بلیط های سیستمی نیز بیشتر است. برای همین قبل از خرید حتماً به قیمت آن ها توجه کنید.
خرید ارزان ترین بلیط هواپیما چارتر آسمان از تهران به قشم

پرواز لحظه آخری آسمان از تهران به قشم را اولین نفر بخرید!

با استفاده از فیلترینگ سایت، شما می توانید به راحتی پرواز های لحظه آخری را مشاهده کنید و بلیط هواپیما آسمان از تهران به قشم را با نازل ترین قیمت تهیه کنید. سایت الی گشت ارزان ترین بلیط لحظه آخری تهران به قشم را در اختیار مسافران محترم قرار می ‌دهد. معمولاً تصور می‌ شود که قیمت بلیط های لحظه آخری از بلیط های سیستمی ارزان تر است، اما ممکن است در فصل هایی از سال که مسافرت به قشم بیشتر است قیمت بلیط های لحظه آخری از بلیط های سیستمی هم گران تر باشد. پس بهتر است قبل از تکمیل مراحل خرید نگاهی به قیمت بلیط های سیستمی هم بیندازید تا متضرر نشوید.
پرواز لحظه آخری آسمان از تهران به قشم را اولین نفر بخرید!

خرید پرواز سیستمی آسمان از تهران به قشم الی گشت

برای آگاهی از قیمت بلیط های سیستمی تهران به قشم می توانید به سایت الی گشت مراجعه کنید. اگرچه قیمت بلیط های سیستمی معمولاً تغییر نمی کنند، اما در برخی فصل ها متغیر است. ارزان ترین بلیط هواپیما آسمان از تهران به قشم متعلق به فصل تابستان است. توصیه می کنیم که بلیط رفت و برگشت تهیه کنید چرا که هزینه مورد نیاز برای خرید بلیط رفت و برگشت سیستمی، از دو بلیط یک طرفه به مقصد قشم کمتر تمام می شود.
خرید پرواز سیستمی آسمان از تهران به قشم الی گشت

حدود قیمت بلیط پرواز آسمان از تهران به قشم چقدر است؟

لیست قیمت تمام پرواز های داخلی هواپیمایی آسمان، در سایت الی گشت موجود است؛ اما نکته قابل توجه این است که انتخاب های مسافران بر قیمت بلیط هواپیما آسمان از تهران به قشم تأثیرگذار است. به طور مثال اگر بلیط سفر یک طرفه باشد، قیمت آن با بلیط رفت و برگشت متفاوت است. قیمت پرواز های چارتر و لحظه آخری با بلیط سیستمی دارای تفاوت است. نوع کلاس پروازی، تعداد مسافران، زمان پرواز و سایر موارد بر روی قیمت بلیط در سایت الی گشت تأثیر دارند.
حدود قیمت بلیط پرواز آسمان از تهران به قشم چقدر است؟

پرواز آسمان از تهران به قشم حدودا چقدر طول می کشد؟

پرواز تهران به قشم معمولاً از یک ساعت و ۴۵ دقیقه تا دو ساعت طول می کشد؛ بنابراین اگر برای سفر خود برنامه ریزی می کنید ۲ ساعت برای طول مدت پرواز در نظر بگیرید. کار های مربوط به گرفتن کارت پرواز، وزن کردن بار ها و تحویل چمدان نیز پروسه ‌ای زمان ‌بر است و نیاز است که مسافران قبل از سفر در فرودگاه حاضر باشند.
پرواز آسمان از تهران به قشم حدودا چقدر طول می کشد؟

کلاس های پروازی هواپیمایی آسمان چه امکاناتی دارند؟

اگر بلیط هواپیما آسمان از تهران به قشم را تهیه کرده اید، باید بدانید که این ایر لاین برای پرواز های داخلی فقط کلاس معمولی دارد. اگرچه سایر کلاس ها مانند فرست کلاس، بیزینس کلاس و اکونومی کلاس نیز در این ایر لاین وجود دارند؛ اما پرواز های داخلی تنها از کلاس اکونومی برخوردار است. کلاس اکونومی دارای صندلی های نزدیک به هم است و از نظر قیمت مقرون به صرفه تر از کلاس ‌های دیگر است. در این کلاس پروازی به خاطر اینکه زمان پرواز از یک ساعت بیشتر است، یک وعده غذای گرم سرو می شود و مسافران می توانند نوشیدنی های گرم و سرد سفارش بدهند. مانیتوری نیز در کابین مسافران تعبیه شده است. مهمانداران این ایر لاین با خوشرویی تمام سعی در آماده کردن وسایل رفاهی مسافران در طول پرواز دارند.
کلاس های پروازی هواپیمایی آسمان چه امکاناتی دارند؟

بار قابل حمل در پرواز تهران به قشم با هواپیمای آسمان

قوانین خاصی برای حمل بار در هواپیمایی آسمان وجود دارد. این ایر لاین مجوز حمل وسایل اشتعال زا، اجسام تیز، بنزین، ترشی و ... را به مسافران نمی دهد. مسافرانی که بلیط هواپیما آسمان از تهران به قشم را خریداری نموده اند، تنها می توانند ۲۰ الی ۲۵ کیلو گرم بار همراه خود ببرند. همراه داشتن بار دستی به وزن ۵ کیلو گرم به همراه یک بسته نیز موردی ندارد؛ بنابراین اگر تصمیم دارید باری اضافه تر از میزان تعیین شده همراه خود ببرید، باید قبل از سفر هماهنگی ‌های لازم را انجام دهید.
بار  قابل حمل در پرواز تهران به قشم با هواپیمای آسمان

خرید اضافه بار در هواپیمایی آسمان

ایر لاین آسمان برای خرید اضافه بار مبلغی در نظر گرفته که مسافران در صورت داشتن بار اضافه، با توجه به کلاس پروازی خود باید آن را بپردازند. میزان جریمه هر کیلو گرم اضافه بار، یک درصد از کل مبلغ پرداخت شده برای همان بلیط هواپیما آسمان از تهران به قشم خواهد بود. در کلاس های پروازی متفاوت میزان بار مجاز متفاوت است اما امکان خرید اضافه بار نیز وجود دارد.
خرید اضافه بار در هواپیمایی آسمان

پذیرایی هواپیمایی آسمان در پرواز تهران به قشم چگونه است؟

پذیرایی هواپیمایی آسمان در کلاس اکونومی به عهده کترینگ آرمان است. این کترینگ شرکتی با سابقه و دارای استاندارد های بالای بین ‌المللی است که انواع غذا های سنتی و بین المللی، میان وعده های سبک و انواع نوشیدنی ها را برای هواپیمایی آسمان آماده می ‌کند. مهمانداران این ایر لاین با نهایت احترام با مسافران رفتار می کنند و در طول پرواز با یک وعده غذای رایگان از آن ها پذیرایی می ‌کنند.
پذیرایی هواپیمایی آسمان در پرواز تهران به قشم چگونه است؟

فرودگاه مهرآباد تهران

پرواز های داخلی مانند تهران به قشم، از فرودگاه مهرآباد تهران انجام می‌ شوند. این فرودگاه یک فرودگاه بین ‌المللی است و حدود ۴۰ دقیقه با مرکز پایتخت فاصله دارد. برای رسیدن به فرودگاه تهران، دو مسیر در اتوبان شهید لشکری وجود دارد. مسافران می توانند با استفاده از خودروی شخصی، مترو و تاکسی به فرودگاه بروند. امکانات فرودگاه مهرآباد شامل موارد زیر می شود:
• فروشگاه ‌های متعدد برای خرید سوغاتی
• فروشگاه ‌های مواد غذایی
• رستوران
• کافه
• ایستگاه پست
• عابر بانک
• شعب ‌بانک
• هتل در کنار فرودگاه
• پارکینگ فرودگاه
فرودگاه مهرآباد تهران

فرودگاه قشم

فرودگاه شهر قشم در نزدیکی روستایی قرار دارد که نام فرودگاه نیز از نام روستا گرفته شده است. نام فرودگاه قشم دیرستان است و یک فرودگاه بین المللی می باشد. فاصله فرودگاه تا مرکز جزیره قشم ۵۰ کیلومتر است. تاکسی های مخصوص فرودگاه جلوی درب مستقر هستند و مسافران را به مرکز شهر منتقل می ‌کنند. از امکانات این فرودگاه می ‌توان به غرفه های فروش صنایع دستی و مواد خوراکی اشاره کرد. یک ایستگاه پست در فرودگاه قرار دارد. مسافران می‌ توانند در شعب بانک موجود در فرودگاه خدمات تبدیل ارز را انجام دهند و یا از دستگاه ‌های خود پرداز استفاده کنند. کافی شاپ، رستوران و ... از دیگر امکانات این فرودگاه هستند. برای خرید بلیط هواپیما آسمان از تهران به قشم در هر ساعت از شبانه روز وارد سایت الی گشت شوید و پس از مقایسه، ارزان ترین پرواز را برای سفرتان خریداری کنید.
فرودگاه قشم

خدمات VIP و CIP فرودگاهی چیست؟

• مسافرانی که از تمکن مالی برخوردار باشند می توانند خدمات تشریفات فرودگاهی یعنی خدمات CIP را خریداری نمایند و از تمام ویژگی‌ های این خدمات استفاده کنند. افرادی که هزینه بیشتری پرداخت می ‌کنند و خدمات CIP را خریداری می‌ کنند در فرودگاه در سالن انتظار ویژه اسکان پیدا می ‌کنند. کار های تحویل جامه دان و گرفتن کارت پرواز توسط کارکنان فرودگاه برای آن ها انجام می ‌شود. هنگام انتظار برای پرواز می توانند از رستوران سلف سرویس این سالن استفاده کنند. این مسافران از گیت های مخصوص برای ورود و خروج استفاده می‌ کنند. در طول پرواز نیز در کابین فرست‌ کلاس اسکان داده می ‌شوند و می ‌توانند از خدمات ویژه این کلاس پروازی مانند اتاق های تک نفره، صندلی های راحت و منوی غذایی متنوع به همراه انواع نوشیدنی ها استفاده کنند. این افراد با خودروی ویژه به نزدیک هواپیما منتقل می‌ شوند.
• خدمات VIP نیز مخصوص افرادی است که از نظر سیاسی شناخته شده هستند. این افراد نیز از تمام امکانات ویژه مسافران و تاجرانی که خدمات CIP را خریداری نموده اند بهره می برند. تنها تفاوت این دو این است که هزینه مربوط به خدمات VIP توسط سازمان هایی پرداخت می شود که شخص برای آن ها کار می کند. هزینه خرید خدمات VIP نیز بسیار بالا است و افراد و خانواده های آن ها می ‌توانند از اتاق بازی کودک، سالن انتظار مجزا، اتاق دارای تهویه برای سیگار و ... استفاده کنند.
خدمات VIP و CIP فرودگاهی چیست؟