الی گشت خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی
قوانین و مقررات

بلیط هواپیما تهران به لامرد با پرواز آسمان الی گشت

پرواز های داخلی بسیاری توسط هواپیمایی آسمان، در طول روز انجام می شوند. خرید بلیط هواپیما آسمان از تهران به لامرد از طریق سایت الی گشت، کار را برای هموطنان عزیز آسان نموده است. خرید بلیط به صورت آنلاین و تنها با چند کلیک برای همه مسافران امری خوشایند به نظر می ‌رسد. چرا که دیگر نیازی به رفت و آمد و تحمل ترافیک شهری نیست. الی گشت یک موسسه گردشگری معتبر است که امکان تهیه بلیط سفر های داخلی و خارجی را برای هموطنان عزیز فراهم کرده است.
با جستجو در صفحه راهنمای خرید بلیط هواپیمایی آسمان در وب سایت الی گشت، شما این امکان را خواهید داشت که با قرار دادن فیلتر هزینه و زمان، ارزان ترین بلیط هواپیما آسمان از تهران به لامرد را خریداری نمایید. اگر محدودیت زمانی برای سفر دارید، بهتر است ابتدا شهر مبدأ و مقصد را انتخاب نمایید و سپس با وارد کردن تاریخ سفر از بین گزینه های موجود، یکی را انتخاب کنید. پس از وارد کردن اطلاعات هویتی و تأیید آن ها خرید اینترنتی خود را ثبت کنید. امکان انتخاب کلاس پروازی، نوع پرواز و ... همگی در وب سایت الی گشت برای متقاضیان خرید بلیط پرواز های داخلی فراهم شده است.
بلیط هواپیما تهران به لامرد با پرواز آسمان الی گشت

بلیط هواپیما چارتر پرواز آسمان از تهران به لامرد

همانطور که می دانید بلیط‌ چارتر معمولاً از نظر هزینه نسبت به بلیط های سیستمی به صرفه‌ تر است. بلیط هواپیما آسمان از تهران به لامرد نیز گاهی اوقات به صورت چارتری در خدمت مسافران قرار می ‌گیرد. ممکن است با توجه به زمان و کلاس پرواز، در بعضی روز ها قیمت بلیط چارتری بالا تر از بلیط های سیستمی باشد؛ بنابراین با جستجوی دقیق در بین گزینه ها و مقایسه قیمت ها می توانید مطمئن باشید که انتخاب درستی داشته اید.
بلیط هواپیما چارتر پرواز آسمان از تهران به لامرد

پرواز لحظه آخری آسمان از تهران به لامرد

بلیط های لحظه آخری هواپیمایی آسمان، در واقع نوعی بلیط ‌چارتری محسوب می‌ شوند که هنگام فرارسیدن زمان پرواز، شرکت های چارتر کننده برای فروش همه بلیط ‌ها قیمت آن ها را کاهش می دهند؛ بنابراین شما می توانید اگر محدودیتی برای زمان سفر ندارید، در ۲۴ ساعت آخر اقدام به خرید بلیط هواپیما آسمان از تهران به لامرد نمایید.
پرواز لحظه آخری آسمان از تهران به لامرد

پرواز سیستمی آسمان از تهران به لامرد

امکان تهیه بلیط پرواز سیستمی هواپیمایی آسمان در ۲۴ ساعت شبانه روز از طریق سایت الی گشت برای هموطنان وجود دارد. به دلیل ثابت بودن قیمت بلیط های سیستمی و امکان بازگشت مبلغ پرداختی در صورت کنسل شدن برنامه سفر، اغلب مسافران ترجیح می ‌دهند این نوع بلیط را خریداری نمایند. با خرید بلیط هواپیمای سیستمی برای پرواز های داخلی از آژانس گردشگری الی گشت، می توانید با خیالی آسوده برای سفر خود برنامه‌ ریزی کنید. البته خرید بلیط سیستمی مزایایی نیز برای مسافران دارد از جمله:
• تخفیف بلیط برای کودکان
• امکان انتخاب پرواز با توجه به تقویم قیمتی
• امکان دریافت راحت کارت پرواز
پرواز سیستمی آسمان از تهران به لامرد

قیمت بلیط پرواز تهران به لامرد

همانطور که گفتیم قیمت بلیط های سیستمی ثابت هستند، اما هر ایر لاین با توجه به کلاس پرواز، زمان سفر و نوع بلیط (چارتری، لحظه آخری) هزینه بلیط هواپیما آسمان از تهران به لامرد را تعیین می کند؛ بنابراین در صورت تمایل به خرید بلیط پرواز تهران به لامرد در سایت الی گشت، با دقت تمامی گزینه های موجود از نظر قیمتی را بررسی نموده و سپس اقدام به خرید بلیط خود نمایید.
قیمت بلیط پرواز تهران به لامرد

فاصله زمانی پرواز آسمان از تهران به لامرد

فاصله زمانی پرواز یکی از نکاتی است که همیشه مسافران برای برنامه ریزی سفر خود به آن نیاز دارند. مدت زمان پرواز های هواپیمایی آسمان از مقصد تهران به لامرد که در استان فارس قرار دارد، ۱ ساعت و ۴۰ دقیقه می باشد؛ اما ممکن است به دلیل تأخیر های همیشگی در پرواز هواپیما و شرایط آب و هوایی این زمان تغییر کند؛ بنابراین همه جوانب را هنگام برنامه ریزی سفر خود در نظر داشته باشید.
فاصله زمانی پرواز آسمان از تهران به لامرد

انواع کلاس های پروازی هواپیمایی آسمان

هواپیمایی آسمان در پرواز های داخلی تنها کلاس اکونومی دارد؛ یعنی اگر شما بلیط هواپیما آسمان از تهران به لامرد را خریداری نموده اید، باید بدانید که این پرواز کلاس تجاری و فرست کلاس ندارد. کلاس پروازی اکونومی همان پرواز معمولی است که مسافران در صندلی ‌های کنار هم می نشینند و به صورت یکسان از امکانات پرواز استفاده می ‌کنند. در واقع مسافران امکان انتخاب نوع خدمات و امکانات را ندارند اما هزینه کمتری را برای تهیه بلیط پرداخت می کنند.
انواع کلاس های پروازی هواپیمایی آسمان

قوانین حمل بار در پرواز تهران به لامرد با هواپیمایی آسمان

اجازه حمل بار در پرواز های داخلی هواپیمایی آسمان در کلاس اکونومی، برای هر نفر ۲۰ الی ۲۵ کیلو گرم است. البته مسافران یک ساک دستی ۵ کیلویی و یک بسته نیز می‌ توانند همراه خود به داخل کابین ببرند. مسافرانی که بلیط هواپیما آسمان از تهران به لامرد را خریداری نموده اند و تمایل دارند بار بیشتری با خود به داخل هواپیما ببرند، می ‌توانند تعداد دیگری صندلی خریداری کنند و تا سقف ۷۵ کیلو گرم بار اضافه با خود ببرند. وزن ساک دستی که مسافران با خود داخل کابین می ‌برند نباید از ۵ کیلو گرم بیشتر شود. همراه داشتن کرم های بهداشتی آرایشی با وزن بیش از ۱۰۰ میلی لیتر ممنوع است. وسایل شکستنی و اجسام تیز را نیز نمی‌ توانند داخل کابین ببرند. همراه داشتن حیوان خانگی و کالا های خطرناک مانند، کبریت، ترشی، بنزین و ... نیز در هواپیمایی آسمان ممنوع است.
قوانین حمل بار در پرواز تهران به لامرد با هواپیمایی آسمان

قوانین خرید اضافه بار در هواپیمایی آسمان

اگر پس از وزن کردن بار مسافران در هواپیمایی آسمان، این امر مشخص شود که وزن بار مسافر بیشتر از حد مجاز است، در فرودگاه مبدأ جریمه ای معادل یک درصد از قیمت بلیط همان پرواز از مسافر اخذ می ‌شود. اگر خودتان در جریان بار اضافه هستید، بهتر است زودتر در فرودگاه حاضر شوید تا هنگام وزن کردن بار و دریافت کارت پرواز، فرصت کافی برای پرداخت جریمه اضافه بار داشته باشید.
قوانین خرید اضافه بار در هواپیمایی آسمان

پذیرایی هواپیمایی آسمان در پرواز تهران به لامرد چگونه است؟

معمولاً پذیرایی شرکت هواپیمایی آسمان توسط مجموعه تهیه غذا و کترینگ آرمان انجام می ‌شود. این مجموعه دارای استاندارد های بهداشتی بالایی است. پذیرایی در پرواز آسمان مانند سایر پرواز ‌ها معمولی است و با توجه به ساعت پرواز از تمام مسافران با یک وعده غذایی رایگان پذیرایی می ‌شود.
پذیرایی هواپیمایی آسمان در پرواز تهران به لامرد چگونه است؟

امکانات پرواز تهران به لامرد با هواپیمایی آسمان چیست؟

شرکت هواپیمایی آسمان با توجه به خدمات و امکانات هر پرواز، صندلی های راحتی را در اختیار مسافران قرار می ‌دهد. در کلاس اکونومی بلیط هواپیما آسمان از تهران به لامرد مسافران می ‌توانند صندلی های راحت با یک وعده غذای رایگان داشته باشند. برخورد مهمانداران پرواز در این ایر لاین بسیار پسندیده و محترمانه است.
امکانات پرواز تهران به لامرد با هواپیمایی آسمان چیست؟

فرودگاه مهرآباد تهران

پرواز های هواپیمایی آسمان از مبدأ تهران به لامرد از فرودگاه مهرآباد در تهران انجام می‌ شود. با خرید بلیط هواپیما آسمان از تهران به لامرد هموطنان عزیز می توانند از امکانات و تجهیزات پیشرفته این فرودگاه استفاده کنند. این فرودگاه حدود ۴۰ دقیقه تا مرکز شهر تهران فاصله دارد و مسافران با استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی مانند مترو و تاکسی می توانند به مرکز شهر تهران بروند.
• فرودگاه مهرآباد دارای ۶ ترمینال است. بهتر است قبل از سفر درباره ترمینال ها تحقیق کنید تا هنگام پرواز برای پیدا کردن سالن مورد نظر خود سردرگم نشوید.
• غرفه های فروش محصولات فرهنگی مانند کتاب، مطبوعات، اسباب بازی، کافی شاپ و رستوران برای رفاه حال مسافران در این فرودگاه در نظر گرفته شده است. البته امکانات این فرودگاه در هر سالن متفاوت است و مسافران می ‌توانند به راحتی از خدمات و تجهیزات استفاده کنند.
• پارکینگ بزرگ فرودگاه مهرآباد نیز یکی دیگر از امکانات این ترمینال مسافر بری است.
• اگر مسافران نیاز به خدمات بانکی داشته باشند به راحتی می ‌توانند کار های مربوط به امور بانکی و مالی خود را انجام دهند.
• مراکز خرید این فرودگاه نیز برای افرادی که فرصت کافی برای خرید سوغاتی نداشته ‌اند بسیار کاربردی هستند.
فرودگاه مهرآباد تهران

فرودگاه لامرد

یکی از فرودگاه های بین المللی استان فارس فرودگاه لامرد است. این فرودگاه در قسمت شمالی شهر لامرد و جنوب استان فارس واقع شده است. فاصله تنها فرودگاه شهر لامرد تا مرکز شهر، ۶ کیلو متر است و اگر مسافران از تاکسی برای رفت و آمد استفاده کنند، در مدت ۱۷ دقیقه می ‌توانند به مرکز شهر برسند. ترمینال فرودگاه شهر لامرد، دو سالن ترانزیتی دارد که مخصوص پرواز های داخلی و خارجی هستند. سایر امکانات این فرودگاه شامل موارد زیر می شوند.
• غرفه های خرید
• پارکینگ مخصوص مسافران
• رستوران
• بوفه
فرودگاه لامرد

خدمات VIP و CIP فرودگاهی چیست؟

در اکثر فرودگاه‌ ها برای پرواز های خارجی و داخلی خدمات VIP برای افراد سرشناس سیاسی و مهم و خدمات CIP برای افرادی که از نظر تجاری شناخته شده هستند ارائه می ‌شود. تمام مسافران امکان خرید خدمات CIP را دارند و می توانند از امکانات ویژه فرودگاهی استفاده کنند. با استفاده از خدمات CIP مسافران می توانند اموری از قبیل دریافت کارت پرواز و تحویل جامه دان را به مسئولان این قبیل کار ها سپرده و خودشان در سالن تشریفات استراحت کرده و از پذیرایی در این سالن لذت ببرند.
مسافران CIP به صورت اختصاصی با خودروی شخصی تا کنار پله‌ های هواپیما منتقل می شوند. خدمات VIP نیز شامل استقبال از مسافران، استفاده از رستوران ‌ها و امکان سفارش غذا های ویژه از منوی رستوران است. گیت ورود و خروج این مسافران از سایر افراد جدا است. تمامی امور فرودگاهی توسط پرسنل برای اشخاص انجام شده و خودشان می ‌توانند استراحت کنند و در نهایت باید عنوان کنیم که هزینه خرید بلیط و خدمات VIP و CIP به تبع بالا خواهد بود.
خدمات VIP و CIP فرودگاهی چیست؟