الی گشت خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی

بلیط هواپیما تهران به یزد با پرواز آسمان الی گشت

شرکت هواپیمایی آسمان یکی از قدیمی ترین ایرلاین ها می باشد که به تمام شهر های ایران پرواز دارد. برای خرید بلیط هواپیما آسمان از تهران به یزد می توانید به سایت الی گشت مراجعه کنید و تنها با چند کلیک بلیط پرواز خود را رزرو نمایید. آژانس گردشگری الی گشت دارای دفاتر معتبر می باشد که مسافران می ‌توانند به صورت حضوری به این دفاتر مراجعه کرده و بلیط هواپیمای خود را تهیه نمایند؛ اما انتخاب راحت تر خرید بلیط به صورت آنلاین و از طریق وب سایت این مجموعه می باشد.
بلیط هواپیما تهران به یزد با پرواز آسمان الی گشت

راهنمای خرید بلیط هواپیما آسمان از تهران به یزد الی گشت

به منظور خرید اینترنتی بلیط هواپیما آسمان از تهران به یزد تنها کافی است وارد وب سایت الی ‌گشت شوید. در قسمت پرواز های داخلی مبدأ و مقصد سفر خود را وارد کنید. پس از انتخاب زمان سفر می توانید انواع پرواز های تهران به یزد را جستجو کنید و اطلاعات خود را تکمیل نمایید. انتخاب نوع بلیط رفت و برگشت یا یک طرفه، تاریخ سفر، کلاس پروازی، تعداد مسافران و ... به عهده خریدار می باشد. پس از وارد کردن اطلاعات و لیست تمام پرواز های تهران به یزد برای شما به نمایش در خواهد آمد و می توانید به ترتیب تمام بلیط ها را از ارزان ترین آن ها تا آخر مشاهده کنید. پس از مقایسه قیمت ‌ها بلیط مورد نظر خود را خریداری کنید. هزینه خرید بلیط نیز به صورت اینترنتی پرداخت می شود.
راهنمای خرید بلیط هواپیما آسمان از تهران به یزد الی گشت

بلیط هواپیما چارتر پرواز آسمان از تهران به یزد

چنانچه به دنبال خرید بلیط ارزان هستید می توانید بلیط هواپیما آسمان از تهران به یزد به صورت چارتر را انتخاب کنید. شرکت هایی که بلیط ایرلاین ‌ها را خریداری می‌ کنند و به صورت چارتری با قیمت کمتر به فروش می‌ رسانند، این امکان را فراهم آورده ‌اند تا مسافران بتوانند با پرداخت هزینه ‌های کمتر بلیط چارتری خریداری کنند. ایرلاین آسمان نیز بلیط های چارتری خود را در اختیار سایت ‌های گردشگری مانند الی گشت قرار می ‌دهد؛ بنابراین شما می‌ توانید با جستجو در بین پرواز های موجود بلیط هواپیما آسمان از تهران به یزد به صورت چارتری را با هزینه پایین خریداری کنید.
بلیط هواپیما چارتر پرواز آسمان از تهران به یزد

پرواز لحظه آخری آسمان از تهران به یزد

در میان لیست پرواز های موجود در سایت الی گشت، بلیط های لحظه آخری نیز در بعضی روز ها وجود دارد. ممکن است در یک پرواز تعدادی از بلیط ها به فروش نرسند و شرکت‌ های هواپیمایی برای اینکه بتوانند تمام بلیط ‌های خود را به فروش برسانند، آن ها را با قیمتی پایین ‌تر عرضه می کنند. افرادی که از قبل برای سفر خود برنامه ‌ریزی نکرده اند می توانند با هزینه بسیار کم بلیط لحظه آخری خریداری کنند. هنگام خرید بلیط ابتدا قیمت بلیط لحظه آخری را با بلیط سیستمی مقایسه کنید. چرا که ممکن است گاهی اوقات تقاضا برای بلیط زیاد باشد و بلیط های لحظه آخری نیز با قیمت بالایی به فروش برسند.
پرواز لحظه آخری آسمان از تهران به یزد

پرواز سیستمی آسمان از تهران به یزد

تمام شرکت های هواپیمایی در طول سال بلیط هواپیما آسمان از تهران به یزد را به صورت سیستمی و با تاریخ مشخص برای فروش عرضه می‌ کنند. این بلیط های سیستمی به دلیل این که زمان مشخصی دارند برای مسافران بسیار مناسب هستند. چرا که مسافران می توانند از چند هفته قبل بلیط خریداری کنند و تمام برنامه‌ ریزی‌ های خود را برای سفر انجام دهند. در صورت منصرف شدن مسافران نیز، امکان بازگرداندن هزینه وجود دارد.
پرواز سیستمی آسمان از تهران به یزد

قیمت بلیط پرواز آسمان از تهران به یزد

قیمت بلیط هواپیما آسمان از تهران به یزد با توجه به ایرلاین، خدمات ارائه شده، کلاس پروازی، تاریخ پرواز و ... تعیین می‌ شود. گاهی اوقات زمان سفر شما در فصل های گردشگری است به همین جهت ممکن است قیمت بلیط بالاتر باشد؛ بنابراین باید برای تعیین قیمت تمام موارد را در نظر داشته باشید. شما می توانید به راحتی با وب سایت الی گشت و یا دفاتر این مجموعه تماس بگیرید و از نرخ بلیط ها آگاه شوید.
قیمت بلیط پرواز آسمان از تهران به یزد

فاصله زمانی پرواز آسمان از تهران به یزد

طول مدت هر پرواز بسته به شرایط آب و هوایی و مسیر پرواز متغیر است؛ اما میانگین زمانی که برای پرواز با بلیط هواپیما آسمان از تهران به یزد در نظر گرفته شده است، یک ساعت و ۱۰ دقیقه می باشد. مسافران باید ۲ ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشند تا امور گمرکی و دریافت مدارک و کارت پرواز خود را انجام دهند. البته نمی توان تأخیر پرواز را نیز نادیده گرفت؛ بنابراین بهتر است قبل از پرواز برنامه‌ ریزی ‌های خود را انجام دهید.
فاصله زمانی پرواز آسمان از تهران به یزد

انواع کلاس های پروازی آسمان

ایرلاین آسمان برای پرواز از تهران به یزد که یک پرواز داخلی است، تنها کلاس اکونومی دارد.
کلاس پروازی اکونومی امکانات بخش خصوصی را در اختیار مسافران قرار نمی ‌دهد. مسافران در کابین معمولی و در صندلی های نرم و راحت که در ردیف های منظم قرار گرفته اند اسکان داده می شوند. در طول پرواز مسافران از یک وعده غذایی استفاده می کنند. مهمانداران این شرکت هواپیمایی بسیار صبور و خوش اخلاق هستند و در طول سفر شرایطی را فراهم می‌ کنند تا مسافران رضایت کامل را داشته باشند.
انواع کلاس های پروازی آسمان

قوانین حمل بار در پرواز تهران به یزد با هواپیمایی آسمان

معمولاً قوانین حمل بار در کلاس های پروازی مختلف متفاوت است؛ اما به دلیل اینکه هواپیمایی آسمان تنها کلاس پروازی اکونومی را ارائه می ‌کند، قوانین حمل بار نیز به این صورت است که مسافران امکان حمل ۲۰ کیلو بار در قسمت بار هواپیما و پنج کیلو گرم در قسمت کابین را خواهند داشت. ممنوعیت‌ ها و قوانین حمل مواد آرایشی با وزن بیش از ۱۰۰ میلی لیتر، حمل وسایل شکننده، اجسام تیز و برنده، کبریت، بنزین، ترشی، همراه داشتن حیوان خانگی در این شرکت هواپیمایی نیز وجود دارد.
قوانین حمل بار در پرواز تهران به یزد با هواپیمایی آسمان

قوانین خرید اضافه بار در هواپیمایی آسمان

جریمه قابل پرداخت برای خرید اضافه بار در هواپیمایی آسمان و با بلیط هواپیما آسمان از تهران به یزد معادل یک درصد از هزینه بلیط همان پرواز است. اگر تمایل دارید که با خود بار اضافه همراه داشته باشید می توانید از قبل هماهنگی های لازم را انجام دهید و جریمه مربوط به اضافه بار را پرداخت کنید.
قوانین خرید اضافه بار در هواپیمایی آسمان

پذیرایی آسمان در پرواز تهران به یزد چگونه است؟

پذیرایی شرکت هواپیمایی آسمان به عهده کترینگ آرمان است. این شرکت هواپیمایی در پرواز با بلیط هواپیما آسمان از تهران به یزد با یک وعده غذایی رایگان، نوشیدنی های گرم و سرد از مسافران پذیرایی می کند. ممکن است به دلیل محدودیت های کرونایی امکان سرو غذا در طول پرواز وجود نداشته باشد؛ اما وعده غذایی به صورت بسته بندی و کاملاً بهداشتی در پایان پرواز به مسافران تقدیم می شود.
پذیرایی آسمان در پرواز تهران به یزد چگونه است؟

امکانات پرواز تهران به یزد با ایرلاین آسمان چیست؟

از امکانات پرواز هواپیمایی آسمان با کلاس پروازی اکونومی، می ‌توان به صندلی های نرم و راحت این ایرلاین اشاره کرد. پذیرایی نیز جزء امکانات پرواز تهران به یزد می باشد. برخی از ایرلاین ‌ها کلاس های نرخی را نیز به مسافران ارائه می ‌کنند و مسافران می‌ توانند با پرداخت مبلغ بیشتر از خدمات بهتری استفاده کنند.
امکانات پرواز تهران به یزد با ایرلاین آسمان چیست؟

فرودگاه مبدا | تهران

فرودگاه بین‌المللی مهرآباد یکی از قدیمی ترین و پیشرفته ترین فرودگاه های کشور است که در غرب تهران و نزدیکی میدان آزادی واقع شده است. برای دسترسی به فرودگاه مسیر های مختلفی وجود دارد. امکان استفاده از اتوبوس، مترو و تاکسی برای مسافران فراهم شده است. اگر مسافران بخواهند از مترو استفاده کنند می توانند در ایستگاه بیمه سوار شوند و در ترمینال های فرودگاه پیاده شوند. فاصله فرودگاه بین ‌المللی مهرآباد تا مرکز شهر تهران و میدان انقلاب ۳۰ الی ۴۰ دقیقه است. فرودگاه مهرآباد دارای امکاناتی پیشرفته است که در ادامه به آن ها اشاره می ‌کنیم.

• پارکینگ های اختصاصی مسافران
• هتل های نزدیک فرودگاه
• رستوران و کافی شاپ در هر ترمینال به صورت مجزا
• فروشگاه کتاب و روزنامه
• فروشگاه سوغاتی
• رستوران، کافی شاپ، آبمیوه فروشی
• شعب ‌بانک
• دستگاه‌ های خود پرداز
• خدمات مربوط به حمل بار
فرودگاه مبدا | تهران

فرودگاه مقصد | یزد

فرودگاه شهید صدوقی یزد، فرودگاه اصلی این شهر می باشد که در فاصله بیست کیلو متری شهر یزد قرار دارد. مسافران می ‌توانند از تاکسی های فرودگاه استفاده کنند تا به مرکز شهر دسترسی داشته باشند. این فرودگاه دارای امکانات ویژه مانند آسانسور و بالابر، خدمات حمل بار، خدمات کمک به افراد ناتوان، رستوران، کافی شاپ، فروشگاه های متنوع مواد خوراکی، فروشگاه کتاب و سوغاتی، پارکینگ های اختصاصی، اورژانس فرودگاه و ... می باشد.
فرودگاه مقصد | یزد

خدمات VIP و CIP فرودگاهی چیست؟

خدمات VIP فرودگاهی به افراد مهم سیاسی تعلق می گیرد.
• مسافران VIP می ‌توانند از خدمات تشریفاتی و اختصاصی فرودگاه ها استفاده کنند. مسافران VIP با خودرو های ویژه به نزدیک پلکان هواپیما ترنسفر می ‌شوند. امور گمرکی و دریافت کارت پرواز توسط کارکنان فرودگاه برای آن ها انجام می ‌شود. بازرسی مسافران VIP از طریق گیت های اختصاصی انجام می شود. هنگام انتظار برای پرواز مسافران می توانند در سالن های انتظار مخصوص منتظر باشند. فرزندان مسافران می توانند از اتاق های بازی، اتاق های استراحت و اینترنت رایگان استفاده کنند. رستوران های با کیفیت، خدمات تشریفاتی به همراه ناهار شام و سرو غذا های متنوع و با کیفیت را برای این افراد انجام می دهند.
• خدمات CIP نیز به تجار، چهره های مهم اقتصادی، هنرمندان، بازیگران و تمام افرادی که تمکن مالی داشته باشند و بتوانند خدمات تشریفاتی را خریداری کنند، تعلق می گیرد. خدمات ارائه شده به این مسافران نیز مانند خدمات سرویس VIP می باشد.
خدمات VIP و CIP فرودگاهی چیست؟