بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
تهران, همه فرودگاه ها
اصفهان, همه فرودگاه ها
...
...
بلیط هواپیما تهران به اصفهان

بلیط هواپیما تهران به اصفهان

سوالات متداول

فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان ۲۵ کیلومتر با مرکز شهر اصفهان فاصله دارد و طی کردن این مسیر با تاکسی حدود ۳۰ دقیقه طول خواهد کشید.
بهترین زمان سفر به شهر اصفهان فصل های بهار و پاییز هستند اما قیمت ها اغلب در زمستان و تابستان کاهش می یابند. به یاد داشته باشید که تقاضای خرید پرواز اصفهان زیاد است و اگر قصد سفر در تعطیلات را دارید از حداقل ۱ ماه قبل بلیط خود را خریداری نمایید.
با توجه به مسیر پرواز و شرایط آب و هوایی، معمولاً بین ۵۵ تا ۷۰ دقیقه در راه خواهید بود. به یاد داشته باشید که برای پرواز های داخلی باید حداقل یک ساعت زودتر در فرودگاه مبدأ حضور داشته باشید.
فرودگاه اصفهان دو ترمینال برای پرواز های خارجی و داخلی دارد. رستوران، نمازخانه، صرافی، فروشگاه های مواد غذایی، کافی شاپ، بانک، اورژانس، پارکینگ، تاکسیرانی و غرفه های فرهنگی از جمله امکانات فرودگاه اصفهان هستند.
در حال حاضر می توانید با هواپیما از مبدأ اصفهان به شهرهای آبادان، کیش، مشهد، تبریز، تهران، عسلویه، اهواز، بندرعباس، شیراز، جزیره خارک، رشت، رامسر، قشم، بندر بوشهر، کرمان و ساری سفر کنید.
بهترین زمان سفر به اصفهان فصل بهار، تابستان و پاییز است. آب و هوای اصفهان در این 3 فصل، بسیار مطلوب تر از روزهای دیگر سال است.
مراکز خرید سیتی سنتر، مجتمع پارک، مجتمع تجاری سیتی سنتر، جلفا و مارتین بهترین مراکز خرید اصفهان و بازارهای اصفهان، قیصریه و بازار بزرگ از بهترین بازارهای اصفهان هستند.
میدان نقش جهان، عمارت عالی قاپو، مسجد شیخ لطف الله، مسجد امام، عمارت هشت بهشت و باغ چهل ستون برخی از مشهورترین جاذبه های دیدنی اصفهان هستند.
شهر اصفهان دارای یک فرودگاه است که فرودگاه بین المللی اصفهان نام دارد و کلیه پرواز های داخلی و خارجی اصفهان در این فرودگاه انجام می شود.
فرودگاه اصفهان تا مرکز شهر 29 کیلومتر فاصله دارد و با ماشین در حدود 35 دقیقه به هتل تان در مرکز شهر خواهید رسید.
روزهای وسط هفته و رزوهایی که به دور از تعطیلات و رویدادهای خاص هستند بهترین روزها برای خرید بلیط هواپیما ارزان اصفهان هستند.
مدت زمان پرواز از تهران 55 دقیقه، از شیراز 3 ساعت، از مشهد 1 ساعت و 35 دقیقه و از تبریز 3 ساعت و 20 دقیقه است.
هتل های طلوع خورشید، عتیق، ابن سینا، اصفهان، کاوه، ستاره، قصر، صبا، ایروانی و ماهان از بهترین هتل های نزدیک به فرودگاه اصفهان هستند.
هتل های عباسی، هخامنشیان پارتاک، خواجو اصفهان، پارسیان کوثر، ونوس و آسمان از بهترین هتل های اصفهان هستند.
هتل های جام فیروزه، جلفا، پارس، توریست، پارسیان سوئیت، پارسیان عالی قاپو، پارت و سوئیت جزو محبوب ترین هتل های نزدیک به مرکز شهر اصفهان هستند.
میدان نقش جهان، عمارت عالی قاپو، مسجد شیخ لطف الله، مسجد امام، عمارت هشت بهشت و باغ چهل ستون برخی از مشهورترین جاذبه های دیدنی اصفهان هستند.
اگر به دنبال سفر ارزان و در عین حال استفاده از تمام امکانات شهر اصفهان هستید، پیشنهاد می دهیم فصل زمستان را برای رزرو هتل ارزان در اصفهان انتخاب نمایید.
مدت زمان پرواز از تهران به اصفهان 35 دقیقه است.
در بلیط سیستمی مجاز به کنسلی و استراد هستید که با اطلاع به شرکت مربوط بیست و چهار ساعت قبل با در نظرگرفتن جریمه کنسلی باقی وجه به شما برگشت داده می شود.
در پرواز اصفهان شما مجاز هستید 20 کیلوگرم بار داشته باشید.