بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
تور مسافرتی
شهر یا فرودگاه مبدا
آنتالیا, همه فرودگاه ها
...
...
تور ترکیه

تور ترکیه

سوالات متداول

شهرهای استانبول ، آنتالیا ، مارماریس ، کوش آداسی و وان بهترین شهرهای ترکیه برای سفر هستند.
بله، با توجه به سیاست گذاری های کشوری مسافران برای خروج از کشور موظف به پرداخت عوارض خروج از کشور هستند.
بله، شمامی توانید با رجوع به صرافی های ایرانی ریال را به لیر و بالعکس تبدیل کنید. ولی قبل از سفر بهتر است ارز کشور مقصد را تهیه کنند.اما بهتر است ارز مناسب کشور مورد نظر را پیش از سفر خریداری کنید.
برای خرید ارزان تور ترکیه بهتر است حداقل 1 تا 3 ماه زودتر اقدام نمایید، اما تا لحظه آخر امکان خرید تور ترکیه برای شما وجود دارد.
با خرید تور ترکیه الی گشت می توانید ضمن این که برنامه سفرتان را خودتان مشخص می کنید، از خدماتی چون، بلیط رفت و برگشت با بهترین ایرلاین ها، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، راهنمای فارسی زبان، سیم کارت و گشت شهری بهره مند شوید.
خیر، اتباع ایرانی فقط با دردست داشتن گذرنامه معتبر با حداقل 6 ماه اعتبار می‌توانند بدون نیاز به ویزا به کشور ترکیه سفر کنند.
طبق قوانین کشور ترکیه گردشگران ایرانی که با هدف توریستی به کشور ترکیه سفر می‌کنند، حداقل 90 روزه اجازه اقامت در ترکیه را دارند.
تنها مدارک مورد نیاز برای سفر به کشور ترکیه برای ایرانی‌ها پاسپورت معتبر با حداقل 6 ماه اعتبار و پرداخت عوارض خروج از کشور در مرزهای زمینی و یا هوایی است.
واحد پول ترکیه لیر است و برای سفر به ترکیه بهترین ارز دلار و یا یورو می‌باشد.
مرز بین المللی بازرگان، به عنوان مرز زمینی برای خروج از کشور تورهای ترکیه در سال‌های اخیر انتخاب شده و اغلب تورها از این مرکز، کشور را به مقصد ترکیه ترک می‌کنند.
اگر با وضعیت جوی متغیر و هوای نسبتا سرد مشکلی نداشته باشید، فصل زمستان یکی از بهترین زمان‌ها برای خرید و تفریح در کشور است. حراجی‌های زیادی را می‌توانید در ماه‌های فصل زمستان در کشور ترکیه پیدا کنید.
هزینه تور ترکیه به لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می‌باشد به خصوص اگر فصل زمستان را برای سفر انتخاب کنید به دلیل پایین بودن تقاضا برای سفر با قیمت بسیار ارزانی می‌توانید به کشور ترکیه بروید و از جاذبه‌های تاریخی و گردشگری شهرهای مختلف این کشور دیدن کنید.
در صورت مساعد بودن شرایط جوی مدت زمان پرواز مبدا ایران به شهرهای مختلف کشور ترکیه چیزی در حدود 3 الی 6 ساعت می‌باشد.
در سفرهای زمینی از مبدا ایران به مقصد شهرهای مختلف کشور ترکیه، گردشگران بین یک الی دو روز با توجه به شرایط جوی و عوامل دیگر در راه خواهند بود.
بدروم، آنتالیا، کوش آداسی، ازمیر، آلانیا و مارماریس از جمله معروفترین شهرهای ساحلی ترکیه در بین گردشگران ایرانی است.