معرفی هتل ۳ ستاره آستوریا در پاریس

هتل آستوریا پاریس | Hotel Astoria – Astotel

هتلی لوکس با لابی دلپذیر و با مبل راحتی های چرمی، مکانی شیک برای اقامت در شهر پاریس است.  هتل آستوریا پاریس Hotel Astoria – Astotel، هتلی ۳ ستاره در ناحیه مرکزی و منطقه ۸ پاریس واقع شده است و تا جاذبه های مطرح و دیدنی شهر که همه آرزوی دیدن آن را دارند، تنها چند دقیقه فاصله دارد. در متن زیر خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله هتل تا دیدنی های پاریس را به تفضیل بیان می کنیم پس با ما در مجله الی گشت همراه باشید تا خصوصیات هتل آستوریا پاریس را مرور کنیم.

هتل آستوریا پاریس Hotel Astoria - Astotel

خدمات رفاهی هتل آستوریا پاریس

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به پاریس
پاریس را به روش پاریسی ها بگردید!

با فاصله ای کمتر از ۱۰ دقیقه پیاده روی تا جاذبه های معروفی چون مونمارتر و ۱۵ دقیقه ای تا خیابان شانزه لیزه Champs Elysées، هتل آستوریا پاریس یکی از بهترین موقعیت ها را در این شهر دارد. بدون پرداخت هیچ هزینه ای برای رفت و آمد و تنها با پای پیاده در پاریس گردش کنید. این هتل پارکینگ ندارد.

کارکنان هتل به زبان ایتالیایی، فرانسوی، اسپانیایی، آلمانی و انگلیسی صحبت می کنند. ورود به هتل آستوریا پاریس، از ساعت ۲ بعد از ظهر به بعد می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر، اتاق خود را تحویل دهید و میز پذیرش به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما خواهد بود.

کاربر رایانه در هتل و کارمند پذیرش هتل

حیوانات خانگی خود را به این هتل نیاورید چرا که ورود حیوانات به آن ممنوع است. آسانسور و باربر رفت و آمد و حمل چمدان و وسایلتان را راحت می کند. اینترنت وای فای رایگان در تمام اتاق ها شما را به شبکه جهانی وب متصل نگه می دارد و در فضای عمومی هتل هم می توانید به وای فای متصل شوید. نگهبانی و میز پذیرش، به صورت شبانه روزی در دسترس شماست.

خدمات خشکشویی، اتوشویی، اتو لباس ها به همراه نظافت با پرداخت هزینه بسیار کمی در اختیارتان قرار خواهد گرفت. اتاق ها و فضاهایی مختص افراد غیر سیگاری در نظر گرفته شده است. خدمات نگهداری از کودکان، خیالتان را از بابت فرزندتان راحت می کند و اتاق های خانوادگی، شما را در کنار هم نگه می دارد.

خدمات رفاهی هتل آستوریا پاریس - لابی

امکانات تفریحی هتل آستوریا پاریس

هر بعد از ظهر به بعد در لابی هتل بنشینید و همینطور که روزنامه را نگاهی می اندازید، از تنقلات و آب میوه های تازه رایگان سفارش دهید. از صبحانه کامل ارائه شده در بوفه ای با سقف شیشه ای بر روی پشت بام هتل استفاده کنید یا اینکه در اتاق خود بمانید و صبحانه قاره ای با منوی لاکارته سفارش دهید. برای گرفتن تور پاریس یا گرفتن بلیط اتوبوس های بیگ باس یا هاپ آن هاپ آف، به میز پذیرش مراجعه کنید.

امکانات تفریحی هتل آستوریا پاریس

امکانات اتاق های هتل

هر اتاقی به صورت جداگانه با رنگ های گرم یا سرد و با مبلمانی مدرن طراحی شده است. کف دارای فرش، رادیو، تلفن، تلویزیون صفحه تخت، سیستم گرمایشی، میز و چراغ مطالعه، صندوق امانات و دیوار های ضد صدا از دیگر امکانات به کار رفته درون اتاق ها می باشد. در حمام، حوله، وسایل آرایشی- بهداشتی رایگان، دوش، وان و سشوار قرار داده شده است. در یخچال هر ۸۶ اتاق هتل می توانید، آبمیوه هم پیدا کنید.

اتاق هایی برای افراد غیر سیگاری در نظر گرفته شده است. برای رزرو اتاق و یا دیدن عکس های بیشتر از آن، می توانید سری به قسمت رزرو هتل پاریس در سایت الی گشت بزنید.

اتاق های هتل آستوریا پاریس

انواع اتاق های هتل آستوریا پاریس

 • اتاق سوپریر دوقلو: ۱۷ مترمربع مساحت و دو تخت یک نفره دارد. این اتاق ها برای افراد غیر سیگاری در نظر گرفته شده است.
 • اتاق تریپل: ۱۹ مترمربع مساحت و یک تخت دو نفره به همراه یک تخت دو نفره دارد. این اتاق ها برای افراد غیر سیگاری در نظر گرفته شده است.
 • اتاق استاندارد دوقلو: ۱۴ مترمربع مساحت و دو تخت یک نفره دارد. این اتاق ها برای افراد غیر سیگاری در نظر گرفته شده است.
 • اتاق سوپریر دابل: ۱۷ مترمربع مساحت و یک تخت دو نفره دارد. این اتاق ها برای افراد غیر سیگاری در نظر گرفته شده است.
 • اتاق استاندارد دابل: ۱۴ مترمربع مساحت و یک تخت دو نفره دارد. این اتاق ها برای افراد غیر سیگاری در نظر گرفته شده است.
 • دوقلوی سوپریر: ۱۶ مترمربع مساحت و دوش دارد.
 • اتاق سینگل: ۱۲ مترمربع مساحت و دوش به همراه یک تخت یک نفره دارد.
 • دابل سوپریر: ۱۶ مترمربع مساحت و دوش دارد.
انواع اتاق های هتل آستوریا پاریس

فاصله تا جاذبه های معروف شهر پاریس

رستوران هایی مانند روم پاریس  Rome Paris، لا میسون La Maison و ریپلی Ripaille ، با کمتر از ۱۰ دقیقه پیاده روی در دسترستان خواهد بود. همچنین بازارهایی مانند کاریفور سیتی پاریس باتیگنول Carrefour City Paris Batignolles و مارشه بیولوجیک دو باتیگنول Marché biologique des Batignolles  در فاصله کمتر از ۳۰۰ متری آن قرار گرفته اند.

 • ایستگاه متروی روم: ۱۱۰ متر است که طی کردن این مسیر پیاده ۱ دقیقه طول می کشد.
 • ایستگاه متروی اروپا: ۳۰۰ متر است که پیاده ۴ دقیقه طول می کشد.
 • بسیاری از ایستگاه های دیگر مانند لیژه و پلیس دو کلیچی، ویلیر و گارد دو پاریس سنت لازار در فاصله ای کمتر از ۱۰ دقیقه پیاده روی تا هتل قرار گرفته اند.
 • کلیسای سنت آگوستین: ۶۰۰ متر است که می توانید با اتوبوس شماره ۸۰، ۱۲ دقیقه ای به آنجا برسید. طی کردن این مسیر پیاده ۱۳ دقیقه طول می کشد.
 • ایستگاه مترو ای یو آر پالاسپورت: ۲٫۱ کیلومتر است که می توانید با تاکسی ۸ دقیقه ای به آنجا برسید. طی کردن این مسیر پیاده ۳۵ دقیقه طول می کشد.
 • تئاتر متورینز: ۱ کیلومتر است که با ماشین تقریبا ۸ دقیقه راه خواهد بود. اگر بخواهید تا آنجا با مترو خط ۱۳ بروید، حدود ۱۱ دقیقه در راه خواهید بود. پیاده هم در مدت ۱۷ دقیقه به این سالن تئاتر می رسید. سالن تئاتر کمدی کامارتین هم تنها ۵ دقیقه تا این سالن فاصله دارد.
Astoria-Astotel- eligasht.com
 • اپرای گارنیر: ۱٫۲ کیلومتر است که با ماشین تقریبا ۶ دقیقه راه خواهد بود. اگر بخواهید تا آنجا با اتوبوس خط ۹۵ بروید، حدود ۹ دقیقه در راه خواهید بود. پیاده هم در مدت ۲۰ دقیقه به این سالن تیاتر می رسید.
 • سالن کنسرت لا سیگال: ۱٫۳ کیلومتر است که با ماشین تقریبا ۷ دقیقه راه خواهد بود. اگر بخواهید تا آنجا با اتوبوس خط ۳۰ یا مترو خط ۲ بروید، حدود ۱۴ دقیقه در راه خواهید بود. پیاده می توانید ۲۰ دقیقه ای به این محل برسید.
 • سکره سکور: ۱٫۶ کیلومتر است که با ماشین تقریبا ۱۰ دقیقه راه خواهد بود. اگر بخواهید تا آنجا با اتوبوس خط ۳۰ یا مترو خط ۲ بروید، حدود ۲۱ دقیقه در راه خواهید بود. پیاده می توانید ۳۰ دقیقه ای به این محل برسید.
 • طاق پیروزی: ۲٫۲ کیلومتر است که با ماشین تقریبا ۸ دقیقه راه خواهد بود. اگر بخواهید تا آنجا با اتوبوس خط ۳۰ یا مترو خط ۲ بروید، حدود ۱۵ دقیقه در راه خواهید بود. پیاده می توانید ۳۵ دقیقه ای به این محل برسید.
 • موزه لوور: ۲٫۶ کیلومتر است که با ماشین تقریبا ۱۱ دقیقه راه خواهد بود. اگر تا آنجا با اتوبوس خط ۹۵ بروید حدود ۱۵ دقیقه و با مترو خط ۱ و سپس خط ۱۳ بروید، حدود ۲۶ دقیقه در راه خواهید بود. پیاده می توانید ۴۰ دقیقه ای به این محل برسید.
Astoria-Astotel- eligasht.com موزه اورسای
 • کلیسای نوتردام: ۳٫۷ کیلومتر است که با ماشین تقریبا ۱۸ دقیقه راه خواهد بود. اگر تا آنجا با اتوبوس خط C و سپس با مترو خط ۱۳ بروید، حدود ۳۰ دقیقه در راه خواهید بود. پیاده یک ساعت تا این کلیسا راه خواهید داشت.
 • اپرا باستیل: ۴٫۸ کیلومتر است که با ماشین تقریبا ۱۸ دقیقه راه خواهد بود. اگر بخواهید تا آنجا قدم بزنید بیشتر از یک ساعت در راه خواهید بود. با مترو طی این مسیر ۳۱ دقیقه، طول می کشد.
 • برج ایفل: ۴٫۸ کیلومتر است که با ماشین تقریبا ۱۷ دقیقه راه خواهد بود. اگر بخواهید تا آنجا قدم بزنید، ۵۵ دقیقه در راه خواهید بود. با اتوبوس خط ۸۲ و مترو خط ۲ طی این مسیر ۳۱ دقیقه، طول می کشد.
 • فرودگاه پاریس اورلی: ۱۷٫۳ کیلومتر است که از فرودگاه با تاکسی ۳۵ دقیقه تا هتل در راه خواهید بود. اگر اتوبوس مستقیم شماره ۱ را سوار شوید و در ایستگاه ژار مونپقناسی پیاده شوید و به مترو رفته و خط ۱۳ را سوار شوید، تا هتل ۵۰ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فرودگاه لو بورژه پاریس: ۱۲٫۲ کیلومتر است که از فرودگاه با تاکسی ۲۵ دقیقه تا هتل در راه خواهید بود. با اتوبوس خط ۳۵۰ و سپس سوار شدن به خط متروی شماره ۲، حدود ۴۰ دقیقه طی این مسیر طول می کشد.
Astoria-Astotel- eligasht.com برج ایفل

موقعیت هتل آستوریا پاریس

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

فرانسه، ۷۵۰۰۸ پاریس، ۴۲ رو دو مسکو

۴۲ Rue de Moscou, 75008 Paris, France

منبع:booking.com

معمای هزینه انتقال تابلوی مونالیزا!
معمای هزینه انتقال تابلوی مونالیزا!
معرفی هتل الیزه یونیون پاریس | ۳ ستاره
معرفی هتل الیزه یونیون پاریس | ۳ ستاره
چرا هر کسی باید موزه دورسای پاریس را ببیند؟
چرا هر کسی باید موزه دورسای پاریس را ببیند؟
شهر لیون فرانسه با جشن نور روشن می شود
شهر لیون فرانسه با جشن نور روشن می شود

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code