الی گشت خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی

راهنمای خرید بلیط پرواز هواپیمایی ایر آستانا الی گشت

شرکت هواپیمایی ایر آستانا یک ایرلاین نسبتا جوان است که از سال 2002 آغاز به کار نموده و متعلق به کشور قزاقستان است. دفتر مرکزی این شرکت هواپیمایی در شهر آلماآتی قزاقستان قرار دارد و آشیانه و قطب اصلی این شرکت در فرودگاه بین‌المللی آلماآتی، فرودگاه بین‌المللی آستانه و فرودگاه آتیرائو قرار دارد. ناوگان هوایی هواپیمایی ایر آستانا دارای 32 فروند هواپیمای جت مسافربری که همگی هواپیمای اروپایی هستند که برای نهایتا هفت سال می توانند خدمات استاندارد را ارائه دهند. این شرکت در حال حاضر بیش از پنج هزار کارمند دارد که اکثر آن ها اهل کشور قزاقستان هستند. مدیریت شرکت هواپیمایی ایر آستانا به دست یکی از مدیران توانای صنعت هواپیمایی به نام پیتر فوسترساخته شده که بیش از سی سال سابقه ی مدیریتی در این حوزه از افتخارات آن است.

شرکت هواپیمایی ایر آستانا جوایز بسیاری را در طی دوران فعالیت خود به دست آورده است. از نظر تعداد مسافران این ایرلاین از سال 2006 به بعد سیری صعودی را تا به حال طی نموده است. از 1.5 میلیون نفر در سال 2006 تا 3.9 میلیون نفر در سال 2015 و در حدود 4.5 میلیون نفر در سال قبل، از جمله آمار های جا به جایی مسافران توسط این ایرلاین قزاقستانی است.
برای خرید بلیط هواپیمایی ایر آستانا می توانید از آژانس هواپیمایی الی گشت اقدام نمایید. روال انجام این کار بدین صورت است که پس از ورود به سایت در کادر جستجو پرواز اطلاعات مربوط به مبدا و مقصد سفر خود را وارد کرده و در لیست پروازهای موجود، بلیط پرواز هواپیمایی ایر آستانا را در صورت فعال بودن در مقصد پروازی شما انتخاب کنید و به راحتی چند کلیک بلیط پرواز خود را رزرو کنید.
راهنمای خرید بلیط پرواز هواپیمایی ایر آستانا الی گشت

خطوط هوایی، هواپیمایی ایر آستانا

از جمله مقصد های پروازی این کشور باید به شروع پروازهای این ایرلان از آلماتی به مسکو اشاره کرد که این شرکت از سال 2002 به صورت روزانه برای آن برنامه ریزی های پروازی انجام داد. شرکت هواپیمایی آستانه در حال حاضر روزانه به 63 مقصد در آسیا، خاورمیانه و اروپا پروازهای مستقیم دارد. در این میان می توان به شهر های آلماتی، آستانه، بانکوک، هنگ کنگ، دهلی و پکن به عنوان پرتردد ترین سفر های خارجی اشاره نمود. مقاصد اروپایی هواپیمایی ایر آستانا شامل هلند، ترکیه، آذربایجان، قرقیزستان، آلمان، روسیه، اوکراین، انگلستان و فرانسه است. این ایرلاین پروازهای بدون توقف خود را از آلماتی به سمت تهران را هم آغاز کرده است. مرکز حمل و نقل هوایی آسیا اقیانوسیه در سال 2012 عملکرد ایر آستانا را در دهه اول فعالیت خود نسبت به ایرلاین های دیگر بهتر ارزیابی کرد و بر اساس رنکینگ سای اسکای ترانس این ایرلاین از سال 2010 تاکنون 4 ستاره است.
خطوط هوایی، هواپیمایی ایر آستانا

انواع کلاس های پروازی هواپیمایی ایر آستانا

در شرکت هواپیمایی ایر آستانا دو کلاس پروازی اکونومی و بیزنس وجود دارد که هریک از آنها هم به بلیط و مدل های مختلفی تقسیم بندی می شود. ما به هر مسافری در هر کلاس پروازی اهمیت می دهیم این شعار شرکت هواپیمایی ایر آستانا است. در کلاس اکونومی، کابین‌ های اقتصادی به تازگی طراحی شده‌ اند تا فضای اضافی و آزادی بیشتری را به مسافران دهند و فضای پای راحت و جاداری را فراهم کنند. کلاس اکونومی ایر آستانا سرگرمی هایی را هم برای مسافران خود تدارک دیده است و به آنها این امکان را می دهد که از فیلم ها، موزیک ها، برنامه های تلویزیونی، بازی ها، پادکست ها و موارد دیگر را با استفاده از صفحه نمایش لمسی 9 لذت ببرند. علاوه بر این، نورپردازی آرامش بخش کابین مسافران جوری طراحی شده، که در طول پرواز

تغییر ساعات شبانه روز مسافران کمتر دچار اختلال جت لگ ( عکس العمل طبیعی به تغییر سریع مناطق زمانی مختلف) شوند. همین ویژگی ها سبب شده تا حتی هنگامی هم که با اقتصادی ترین کلاس پروازی هواپیمایی ایر آستانا سفر می کنید از بالاترین استانداردهای خدمات لذت ببرید.

در کلاس اکونومی نوعی بلیط به نام اسپیلر هم وجود که قیمت بلیط آن تنها کمی بیشتر از کلاس اکونومی معمولی است ولی بسیار راحت تر از این پرواز است زیرا، دراین کلاس پروازی مسافر می تواند یک ردیف کامل که شامل ۳ صندلی است را در اختیار داشته باشد، بلیط ها قابلیت چک این بالایی دارند در این کلاس پروازی، صندلی های قابل انتخاب اند، عضویت در باشگاه مشتریان ایر آستانه ، کلیه ی امکانات کلاس بیزینسی در این پرواز در اختیار مسافران است .

بیزنس کلاس هواپیمایی ایر آستانا سفری آرام و بسیار راحت را برای مسافران رقم می زند. پایه‌ های صندلی راحت و جادار، محیط آرامش بخش، سرگرمی‌ های شخصی در حین پرواز تنها تعدادی از مزایای پرواز در کلاس تجاری یا همان بیزنس کلاس با بهترین خطوط هوایی در آسیای مرکزی و هند است. صندلی های هواپیمایی ایر آستانا به حدی راحت است که وسوسه ای شیرین شما را برای خوابیدن در تمام طول مسیر همراهی می کند. در پروازهای بین‌المللی طولانی مدت، با آرامش زیر یک لحاف مجلل چرت بزنید و با نورپردازی حرفه ای آرامش نهایی را لمس کنید.

در بیزنس کلاس هواپیمایی ایر آستانا پکیجی کامل توسط برند Bric's and Radley، شامل همه ی ملزومات لازم در پروازهای متوسط و طولانی مدت در اختیار مسافران قرار خواهد گرفت تا در طول پرواز با ایر آستانا، بهترین ظاهر و احساس را داشته باشند. در طول سفر با هواپیمایی ایر آستانا کوچولوهای خود را هم مشغول و هم شاد نگه دارید. غذاها و سرگرمی های مخصوص به کودکان در این ایرلاین با پشتوانه ی یک تیم حرفه ای در نظر گرفته شده تا لبخند و شادی را به مسافران کوچک هواپیمایی ایر آستانا تقدیم کند. علاوه بر خدماتی که در پرواز بیزنس کلاس ارائه می شود، بلیط‌های این کلاس به شما امکان دسترسی به سالن‌های تجاری در سراسر جهان را می‌ دهد.
انواع کلاس های پروازی هواپیمایی ایر آستانا

قوانین حمل بار در هواپیمایی ایر آستانا

قوانین حمل بار هواپیمایی ایر آستانا در برگیرنده ی تعداد و وزن بارهایی مجاز و قابل حمل در طول سفر با هواپیماهای مسافربری این ایرلاین است. مقدار بار مجاز بسته به مسیر پروازی و کلاس کابین متفاوت است و اطلاعات و قوانین دقیق آن را می توانید بروی بلیط چاپ شده ی خود مشاهده کنید.
بصورت کلی تا زمانی که از وزن مجاز برای تعداد کل بار تجاوز نشود، محدودیتی در تعداد چمدان یا ساکی که می توان آنها را همراه داشته باشید وجود ندارد. با این حال، ممکن است قوانینی بر اساس ظرفیت حمل هواپیما به نسبت مدل هواپیما اعمال می شود.
حداکثر ابعاد چمدان نباید از 158 سانتی‌متر بیشتر باشد در حداکثر دو چمدان و وزن چمدان ها تحویل‌ شده در کلاس اکونومی و اسلیپر هم نباید بیشتر از 23 کیلوگرم باشد. در بیزنس کلاس هواپیمایی ایر آستانا مسافران مجاز به حمل 2 چمدان به وزن حداکثر 32 کیلوگرم هستند
قوانین حمل بار در  هواپیمایی ایر آستانا

قوانین خرید اضافه بار در هواپیمایی ایر آستانا

اگر میزان بار حمل شده توسط مسافر از حد مجاز بیشتر باشد می توانید طبق قوانین شرکت هواپیمایی ایر آستانا هنگام رزرو بلیط یا حداکثر چهار ساعت قبل از پرواز، طبق نرخ های مصوب اضافه بار بخرید.
مبلغی که برای اضافه بار می پردازید بستگی به این دارد که به کدام مقصد پرواز می کنید. برای برخی از مقاصد، بار اضافی به ازای هر کیلوگرم و برای بعضی به ازای هر چمدان محاسبه می شود. اما بطور کلی جریمه اضافه بار در هواپیمایی ایر آستانا یک درصد از هزینه بلیط هواپیما خواهد بود.
قوانین خرید اضافه بار در هواپیمایی ایر آستانا

پذیرایی هواپیمایی ایر آستانا چگونه است؟

قبل از برخواستن از پرواز به مسافران آب نبات و منو چاپ شده داده می شود.به دلیل شرایط موجود سرویس حوله های گرم در حال حاضر با دستمال های معطر و ضد عفونی کننده جایگزین شده است که قبل از سرو غذا بین همه مسافران توزیع می شود. ترکیب مواد و طعم‌ های سنتی مخصوص غذاهای منطقه از سراسر آسیای مرکزی، عربستان، خاورمیانه و تمام گوشه‌ های اروپا جمع آوری شده و تیم کترینگ هواپیمایی ایر آستانا به طور مداوم برای ایجاد منوهای نوآورانه در تلاش اند تا همه ذائقه های مسافران را راضی کنند.

کترینگ هواپیمایی ایر آستانا بر محصولات منطقه ای و فصلی تمرکز دارد. منوهای آن باتوجه به ارزش تغذیه ای و طیف گسترده ای از طعم ها طراحی شده اند. اگر مسافری رژیم غذایی خاصی داشته باشد، کترینگ این ایرلاین تعابیر ویژه ای برای این افراد اندیشیده است و انواع خوراک و غذاهای رژیمی را در اختیارشان قرار می دهد. در مسیرهای طولانی، ما از مسافران دعوت می شود که از یک اسپرسو، لاته یا کاپوچینو لذت ببرند یا ممکن است ترجیح دهند نوشیدنی مورد علاقه خود را از میان کافه بار هواپیما انتخاب کنید.

هواپیمایی ایر آستانا از شهرتی ویژه برای غذاهای خود در کلاس جهانی برخوردار است و به آن می بالد. از عالی بودن خدمات کلاس تجاری گرفته تا وعده های غذایی سخاوتمندانه در کلاس اقتصادی، از غذاهای اشتها آور و جذاب تا مجموعه ای کامل از انواع نوشیدنی ها سبب محبوبیت پذیرایی هواپیمایی ایر آستانا در بین مسافران شده است. ایر آستانا به طور مداوم در تلاش است تا تجربه غذاخوری خود را بهبود بخشند تا انتظارات مشتریان خود را برآورده کنند و از همتایان خود جلوتر باشند.
پذیرایی هواپیمایی ایر آستانا چگونه است؟

امکانات پروازهای ایرلاین ایر آستانا چیست؟

شرکت هواپیمایی ایر آستانا، بهترین خدمات رسانی را بین کارکنان هواپیمایی آسیای میانه و هند به خود اختصاص داده است و در سال های متمادی هم به عنوان بهترین ایرلاین منطقه انتخاب شده است.
هواپیمایی ایر آستانه به دلیل کیفیت فرودگاه و محصولات و خدمات کارکنان هواپیما به عنوان یک شرکت هواپیمایی ستاره دار شناخته می شود. خدمات ارائه شده استاندارد و همچنین رعایت مداوم سیاست های ایمنی از ویژگی های باز شرکت هواپیمایی ایر آستانا است.
امکانات  پروازهای ایرلاین ایر آستانا چیست؟

قیمت های پروازهای ایرلاین ایر آستانا چگونه است؟

قیمت بلیط پروازهای هواپیمایی ایران ایر بر اساس معیارهای زیادی محاسبه می‌ شود که بسیاری از آن‌ ها ثابت و همیشگی هستند اما گاهی اوقات قیمت بلیط پروازها بنا به شرایطی تغییر می‌ کند که حتی مسافران نمی توانند در یک هواپیما دو صندلی با قیمت یکسان بخرند. بلیط پروازهای هواپیمایی ایر آستانا هم با توجه به قدمت و خوشنامی این ایرلاین معمولا سریع تر رزرو و خریداری می شود. از عوامل تاثیر گذار در قیمت بلیط پروازهای ایر آستانا می توان به تعطیلات سال نو و تعطیلات تابستانه و رسمی، آخر هفته ها، زمان و روز دریافت بلیط، کلاس پروازی، چارتری یا سیستمی بودن پرواز اشاره کرد.
قیمت های پروازهای ایرلاین ایر آستانا چگونه است؟