بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
شهر یا فرودگاه مبدا
شهر یا فرودگاه مقصد
...
...
ممنون، متوجه شدم
1تعیین پرواز رفت و برگشت یا یکطرفه
2انتخاب شهر / فرودگاه مبدا و مقصد
3مشخص کردن تاریخ پرواز
هواپیمایی ماهان ایر

هواپیمایی ماهان ایر

سوالات متداول

کلاس های پروازی ماهان به دو کلاس پروازی دسته بندی می شوند؛ کلاس تجاری و کلاس معمولی. در کلاس تجاری ماهان، مسافران از فضای ایده آل و مناسب برای استراحت در طی مدت پرواز بهره مند می شوند. کلاس معمولی پروازهای داخلی ماهان ایر نیز از تلویزیون "42 برخوردار هستند. تفاوت کلاس معمولی ماهان با دیگر کلاس های معمولی ایرلاین ها در این است که در این کلاس از فضای بیش تری برخوردارند و تنها 31 صندلی در کلاس معمولی ماهان اشغال می شوند.
سایت هایی که در ایران اقدام به فروش بلیط هواپیما ماهان می کنند و از اعتبار قابل توجه ای برخوردار هستند تعدادشان بسیار کم است. یکی از این وبسایت ها که می توانید برای خرید بلیط هواپیما ماهان چه از لحاظ تنوع قیمت و چه از لحاظ میزان اعتبار، وبسایت و آژانس مسافرتی الی گشت است. کارشناسان این آژانس معتبر به صورت 24 ساعته و با ارائه راهنمایی های کارآمد در حال ارائه خدمات به مشتریان هواپیمایی ماهان هستند.
هیچ مسافری در هیچ وسیله پرنده ای مجاز به استعمال دخانیات نیست.
برای این که بتوانید از طریق آژانس الی گشت اقدام به کنسل کردن بلیط هواپیما ماهان خود کنید، بهتر است تا درخواست کنسلی پرواز داخلی ماهان را به همراه شماره قرارداد خود به آدرس اینترنتی [email protected] بفرستید و برای کنسل کردن پروازهای خارجی درخواست خود را مجددا به همراه شماره قرارداد به آدرس اینترنتی [email protected] ارسال کنید. دقت داشته باشید که در هر دو نوع کنسلی، باید از طریق ایمیلی اقدام به ارسال درخواست کنسلی کنید که از آن در هنگام خرید استفاده کرده اید.