حساب کاربری
  • Language
      • فارسی فارسی
      • انگلیسی ENGLISH
تاریخ برگشت
مسافر
1بزرگسال ، اکونومی
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
بدون انتظار، هر هتلی که می خوای رزرو کن!
تاریخ خروج
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
تاریخ برگشت
تاریخ برگشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال , اکونومی
تور های پیشنهادی الی گشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
در سفر فوق العاده، خودتو بیمه کن !
تاریخ برگشت
مسافران
1بزرگسال 0کودک 0نوزاد
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
ممنون، متوجه شدم
1تعیین پرواز رفت و برگشت یا یکطرفه
2انتخاب شهر / فرودگاه مبدا و مقصد
3مشخص کردن تاریخ پرواز

کی ال ام

ناوگان هوایی کی ال ام

ناوگان هوایی کی ال ام

بی شک ناوگان هوایی کی ال ام یکی از قوی ترین ناوگان های هوایی جهان است؛ درناوگان کی ای ام بوئینگ های 700، ER200،747 و 400 ، به عنوان هواپیماهایی مدرن و تازه نفس در حال فعالیت هستند، این در حالی است که در سال های پیشین، چند سری از هواپیماهای امبرائر175 و 190 نیز به ناوگان هوایی کی ال ام اضافه شدند. لازم به ذکر است که ورود هواپیماهای پیشرفته بوئینگ 10=787 به ناوگان، درست در صدمین سال تاسیس شرکت کی ال ام بوده است! تمام هواپیماهای به کار گرفته شده در کی ال ام با صندلی های تاشو و راحتی تجهیز شده اند و رو به روی هر مسافر، یک صفحه نمایشگر قرار گرفته که به دلخواه و علاقه شخصی در انتخاب گزینه ها از آن ها استفاده کند؛ البته در کی ام ال از حضور معلولان نیز به خوبی استقبال می شود؛ چرا که تمام هواپیماهای این شرکت با صندلی های متناسب با این افراد فراهم شده است.

کلاس های پروازی کی ال ام

کلاس های پروازی کی ال ام

شرکت هواپیمایی کی ال ام مانند بسیاری دیگر از شرکت های هواپیمایی کلاس های پروازی خاص خود را دارد. کلاس های پروازی کی ال ام به دو دسته بیزنس و اکونومی تقسیم می شود؛ بیزنس کلاس خود به دو دسته بیزنس کلاس جهانی و اروپا تقسیم می شود که در مدل جهانی آن، مسافران می توانند از امکاناتی مانند صندلی های تمام اتومات استفاده کنند و همچنین از تماشای صفحات 18اینچی رو به روی خود لذت ببرند. در کلاس اروپای آن شما می توان چمدان اضافه با خود داشته باشید و از مجموعه تفریحی تاج کی ال ام دیدن کرد.

خطوط هوایی خارجی کی ال ام

خطوط هوایی خارجی کی ال ام

شرکت هواپیمایی کی ال ام به جز ارائه پروازهای داخلی، پروازهای خارجی شناخته شده ای در جهان دارد. در حال حاضر، این شرکت با به پرواز درآوردن هواپیماهای آبی-سفید خود، به 130 کشور جهان، پرواز دارد. شاید در نگاه اول این تعداد پرواز در طول شبانه روز برای یک شرکت هواپیمایی تعجب برانگیز باشد اما کی ال ام با قرار دادن دو تیم پروازی به نام های ایر فرانس- کی ال ام و اسکای تیم، توانسته نام اولیه خود را که در صد سال پیش داشته، زنده نگه دارد و همچنین رکورد جدیدی را در ارائه پروازهای خارجی، از آن خود کند. پرواز به مقاصدی چون بلژیک، کانادا، آذربایجان، بحرین، شیلی، اکوادور، گرجستان، غنا و یونان نشان می دهد که شرکت هواپیمایی کی ال ام تمام قاره ها از آسیا گرفته تا اروپا و آفریقا و حتی اقیانوسيه را مورد پوشش پروازی خود قرار داده است. در سال های 1929 تا 1034، کی ال ام یکی از نمادهای پیشرفت صنعتی اروپا به حساب می آمد که با پروازها و خدمات باربری، حمل و نقل را تعریفی جدید بخشید.

خطوط هوایی داخلی کی ال ام

خطوط هوایی داخلی کی ال ام

برای شرکت هواپیمایی بزرگی مانند کی ال ام، داشتن پروازهای داخلی، اتفاقی بسیار ساده به شمار می آید؛ به ویژه برای کشوری مانند هلند با شهرهای مهمی مانند آمستردام، روتردام، لاهه، اوترخت و آیندهوون. در واقع هلند، از نظر جغرافیایی، به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم شده است. به دلیل سرعت بالای معاملات در کشورهای اروپایی و به ویژه هلند، نیاز است که یک شرکت هواپیمایی مانند کی ال ام، میان اکثر شهرهای داخلی، به صورت رفت و برگشت، پرواز داشته باشد. شرکت کی ال ام برای مسافرانی که می خواهند برای کارهای تجاری وارد خاک هلند شوند و از یک شهر بلافاصله به شهر دیگری بروند، پروازهای مناسبی را مهیا می کند؛ به عنوان مثال، شخصی می خواهد از آلمان وارد آمستردام شود و بعد از وقفه ای کوتاه و انجام کار، به لاهه برود؛ این اتفاق در بعضی فصول، برای عده ای از فعالان بین المللی که به هلند می آیند طبیعی است و شرکت هواپیمایی کی ال ام این دست برنامه ها را به خوبی پوشش می دهد.

راهنمای خرید بلیط پرواز کی ال ام

برای خرید بلیط پروازهای کی ال ام دو راه برای مسافران وجود دارد؛ اولین راه این است که با انتخاب سایت الی گشت به صورت اینترنتی اقدام به بلیط این شرکت هواپیمایی معتبر کنید و بلیط خود را به راحتی دریافت کنید. راه دوم این است که با تماس با کارشناسان شبانه روزی فروش الی گشت تماس حاصل کنید و با درخواست خرید بلیط و همچنین دریافت راهنمایی های لازم، به راحتی بلیط پروازهای کی ال ام خریداری نمایید.