الی گشت خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی

سوالات شما

ایران ایر چه کلاس های پروازی را ارائه می دهد؟

هما کلاس و اکونومی، کلاس های پروازی ایران ایر هستند. هما کلاس همان بیزنس کلاس است که هواپیمایی ایران ایر به مسافران خود بهترین خدمات را ارائه دهد. راحتی و ارائه امکانات بیش تر و متنوع تر و همچنین وعده های غذایی مضاف، از امکانات هما کلاس هواپیمایی ایران ایر است. کلاس پروازی دیگر هواپیمایی ایران ایر، اکونومی کلاس نام دارد که مسافران می توانند با انتخاب این کلاس پروازی از قیمت های به طفه تری برای پرواز استفاده کنند و از صندلی های راحت عادی و یک وعده غذای رایگان اکونومی کلاس استفاده کنند.

بهترین سایت خرید بلیط هواپیما ایران ایر کدام است؟

سایت هایی که در ایران اقدام به فروش بلیط هواپیما ایران ایر می کنند و از اعتبار قابل توجه ای برخوردار هستند تعدادشان بسیار کم است. یکی از این وبسایت ها که می توانید برای خرید بلیط هواپیما ایران ایر چه از لحاظ تنوع قیمت و چه از لحاظ میزان اعتبار، وبسایت و آژانس مسافرتی الی گشت است. کارشناسان این آژانس معتبر به صورت 24 ساعته و با ارائه راهنمایی های کارآمد در حال ارائه خدمات به مشتریان هواپیمایی ایران ایر هستند.

چه نوع بارها و محموله هایی را می توان با ایران ایر حمل کرد؟

به طور معمول، نه تنها هواپیمایی ایران ایر بلکه تمام شرکت های هواپیمایی ایران و دیگر کشورها برای حمل بار و محموله های مختلف، بخشنامه ای جامع دارند. برای این که بتوانید از جزئیات حمل بار و هر گونه محموله با هواپیمایی ایران ایر باخبر شوید، با کارشناسان فروش الی گشت تماس حاصل فرمایید و از فهرست مجاز حمل بار این ایرلاین مطلع شوید.

آیا پروازهای ایران ایر سرویس غذای کودک دارند؟

کودکان در پروازهای هواپیمایی ایران ایر می‌توانند غذاهای سبک مانند پوره سیب‌زمینی، گوشت و میوه‌های تازه را که با طرح های زیبا و ظرف های مخصوص کودکان آماده شده اند را میل کنند و منویی متفاوت از بزرگسالان داشته باشند.

آیا استعمال دخانیات در پروازهای ایران مجاز است؟

هیچ مسافری در هیچ وسیله پرنده ای مجاز به استعمال دخانیات نیست.

چگونه بلیط هواپیما ایران ایر را کنسل کنیم؟

برای این که بتوانید از طریق آژانس الی گشت اقدام به کنسل کردن بلیط هواپیما ایران ایر خود کنید، بهتر است تا درخواست کنسلی پرواز داخلی ایران ایر را به همراه شماره قرارداد خود به آدرس اینترنتی [email protected] بفرستید و برای کنسل کردن پروازهای خارجی درخواست خود را مجددا به همراه شماره قرارداد به آدرس اینترنتی [email protected] ارسال کنید. دقت داشته باشید که در هر دو نوع کنسلی، باید از طریق ایمیلی اقدام به ارسال درخواست کنسلی کنید که از آن در هنگام خرید استفاده کرده اید.

خرید بلیط هواپیما ایران ایر برای خانواده شهدا به چه صورت است؟

چنانچه از اعضای محترم خانواده این عزیزان هستید باید با در دست داشتن مدارک مربوطه به دفتر اصلی هواپیمایی ایران ایر مراجعه کنید. دریافت تخفیف ویژه خانواده معزز شهدا از طریق خدمات فروش آنلاین بلیط هواپیما امکان پذیر نیست.

بلیط هواپیما ایران ایر

با کمی جستجو می توانید به راحتی به پرواز ایران ایر و مقاصد داخلی و بین المللی آن دست پیدا کنید. از آن جایی که هواپیمایی ایران ایر در میان مسافران از استقبال بالایی برخوردار است، می توان خرید بلیط ایران ایر را از آژانس های معتبری مانند وبسایت الی گشت خریداری کرد. در حال حاضر با وجود امکان خرید بلیط هواپیما ایران ایر به صورت آنلاین، دسترسی به خدمات این ایرلاین و خرید بلیط در زمان دلخواه برای مشتریان امکان پذیر است. با خرید اینترنتی بلیط ایران ایر، نه تنها می توانید از قیمت بلیط هواپیما این ایرلاین به صورت لحظه ای باخبر شوید بلکه می توانید به راحتی استعلام بلیط هواپیما ایران ایر خود را از وبسایت الی گشت دریافت کنید و در صورت خرید بلیط در روزها و ماه های آتی نیز رزرو بلیط ایران ایر را به آسانی انجام دهید.