حساب کاربری
  • Language
      • فارسی فارسی
      • انگلیسی ENGLISH
تاریخ برگشت
مسافر
1بزرگسال ، اکونومی
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
بدون انتظار، هر هتلی که می خوای رزرو کن!
تاریخ خروج
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
تاریخ برگشت
تاریخ برگشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال , اکونومی
تور های پیشنهادی الی گشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
در سفر فوق العاده، خودتو بیمه کن !
تاریخ برگشت
مسافران
1بزرگسال 0کودک 0نوزاد
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
ممنون، متوجه شدم
1تعیین پرواز رفت و برگشت یا یکطرفه
2انتخاب شهر / فرودگاه مبدا و مقصد
3مشخص کردن تاریخ پرواز

تابان

ناوگان هوایی تابان

ناوگان هوایی تابان

ناوگان هوایی تابان ترکیبی از انواع هواپیماهای موجود در دنیا است. این شرکت از پنج فروند هواپیمای MD مدل 88 استفاده می کند و یک فروند ایرباس A310، دو فروند هواپیمای بوئینگ 757 و 737 کلاسیک دارد. در مجموع هواپیمایی تابان از 8 فروند هواپیما در ناوگان خود بهره می برد و تلاش دارد تا در سال های آینده به آن ها بیفزاید.

پروازهای داخلی تابان

پروازهای داخلی تابان

شرکت هواپیمایی تابان، پروازهای داخلی به چندین شهر در چهار گوشه شمال، جنوب، شرق و غرب ایران را برگزار می کند. برای شهرهای بوشهر، اهواز، آبادان و جزیره کیش در جنوب، مراغه و اصفهان در میانه ایران، نوشهر و تهران در شمال، خرم آباد در غرب و مشهد در شمال غربی، ایرلاین تابان پرواز انجام می دهد. در میان این شهرها، فرودگاه های بین المللی شهید بهشتی اصفهان، شهید هاشمی نژاد مشهد و مهرآباد تهران قطب های اصلی این شرکت هواپیمایی جوان ایرانی محسوب می شوند. پروازهای تابان در مسیر تهران مشهد معمولاً هر روز برقرار هستند اما برای شهرهای کوچک تعداد پروازها کمتر شده و گاهی به صورت هفتگی انجام می گردد. برای اطلاعات بیشتر در خصوص مقاصد شرکت های تابان در طول هفته می توانید در کادر جست و جوی سایت الی گشت، نام مقصد مورد نظر را وارد کنید یا با بخش پشتیبانی به شماره 8540-021 تماس بگیرید.

پروازهای خارجی تابان

پروازهای خارجی تابان

هر چند که پروازهای خارجی شرکت هواپیمایی تابان به کشورهای دیگر انگشت شمارند اما به دلیل ارائه قیمت های مناسب از پرطرفدارترین پروازهای ایرانی هستند. شرکت هواپیمایی تابان با اینکه عمر کوتاهی دارد اما به کشورهای عراق و پاکستان پرواز خارجی برگزار می کند. برای شهرهای نجف در عراق و لاهور در پاکستان می توانید بلیط هواپیمایی تابان را با قیمتی مناسب خریداری کنید. دو شهر تفلیس و ماکو نیز در سال های اخیر به مقصد پروازهای خارجی این شرکت افزوده شده اند.

کلاس های پروازی تابان

کلاس های پروازی تابان

کلاس های پروازی شرکت هواپیمایی تابان به انواع کلاس های خصوصی این شرکت تقسیم بندی می شوند. این نوع پروازها در سه کلاس پروازی اکونومی، بیزینس و فرست طبقه بندی می شوند. قوانین استرداد بلیط برای کلاس های پروازی به جز U و H یکسان است. افرادی که اقدام به خرید بلیط هواپیما چارتر یا کلاس پروازی U می کنند، در صورت کنسلی بلیط، هیچ گونه هزینه ای دریافت نخواهند کرد. هر یک از این کلاس ها نرخ متفاوتی دارند که این تفاوت به مدت اعتبار بلیط، چارتری یا سیستمی و میزان بار مجاز آن ها باز می گردد.

راهنمای خرید بلیط پرواز تابان

خرید تمامی پروازهای فعال این ایرلاین از طریق سایت الی گشت امکان پذیر است. در این صفحه، امکان اعمال انواع فیلترها و مرتب سازی ها بر اساس قیمت، زمان توقف، ساعت پرواز و ایرلاین وجود دارد. برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما تابان پس از ثبت تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران و مبدأ و مقصد سفر، از میان ایرلاین های مختلف، ایرلاین تابان را انتخاب نمایید. با زودتر اقدام کردن برای خرید بلیط هواپیما می توانید به موقع از وجود بلیط های ارزان در کلاس های متنوع باخبر شوید. به علاوه می توانید از طریق تماس با شماره 0218540 و صحبت با کارشناسان پشتیبانی و فروش الی گشت نسبت به رزرو بلیط هواپیمای مد نظرتان اقدام نمایید. پیشنهاد می دهیم با عضویت در خبرنامه الی گشت از آخرین پروازهای چارتری خبردار شوید و بلیط هواپیما ارزانتری خریداری نمایید. علاوه بر این، امکان خرید حضوری در مجموعه گردشگری الی گشت نیز وجود دارد. برای یافتن سوال های خود می توانید با تیم پشتیبانی الی گشت در تمامی روزهای هفته و 24 ساعته تماس بگیرید. شماره تلفن 0218540 همواره آماده پاسخگویی به شما است.