حساب کاربری
  • Language
      • فارسی فارسی
      • انگلیسی ENGLISH
تاریخ برگشت
مسافر
1بزرگسال ، اکونومی
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
بدون انتظار، هر هتلی که می خوای رزرو کن!
تاریخ خروج
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
تاریخ برگشت
تاریخ برگشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال , اکونومی
تور های پیشنهادی الی گشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
در سفر فوق العاده، خودتو بیمه کن !
تاریخ برگشت
مسافران
1بزرگسال 0کودک 0نوزاد
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
ممنون، متوجه شدم
1تعیین پرواز رفت و برگشت یا یکطرفه
2انتخاب شهر / فرودگاه مبدا و مقصد
3مشخص کردن تاریخ پرواز

معرفی ایرلاین ها

ناوگان هوایی تای ایرویز

ناوگان هوایی تای ایرویز

شرکت هواپیمایی تای ایرویز تنوع بالایی در ناوگان خود دارد. ۸۰ فروند هواپیما با میانگین سنی ۸ سال در حال پرواز برای تای ایرویز هستند و البته آن ها همواره در تلاش برای کاهش این عدد می باشند. ناوگان هوایی تای ایرویز شامل ایرباس های آ۳۲۰، آ۳۵۰ و آ۳۸۰ می شود. دیگر هواپیماهای این شرکت نیز چندین فروند بوئینگ ۷۴۷، ۷۷۷ و ۷۸۷ هستند. این شرکت به خاطر اطمینان هرچه بیشتر پروازهایش خدمات تعمیرات و نگهداری ویژه خود را دارد تا برترین استانداردها را چه قبل از پرواز، چه در طول پرواز یا بعد از آن حفظ نماید. استفاده از فن آوری های روز دنیا و راه های ارتباطی سریع در شبکه پروازیشان دیگر گزینه ای است که تای ایرویز برای ارتباط با مسافران یا خدمه اش از آن بهره می برد.

قوانین حمل بار با هواپیمایی تای ایرویز

قوانین حمل بار با هواپیمایی تای ایرویز

شرکت هواپیمایی تای ایرویز نیز مانند دیگر ایرلاین های جهان قوانین مشخص خود را برای بار مجاز وضع کرده است. وزن بار مجاز متناسب با کلاس پروازی، مقصد، مسیر پروازی و عضویت مسافران در باشگاه مشتریان وفادار این شرکت تغییر می کند. به طور کلی، میزان بار مجاز هواپیمایی تای ایرویز در اکثر مسیرهای پروازی عبارتست از: ۵۰ کیلوگرم برای مسافران رویال فرست کلس در پروازهای بین المللی، ۴۰ کیلوگرم برای پروازهای رویال سیلک کلس و ۳۰ کیلوگرم برای پروازهای اقتصادی. بلیط های کد L اکونومی نیز تنها مجاز به حمل ۲۰ کیلوگرم بار و چمدان هستند. به ازای کودکانی که صندلی جداگانه ندارند نیز می توان تا ۱۰ کیلوگرم بار رایگان به داخل هواپیما برد. همچنین بار مجاز همراه برای به همراه داشتن داخل کابین هواپیما نیز یک ساک به وزن حداکثر ۷ کیلوگرم و مجموع ابعاد ۱۱۵ سانتی متر (طول + ارتفاع + عرض) می باشد.

پروازهای شرکت هواپیمایی تای ایرویز

پروازهای شرکت هواپیمایی تای ایرویز

با هواپیماهای شرکت تای ایرویز می توان به ۶۳ مقصد متفاوت در ۳۲ کشور جهان سفر کرد. این شرکت هواپیمایی توانسته در میان کشورهای جنوب شرقی آسیا بیشترین پرواز را به قاره اروپا داشته باشد. تای ایرویز پروازهای داخلی را نیز پشتیبانی می کند و در مجموع به ۱۱ استان تایلندی پرواز دارد که آن ها هم عمدتا دارای فرودگاه های بین المللی هستند. مقصد پروازهای بین المللی این شرکت شامل خاورمیانه، آسیا، اقیانوسیه و شهرهای متعدد اروپایی می شود. هواپیمایی تای ایرویز اولین ایرلاین آسیایی بود که با فرودگاه پر رفت و آمد هیترو (Heathrow) لندن همکاری کرد. بسیاری از مسافران ایرانی برای سفر به کشورهای جنوب شرقی آسیا به ویژه تایلند و پروازهای داخلی مانند بانکوک به پوکت یا چیانگ مای هواپیمایی تای ایرویز را انتخاب می کنند.

کلاس های پروازی تای ایرویز

کلاس های پروازی تای ایرویز

شرکت هواپیمایی تای ایرویز ۳ کلاس پروازی دارد. فاصله بین صندلی های کلاس اکونومی یا اقتصادی آن از استانداردهای شرکت های هواپیمایی بیشتر است و وعده غذایی، بالشت و پتو نیز در اختیار مسافران قرار خواهد گرفت. رویال سیلک کلاس (بیزینس کلاس) شامل استفاده از امکانات ویژه در فرودگاه بانکوک می شود و فاصله زیاد بین صندلی ها، فضای مملو از آرامش داخل کابین، منوی غذایی متنوع و بالشت از امکانات این کلاس پروازی هستند. رویال فرست کلاس (درجه یک)، گران ترین پرواز تای ایر ویز می باشد که با هواپیماهای ایربای آ۳۴۰ و بوئینگ ۷۴۷ انجام می شود. در این ایرلاین، صندلی های طراحی شده برای راحتی هرچه بیشتر، مانیتورهای لمسی، منوی غذایی شامل ۲۲ مدل غذا و انواع خدمات رفاهی برای مسافران مهیا شده است. در تمامی کلاس های پروازی مهمانداران زن لباس های سنتی تایلندی پوشیده و مردان کت هایی متفاوت به تن می کنند.

راهنمای خرید بلیط پرواز تای ایرویز

برای خرید بلیط پروازهای تای ایرویز، می توانید با مراجعه به سایت الی گشت برای خرید اینترنتی بلیط پرواز تای ایرویز اقدام نمایید و به موقع از وجود بلیط های ارزان در کلاس های متنوع باخبر شوید. تمام انتخاب ها برای خرید بلیط پرواز این شرکت معتبر هواپیمایی از طریق سایت الی گشت امکان پذیر است. به علاوه می توانید از طریق تماس با کارشناسان پشتیبانی فروش الی گشت (۰۲۱۸۵۴۰)، بلیط پرواز خود را در زمان و تاریخ دلخواه خریداری کنید و با عضویت در خبرنامه الی گشت از آخرین پروازهای چارتری خبردار شوید و در نهایت اقدام به خرید بلیط هواپیما نمایید.

بیشتر بدانیم
راهنمای خرید بلیط هواپیما
راهنمای خرید بلیط هواپیما راهنمای خرید آنلاین بلیط هواپیما از الی گشت

در گذشته فرآیند خرید بلیط هواپیما با صرف هزینه و زمان اضافی از طریق آژانس های هواپیمایی میسر بود ولی شرکت الی گشت علاوه بر پروازهای متعدد چارتری خود ، امکان دسترسی شما به بهترین قیمت های ممکن برای ۹۰۰ ایرلاین معتبر جهانی را در تمام مسیرهای بین المللی فراهم کرده است

ادامه مطلب
تفاوت کلاس های پروازی مختلف
تفاوت کلاس های پروازی مختلفتفاوت کلاس های پروازی و انواع بلیط هواپیما

اگر تا به حال با هواپیما سفر کرده باشید حتما با اصطلاحات خاصِ این سفر مواجه شده اید که برخی از آن ها ممکن است برایتان گیج کننده باشد. از جمله متداول ترین اصطلاحات بلیط هواپیما، کلاس های پروازی است که عموما به فرست کلاس، پرمیوم اکونومی، بیزینس کلاس و اکونومی دسته بندی می شوند

ادامه مطلب
با قوانین تغییر و کنسلی بلیط هواپیما آشنا شوید
با قوانین تغییر و کنسلی بلیط هواپیما آشنا شویدنکاتی درباره ی انواع پروازها و کنسلی و تغییر آنان

برای تغییر تاریخ و زمان و یا کنسل کردن بلیط در مسیرهای داخلی و خارجی قوانین و تفاوت هایی وجود دارد که ما در ادامه برای شما آن ها را به همراه برخی از اصطلاحات مخصوص در این زمینه مورد بررسی قرار می دهیم.

ادامه مطلب
اصطلاحات حرفه ای برای خرید بلیط هواپیما
اصطلاحات حرفه ای برای خرید بلیط هواپیمابا یادگیری این اصطلاحات، مثل یک مسافر حرفه ای بلیط هواپیما بخرید!

بسیاری از مسافران به دلیل عدم آشنایی با این اصطلاحات دچار سردرگمی و ابهام می شوند و نمی دانند کدام بلیط واقعا برایشان مناسب است. اگر کمی انگلیسی بلد باشید مفهوم و معنی این اصطلاحات را می توانید تا حد زیادی متوجه شوید

ادامه مطلب