حساب کاربری
  • Language
      • فارسی فارسی
      • انگلیسی ENGLISH
تاریخ برگشت
مسافر
1بزرگسال ، اکونومی
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
بدون انتظار، هر هتلی که می خوای رزرو کن!
تاریخ خروج
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
تاریخ برگشت
تاریخ برگشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال , اکونومی
تور های پیشنهادی الی گشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
در سفر فوق العاده، خودتو بیمه کن !
تاریخ برگشت
مسافران
1بزرگسال 0کودک 0نوزاد
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
ممنون، متوجه شدم
1تعیین پرواز رفت و برگشت یا یکطرفه
2انتخاب شهر / فرودگاه مبدا و مقصد
3مشخص کردن تاریخ پرواز

قطرایرویز

ناوگان هوایی قطر

ناوگان هوایی قطر

شرکت هواپیمایی قطر یکی از جدیدترین ناوگان های جهان را داراست و میانگین سن هواپیماهای آن ۵ سال می باشد. انواع مختلف هواپیماهای پهن پیکر و باریک پیکر ایرباس و بوئینگ در مسیرهای بین المللی کوتاه، متوسط و طولانی مشغول پرواز می باشند. در حال حاضر این شرکت ۲۴۳ فروند هواپیما دارد که برجسته ترین های آنان به این شرح هستند. ایرباس ای ۳۵۰ اولین بار برای هواپیمایی قطر به پرواز در آمد، این هواپیمای ۳۵۰ نفره می تواند بیش از ۱۴٬۸۰۰ کیلومتر را در هر نوبت طی کند. بزرگترین هواپیمای جهان یعنی ای ۳۸۰ دارای صندلی های فرست کلاس، بیزینس و اکونومی است. ایرباس آ۳۵۰ نهایت احساس راحتی و آرامش را برای مسافر فراهم می آورد و ایرباس آ ۳۲۰ نیز داری بروزترین فناوری های جهان برای پروازهای کلاس بیزینس است. بوئینگ ۷۸۷ دریم ‌لاینر تجربه ای منحصر به فرد از پرواز را در اختیار مسافران قرار می دهد و بوئینگ ۷۷۷ نیز دیگر هواپیمایی شرکت قطر است.

خطوط هوایی شرکت قطر ایرلاین

خطوط هوایی شرکت قطر ایرلاین

شرکت هواپیمایی قطر با پرواز به بیش از ۱۶۰ مقصد متنوع در جهان، جزو معدود شرکت های هواپیمایی دنیا است که به طور دائمی به تمام قاره های جهان پرواز دارد. دیگر شرکت هایی که این خدمت را ارائه می کنند هواپیمایی های ایر فرانس، بریتیش ایرویز، دلتا ایرلاینز، امارات، کره، سنگاپور ایرلاینز، مالزی، کانتاس و یونایتد ایرلاینز هستند. اگر قصد پرواز با هواپیمایی قطر ایرلاین از دوحه به مقصد ایران را دارید می توانید به یکی از فرودگاه های بین المللی شهید بهشتی اصفهان، قشم، شیراز، مشهد یا امام خمینی تهران بروید. از آن جایی که هواپیمایی قطر به مقصدهای متعددی پرواز دارد بسیاری از مسافران ایران که قصد سفر به کشورهای خارجی را دارند آن را انتخاب می کنند تا با یک توقف در دوحه به مقصد مورد نظرشان در هر کجای جهان برسند.

کلاس های پروازی قطر

کلاس های پروازی قطر

این شرکت با اجرای سه کلاس پروازی، امکان سفر با هواپیما را برای بسیاری از مسافران فراهم کرده است؛ پروازهای کلاس درجه یک (فرست کلاس) به صندلی های مجهز به ماساژور، سامانه سرمایشی و گرمایشی، صفحه نمایش‌ های لمسی، حمام، تخت خواب و حتی اتاق خصوصی مجهز هستند. دقت داشته باشید که تمام پروازهای کلاس درجه یک هواپیمایی قطر با هواپیماهای ای ۳۸۰ انجام می شوند. کلاس تجاری هواپیمایی قطر از سال ۲۰۰۴ فعالیتش را آغاز کرد و استانداردهای آن بالاتر از سایر شرکت ها است و خدماتی همچون صندلی های تخت خواب شو و پذیرایی با کیفیت را شامل می شود. کلاس اقتصادی، که از سایر گزینه ها ارزانتر است نیز دارای صفحه نمایش مخصوص برای هر صندلی است که به سامانه سرگرمی پخش فیلم، موسیقی، بازی، برنامه های تلویزیونی و نقشه های جهانی متصل است.

قوانین حمل بار با هواپیمایی قطر

قوانین حمل بار با هواپیمایی قطر

تجربه سفر با بستن چمدان آغاز می شود و برای بسیاری از سفرها دغدغه محدودیت حمل بار را دارید. وزن و حجم بار مجاز همراه هر مسافر بر طبق مسیر و درجه پروازی تغییر می کند. در بیشتر مسیرها کلاس های پروازی اقتصادی می توانند ۳۰ کیلوگرم بار با ابعاد حداکثر ۳۰۰ سانتی متر، کلاس بیزینس ۴۰ کیلوگرم بار با حداکثر ابعاد ۳۰۰ سانتی متر و کلاس های درجه یک ۵۰ کیلوگرم بار با حداکثر ابعاد ۳۰۰ سانتی متر همراه خود داشته باشند. البته این قوانین برای پرواز به مقاصد مختلف متفاوت است. اگر وزن و یا حجم بار شما از حد مجاز بیشتر باشد، مشمول هزینه ‌های حمل بار خواهید شد. توجه داشته باشید که اگر مسیر شما شامل سفر با خطوط هوایی دیگر هم می شود سهمیه بار خود را اندازه گیری کنید و میزان دقیق بار مجاز خود را از نمایندگان فروش ما بپرسید.

راهنمای خرید بلیط پرواز قطر

برای خرید بلیط پروازهای قطر، می توانید با مراجعه به سایت الی گشت برای خرید اینترنتی بلیط پرواز قطر اقدام نمایید و به موقع از وجود بلیط های ارزان در کلاس های متنوع باخبر شوید. تمام انتخاب ها برای خرید بلیط پرواز این شرکت معتبر هواپیمایی از طریق سایت الی گشت امکان پذیر است. به علاوه می توانید ازطریق تماس با کارشناسان پشتیبانی فروش الی گشت (۰۲۱۸۵۴۰)، بلیط پرواز خود را در زمان و تاریخ دلخواه خریداری کنید و با عضویت در خبرنامه الی گشت از آخرین پروازهای چارتری خبردار شوید و در نهایت اقدام به خرید بلیط هواپیما نمایید.