الی گشت خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی

خرید بلیط هواپیما تهران به آبادان

رزرو آنلاین بلیط هواپیما تهران به آبادان الی گشت

خرید بلیط هواپیما تهران به آبادان از سایت الی گشت آسان ترین برای سفر به این شهر از مبدا تهران است. آبادان یکی از شهرهای مهم خوزستان است و کسانی که به استان خوزستان سفر میکنند حتما شهر آبادان را نیز دیدن میبینند. این شهر زیبای تاریخی از مناطق آزاد در کشور ایران به حساب می آید و مانند کیش و قشم جزو مناطق آزاد است و از شهرهای گمرکی ایران نیز محسوب میشود و یکی از محبوب ترین مقاصد برای خرید هست. آبادان در بخش صنعت و معدن نیز نقش مهمی دارد و دومین پالایشگاه بزرگ ایران در شهر آبادان است. در این شهر امکان دارید سواحل زیبای خلیج فارس را ببینید. و با صنعت لنج سازی آشنا شوید. هم چنین شهر آبادان در پرورش میگو رشد چشمگیری داشت که میتوانید میگوهای مرغوب را برای سوغات خریداری کنید.
از جاذبه های شهر آبادان کلسیای گارپت مقدس، مسجد رنگونی، محله ی انگلیسی ها، بازار آبادان و... است که میتوانید یک شهرگردی حسابی همراه با لهجه ی شیرین مردم آبادان و فلافل های معروفشان داشته باشید. در سفر به آبادان بهترین فصل ها پاییز و زمستان که میتوانید حسابی از شهرگردی خود لذت ببرید. برای سفر به آبادان گزینه سفر هوایی یکی از مناسبترین ها است و میتوانید در وقت تان نیز صرفه جویی کنید. برای خرید بلیط هواپیما تهران به آبادان وارد وب سایت الی گشت شوید و با انتخاب شهر تهران به عنوان مبدا و شهر آبادان به عنوان مقصد گزینه ی سرچ را بزنید. تا همه ی پروازهای ایرلاین های مختلف را ببنید و به راحتی بلیط خود را انتخاب کنید.
رزرو آنلاین بلیط هواپیما تهران به آبادان الی گشت

بلیط هواپیما چارتر پرواز تهران به آبادان

بلیط هواپیما چارتر پرواز تهران به آبادان از بلیط های ارزان به مقصد شهر آبادان هستند. بلیط های چارتری از سوی شرکت ها و آژانس های هواپیمایی بخشی و یا همه ی صندلی ها به فروش میرسد و به خاطر همین به آن بلیط های چارتری میگویند. این بلیط ها نسبت به بلیط های سیستمی ارزان تر هستند اما امکان استرداد ندارد و چنانچه پروازتان از سوی خودتان کنسل شود وجهی به شما برنمیگردد. یک نکته ی دیگر که در بلیط های چارتری باید به خاطر داشته باشید این است که در بلیط های چارتری قیمت برای کودکان و بزرگسال تفاوتی ندارد و یکی است. بلیط های چارتری به خاطر قیمت یکی از بلیط های پر فروش ایرلاین های هوایی است. برای خرید بلیط چارتری پرواز تهران به آبادان در سایت الی گشت به خاطر داشته باشید که می توانید از نوار کنار هر پرواز، چارتری یا سیستمی بودن آن را تشخیص دهید و گزینه مورد نظرتان را در کمترین زمان ممکن از بهترین ایرلاین ها رزرو کنید.
بلیط هواپیما چارتر پرواز تهران  به آبادان

پرواز لحظه آخری تهران به آبادان

ارزان ترین بلیط پرواز تهران به آبادان، بلیط پرواز لحظه آخری است. بلیط های پرواز لحظه آخری از ارزان ترین بلیط ها به شما میروند به خاطر آن که هواپیما در روز تاریخ خو به شهر مورد نظر پرواز میکنند و تعداد محدود صندلی و گاهی یک و یا دو صندلی که باقی مانده از سوی ایرلاین ها و نمایندگی فروش ارزانتر فروخته میشوند به همین علت از بلیط های ارزان و با کیفیت برای مسافران هستند. برای تهیه بلیط لحظه آخری پرواز تهران به آبادان حتما بر روی گزینه پرواز لحظه آخری کلیک کنید تا بلیط خود را به راحتی خریداری نمایید.
پرواز لحظه آخری تهران به آبادان

پرواز سیستمی تهران به آبادان

از دیگر گزینه های تهیه بلیط پرواز تهران به آبادان بلیط های سیستمی است. بلیط های سیستمی به خاطر دو مزیت از بلیط های پرفروش در نزد مسافران است. یکی اینکه بلیط های سیستمی قابل برگشت و استرداد هستند و هنگامی که نمی توانید در پرواز شرکت کنید حتما چند ساعت قبل به شرکت و آژانس هوایی مربوطه که بلیط را خریداری کردید اطلاع می دهید و پس از جریمه کنسلی باقی وجه به شما برگشت داده می شود. مزیت دیگر بلیط های سیستمی نسبت به بلیط های چارتری این است که قیمت بلیط کودکان (2 تا 12 سال) و نوزادان کمتر از بزرگسال است و برای خانواده هایی که صاحب فرزند هستند یکی از مزیت های مهم به شمار می رود.
برای اطلاع از پرواز سیستمی تهران به آبادان پس از تعیین مبدا تهران و مقصد شهر آبادان بر روی گزینه ی سیستمی در وب سایت الی گشت کلیک کنید تا تمام بلیط های پرواز سیستمی تهران به آبادان را ببینید و به راحتی بلیط خود را خریداری نمایید. چنانچه در حین خرید بلیط مورد نظر سوالی داشتید می توانید با تماس با شرکت الی گشت از پشتیبانی اطلاع و مشورت بگیرید. تیم پشتیبانی فروش بلیط هواپیما الی گشت به صورت بیست و چهار ساعته آماده ی خدمات رسانی است.
پرواز سیستمی تهران به آبادان

قیمت بلیط پرواز تهران به آبادان

شهر آبادان از شهرهای توریستی جنوب غربی کشور است که در پاییز و زمستان های سیزن سفرهای جنوبی محسوب می شود. و کمی در های سیزن بلیط گران تر است و برای اطلاع دقیق قیمت بلیط پرواز تهران به آبادان در وب سایت الی گشت سرچ کنید.
قیمت بلیط پرواز تهران  به آبادان

فرودگاه مهرآباد تهران کجاست؟

فرودگاه بین المللی مهرآباد از مهم ترین فرودگاه ایران است و شش ترمینال دارد که برای پروازهای خارجی و داخلی درنظر گرفته شده است. به خاطر داشته باشید که ترمینال یک و دو برای پروازهای داخلی است و اگر قصد جابه جایی در شهرهای داخلی ایران داردی باید به ترمینال یک و دو مراجعه کنید. راه های دسترسی به فرودگاه مهرآباد بسیار آسان است و چنانچه با خوردو شخصی خود مایل نیستید به فرودگاه بروید می توانید از اتوبوس ها در پایانه آزادی، تاکسی فرودگاه مهرآباد و همچنین مترو خط چهار مترو به سمت فرودگاه مهرآبااد استفاده کنید.
این فرودگاه دارای سالن های انتظار VIP و CIP است و غرفه های کتابفروشی، رستوران و کافی شاپ، نمازخانه، بانک، اتاق مادر و کودک، در فرودگاه موجود است.
فرودگاه مهرآباد تهران کجاست؟

آشنایی با فرودگاه آبادان

فرودگاه بین المللی آبادان از اولین فرودگاه های ایران بود که در سال 1320 ه.ش به بهره برداری رسید و با رونق گرفتن شهر آبادان و خرمشهر فرودگاه توسعه پیدا کرد. امروز فرودگاه آبادان به طور میانگین در هر هفته 110 پرواز داخلی و خارجی دارد. این فرودگاه دو ترمینال دارد که یکی مختص پروازهای داخلی است و یکی برای پروازهای خروجی درنظر گرفته شده است.
راه دسترسی به فرودگاه آبادان از طریق تاکسی های شهری در آبادان موجود است که می توانید از آن استفاده کنید. امکانات فرودگاه: سالن پذیرش مسافر، کانتر تحویل بار و صدور کارت پرواز، سالن ورودی و تحویل بار، سال خروجی برای سوار شدن هواپیما، اتاق کودک و مادر، رستوران، کافی شاپ، نمازخانه، بانک و... است
آشنایی با فرودگاه آبادان

ایرلاین های پرواز تهران به آبادان

آبادان یکی از مهم ترین شهرهای ایران است و پروازهای متعددی به صورت روزانه به این مقصد انجام می شود. به دلیل حجم بالای مسافران و استقبالی که از این مسیر صورت می گیرد، ایرلاین های متنوعی در مسیر تهران به آبادان فعالیت می کنند و به جا به جایی مسافران می پردازند. ایرلاین های معروف پرواز تهران به آبادان آسمان، ایران ایر، کیش ایر و....هستند
ایرلاین های پرواز تهران  به آبادان

فاصله زمانی پرواز تهران به آبادان

خرید بلیط هواپیما و سفر هوایی یک گزینه عالی برای سفر کردن است، زیرا شما کمترین زمان ممکن را در مسیر صرف می کنید و می توانید بیشتر زمان سفر خود را به گشت و گذار بپردازید. همچنین خستگی مسیر نیز بسیار کمتر می شود و با انرژی هرچه بیشتر سفر خود را شروع می کنید. فاصله زمانی پرواز تهران به آبادان یک ساعت و 15 دقیقه است که شرایط آب و هوایی ممکن است مدت زمان پرواز را افزایش دهد.
فاصله زمانی پرواز تهران به آبادان

انواع کلاس های پروازی بلیط هواپیما تهران به آبادان

به طور کلی سه دسته کلاس پروازی در جهان وجود دارد که به اکونومی، بیزنسی، فرست کلاس تقسیم می شوند. اگر قیمت بلیط ارزان هواپیما برایتان ملاک است باید از بلیط های پروازی با کلاس پروازی اکونومی استفاده کنید. این کلاس پروازی امکانات قابل ملاحظه ای برای مسافران ندارد و به خاطر داشته باشید که صندلی ها بهم چسبیده هستند و در جلوی پایتان نیز فضای بزرگی نیست. اما برای پروازهای که مدت زمانشان کوتاه است خوب است. اگر میتوانید بهای بلیط بیزینسی را بپردازید از امکانات بهتری بهرمنده می شوید. این سطح کلاس پروازی برای سفرهای بلند مدت بسیار مناسب است چون صندلیها از هم مجزا شده است و به آسانی تبدیل به تخت میشوند. شما هدفون و مانیتور مجزا دارید که بر روی صندلی تان تعبیه شده است و در طول پرواز میتوانید از آن استفاده کنید. هم چنین خوراکیها و نوشیندنی های متنوع نیز برای سرو وجود دارند که میتوانید انتخاب کنید.
گرانترین پروازها مربوط به فرست کلاس هستند که امکانات ویژه ای برای مسافران دارد. در این کلاس پروازی، مجلل ترین هواپیما ها در نظرگرفته میشوند که از نظر طراحی داخلی بسیار شیک و لاکچری هستند و صندلی های گاهی نیز دارای اتاقک هستند که اصطلاحا کابین دار گفته می شود. این پروازی کلاس بیشتر برای افراد مشهور، سلیبرتی ها و شخصیت های سیاسی است که خدمات قابل توجه ای از انواع خوراکی و نوشیندنی ها، برخورد حرفه ای پرسنل هواپیما را شامل می شود. معمولا مسافران فرست کلاس دارای سالن انتظار جداگانه در فرودگاه هستند.
در هنگام بلیط پرواز آبادان به تهران به یاد داشته باشید که چه نوع کلاس پروازی را میخواهید و در سمت راست وب سایت الی گشت بر روی گزینه مورد نظر (اکونومی، بیزینسی و فرست کلاس) کلیلک کنید تا پروازها ها از ایرلاین های مختلف برای شما نمایش داده شود و به راحتی بلیط مورود نظر خود را خریداری کنید.
انواع کلاس های پروازی بلیط هواپیما تهران به آبادان

قوانین حمل بار در پرواز تهران به آبادان

این که چقدر بار را می توانید با خود وارد هواپیما کنید معمولا یکی از دغدغه ای اصلی مسافران است. معمولا هر ایرلاین قوانین خاص خود را در این زمینه دارد و مقدار ثابت و مشخصی را برای ورود بار به هواپیما تعیین می کند. البته ممکن است در بعضی رئزهای سال و طی تصمیماتی این مقدار به طور موقت افزایش بیابد. در پرواز تهران به آبادان شمامعمولا مجاز هستید 25 کیلوگرم بار داشته باشید، اما این موضوع را حتما پیش از سفر به طور دقیق بررسی کنید.
قوانین حمل بار در پرواز تهران  به آبادان

کارت پرواز چیست؟

کارت پرواز شمال نام و نام خانوادگی ، مقصد پروازی و شماره پرواز شما بر روی آن درج شده است که با تحویل بلیط در گیت مورد نظر ایرلاین پروازی آن را می توانید دریافت کنید و برای اینکار باید یک ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشید. البته امروز نیز می توانید کارت پرواز خود را نیز به صورت اینترنتی دریافت کنید.
کارت پرواز چیست؟

خدمات VIP و CIP فرودگاه چیست؟

سالن های CIP سالن های انتظار برای مسافران هستند، چنانچه پروازی تاخیر داشته باشد مسافران بتوانند از آن استفاده کنند. و از امکانات آن استفاده کنند. فرودگاه بین المللی مهرآباد و بین المللی آبادان هر دو سالن انتظار CIP دارند. سالن های CIP برای مسافران با بلیط کلاس پروازی بیزینسی هستند. به خاطر داشته باشید، مسافران بلیط پرواز اکونومی نیز با پرداخت وجهی می توانند از سالن های CIP استفاده کنند.
در این سالن ها معمولا رستوران و کافی شاپ های با کیفیت هست و هم چنین اینترنت وایفای رایگان نیز موجود که با در خواست از پذیرش میتوانید استفاده کنید.. VIP مخصوص شخصیت های سیاسی و شخصیت های معروف و مهم است است که در سالن های VIP توسط تیم خدماتی فرودگاه هدایت می شوند و امکانات قابل ملاحظه ای دارد. و تدابیر امنیتی برای سالن های VIP درنظر گرفته شده است که معمولا با دوربین های مداربسته پرسنل ویژه در حال چک کردن هستند. تیم خدمات رسانی نیز جدگانه هست و آموزش های لازم را دیده اند.
خدمات VIP و CIP فرودگاه چیست؟