الی گشت خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی

خرید بلیط هواپیما تهران به زاهدان

سوالات شما

تفاوت بین پرواز بیزینس و اکونومی در چیست؟

به صورت کلی، پرواز های بیزینس دارای صندلی های راحت تر، محل استقرار بهتر و بسته به نوع پرواز، خدمات بسیار بیشتری نسبت به پرواز های اکونومی هستند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه موقع است؟

معمولا بهترین زمان خرید بلیط هواپیما یک ماه زودتر از پرواز شما است؛ به خصوص در زمان هایی که رویدادهای خاصی پیش رو است.

مدارک لازم در فرودگاه چیست؟

در پرواز های داخلی، همراه داشتن بلیط هواپیما (چاپی یا تصویر آن روی گوشی) و کارت شناسایی معتبر (کارت ملی، شناسنامه، گذرنامه) هنگام سوار شدن در هواپیما الزامی است. در پرواز های خارجی هم حتما گذرنامه و ویزا را باید به همراه داشته باشید.

آیا رزرو همزمان پرواز و هتل امکان دارد؟

بله؛ شما در سایت الی گشت امکان رزرو همزمان هتل و پرواز را دارید که در اکثر موارد در هزینه های سفر شما کاهش چشم گیری به وجود خواهد آمد.

بلیط هواپیما را از الی گشت تهیه کرده ام، چطور اقدام به رزرو هتل کنم؟

شما می توانید با مراجعه به بخش رزرو هتل الی گشت، برای هر بازه زمانی با هر تعداد شب اقامت هتل مورد نظرتان را رزرو کنید.

مدت زمان پرواز تهران به زاهدان چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران به زاهدان یک ساعت و پنجاه دقیقه (1:50) هست و اگر شرایط جوی تغییر کند حتما افزایش زمان پرواز افزایش پیدا می کند.

نحوه استرداد بلیط هواپیما تهران به زاهدان چگونه است؟

شما هنگامی که بلیط سیستمی خریداری کرده باشید می توانید آن را کنسل کنید که بیست و چهار ساعت قبل از پرواز به شرکت و آژانس مورد نظیر باید اطلاع دهید و پس از جریمه کنسلی باقی وجه به شما برگشت داده می شود. یادتان باشد هر چه نزدیکتر به زمان پرواز به آژانس مورد نظر که بلیط خریداری اطلاع دهید جریمه کنسلی بیشتری برایتان انجام می شود و به این مورد حتما دقت کنید.

مقدار بار مجاز در پرواز تهران به زاهدان چقدر است؟

در پرواز تهران به زاهدان شما مجاز هستید 20 کیلوگرم بار داشته باشد.

قیمت بلیط هواپیما تهران به زاهدان چقدر است؟

برای بلیط پرواز تهران به زاهدان به خاطر داشته باشید در ایام نوروز و زمان پاییز و زمستان گرانتر است. به خاطر اینکه از شهرهای جنوبی ایران است و زمستان و پاییز، پر رفت و آمد ترین فصل هایی است که مسافران به این مقصد سفر می کنند و در این فصل ها بلیط تهران به زاهدان کمی گران تر است.

قیمت بلیط هواپیما تهران به زاهدان برای نوزاد و کودکان زیر 12 سال چقدر است؟

قیمت بلیط برای کودکان (2 تا 12 سال) و نوزادها در بلیط سیستمی موجود است که با توجه به نوع کلاس پروازی شما از جمله فرست کلاس، اکونومی، و بیزینسی قیمت بلیط متغیر است. هم چنین زمان سفری برای به شهر زاهدان مهم است و اگر در های سیزن سفر می کنید قیمت بلیط کمی گران تر است. برای آگاهی دقیق از قیمت بلیط ها می توانید در وب سایت الی گشت بهای بلیط پرواز تهران به دوحه را سرچ کنید.

راهنمای خرید بلیط هواپیما مسیر تهران به زاهدان الی گشت

شما می توانید با خرید بلیط هواپیما تهران به زاهدان از الی گشت به راحتی از شهر زیبای زاهدان دیدن فرمایید.شهر زاهدان مرکز استان سیستان و بلچوستان که گردشگری غنی دارد اما مسافران کمتری با جاذبه های این شهر آشنایی دارند، این شهر به چابهار  راه دارد که یکی از  ساحل های بینظیر دریای عمان را دارد و خود شهر نیز جاذبه های تاریخی دارد که فضای و معماری خانه های این منطقه را در گذشته نشان می دهد. یکی از جاده های مهم زاهدان به زابل است و شهر تاریخی زابل آثار بی شماری از تپه های باستانی چون شهر سوخته، تپه طالب خان و دهانه غلامان را دارد. دست کم باید یک بار به زاهدان رفت تا حال و هوای محبت مردمان جنوب شرق از نزدیک دید و طعم سفری دلپذیر را برای خودتان رقم زند.
به خاطر فاصله طولانی شهر زاهدان با تهران بهترین گزینه سفر هوایی است که کم تر خسته می شوید و برای بازدید و گشت و گذار انرژی بیشتری دارید. برای خرید بلیط پرواز تهران به  زاهدان وارد وب سایت الی گشت شوید شهر تهران را به عنوان مبدا و شهر زاهدان به عنوان مقصد انتخاب کنید و تمام پروازها آن را از ایرلاین های مختلف ببنید و به راحتی بلیط خود را خریداری نمایید.
راهنمای خرید بلیط هواپیما مسیر تهران به زاهدان الی گشت

بلیط هواپیما چارتر پرواز تهران به زاهدان

یکی از بلیط های ارزان پرواز تهران به زاهدان بلیط چارتری است اما یادتان باشد که قابل برگشت و استرداد نیست و همچنین بهای بلیط کودک دو تا دوازده سال (2 تا 12) و نوزادان با برزگسال یکی است. بلیط های چاتری از سوی شرکت هوایی همه و یا بیشتر از صندلی ها فروخته می شوند و در اصطلاح بلیط را چارتر کرده اند. برای خرید بلیط هواپیما چارتر پرواز تهران به زاهدان وارد وب سایت الی گشت شوید و تهران را به عنوان مبدا و زاهدان را به عنوان مقصد انتخاب کنید بر روی گزینه ی چارتری کلیک کنید تا تمام پروازهای چارتری برای شما نمایش داده و یکی از آن ها را انتخاب کنید.
بلیط هواپیما چارتر پرواز تهران به زاهدان

پرواز لحظه آخری مسیر تهران به زاهدان

پرواز لحظه آخری از ارزان ترین پرواز ها هستند و از بلیط های پر فروش هستند. اگر به دنبال کاهش هزینه های سفر هستید می توانید از گزینه پرواز لحظه آخری در خرید بلیط سفر هوایی استفاده کنید. برای تهیه بلیط پرواز لحظه آخری تهران به زاهدان نیز بر روی گزینه ی پرواز لحظه آخری در هنگام سرچ باید کلیک کنید تا سرچ تان محدود به پرواز های لحظه آخری شود و بلیط خود را به آسانی خریداری کنید.
پرواز لحظه آخری مسیر تهران به زاهدان

پرواز سیستمی در مسیر تهران به زاهدان

نوع دوم پروازها پروازهای سیستمی هستند. در پرواز سیستمی دو امکان برای شما وجود دارد یکی این که هنگامی که بلیط سیستمی خریداری می کنید قابل برگشت و استرداد است و دیگر آنکه بهای بلیط کودکان دوتا دوازده سال و نوزادان از بزرگسال کمتر است و مزیت خوبی برای خانواده های صاحب فرزند خردسال هست. برای خرید بلیط سیستمی گزینه ی سیستمی در قسمت راست صفحه سرچ پروازی الی گشت است موجود است و هنگامی که خواستید بلیط پرواز سیستمی تهران به زاهدان را تهیه کنید حتما بر روی گزینه ی سیستمی کلیک کنید تا پروازهای شما محدود به نوع پرواز سیستمی شوید و ایرلاین های مختلفی که پرواز سیستمی تهران به زاهدان دارند برای شما نمایش داده می شود که یکی از آن ها را به دلخواه خریداری کنید.
پرواز سیستمی در مسیر تهران به زاهدان

قیمت بلیط پرواز مسیر تهران به زاهدان

برای بلیط پرواز تهران به زاهدان به خاطر داشته باشید در ایام نوروز و زمان پاییز و زمستان گرانتر است. به خاطر اینکه از شهرهای جنوبی ایران است و زمستان و پاییز، پر رفت و آمد ترین فصل هایی است که مسافران به این مقصد سفر می کنند و در این فصل ها بلیط تهران به زاهدان کمی گران تر است.
قیمت بلیط پرواز مسیر تهران به زاهدان

فرودگاه مبدا | مهرآباد

فرودگاه بین المللی مهرآباد در غرب تهران از مهم ترین فرودگاه های کشور ایران است که همه روزه پروازهای متعددی به تمامی شهرهای ایران دارد و از این رو که فرودگاه پایتخت کشور ایران بسیار پر رفت و آمد و مهم است. فرودگاه بین المللی مهرآباد بسیار وسیع است و شش ترمینال دارد که ترمینال شماره یک و دو مختص پروازهای داخلی است. دسترسی به فرودگاه بین المللی مهرآباد سریع و آسان است که مترو ارزان ترین راه رسیدن به فرودگاه مهر آباد هست و باید از خط چهار مترو به سمت اکباتان و یا ارم سبز را استفاده کنید و در ایستگاه بیمه پیاده شوید و به سمت لاین فرودگاه را بروید. اتوبوس هم همه روز در پایانه اتوبوس رانی آزادی است که می توانید برای رسیدن به فرودگاه استفاده کنید. دیگر گزینه ی راه رسیدن به فرودگاه تاکسی است می توانید از تاکسی های فرودگاه و یا تاکسی های پایانه های تاکسیرانی استفاده کنید. یادتان باشد که اتوبوس و مترو فقط تا 10 شب هست و اگر پروازتان بعد از ساعت 22 است باید از تاکسی استفاده کنید.
هر دو ترمینال یک و دو امکانات مناسبی برای مسافران دارند از جمله سالن های انتظار CIP که همراه اینترنت وای رایگان است. کافی شاپ های بزرگ، رستوران، غرفه های کتابفروشی، غرفه اطلاعات پروازی، دستگاه های ماساژور، گیت های متعدد پروازی و.... را شامل می شود.
فرودگاه مبدا | مهرآباد

فرودگاه مقصد | زاهدان

فرودگاه بین المللی زاهدان در سال 1332 به بهره برداری رسید و از همان آغاز کار سفر هوایی خود را به خارج از کشور و به مقصد بمبئی به کراچی انجام میداد. این فرودگاه ابتدا برای برای تجار و کارکنان پست و گمرک ساخته شده و گسترش یافت. فرودگاه زاهدان سه ترمینال دارد که دو ترمینال برای پروازهای خارجی است و به مقصد دبی، دمشق، نجف، جده پرواز دازد و یک ترمینال نیز برای پروازهای خارجی دارد که معمولا به شهرهای تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، چابهار و گرگان پرواز دارد. فرودگاه بین المللی زاهدان هشتمین فرودگاه بین المللی ایران که در محوطه ی جنوب شرقی ایران قرار دارد و به خاطر موقعیت استان مرزی سیستان و بلچوستان و نزدیکی به کشورهای عمان و پاکستان از اهمیت بالایی برخودار است.
فرودگاه بین المللی زاهدان در خارج از شهر ساخته شده و راه دسترسی به آن تاکسی امکان پذیر است، که تاکسی های فرودگاه به صورت بیست و چهار ساعته آماده خدمات رسانی به مسافران است. فاصله ی فرودگاه تا مرکز شهر حدود بیست و پنج دقیقه است که این زمان برای رسیدن به فرودگاه در نظر داشته باشبد تا به موقع به به پرواز خود برسید.
ترمینال های فرودگاه امکانات متهددی چون شعبه‌‌های بانکی، رستوران و بوفه، اتاق مادر و کودک، غرفه‌های تجاری، فروشگاه صنایع دستی، اطلاعات پروازی و.... را دارد.
فرودگاه مقصد | زاهدان

ایرلاین های پرواز در مسیر تهران به زاهدان

ایرلاین های معروف تهران به زاهدان که ایرلاین‌ های ایران‌ ایر، ایران‌ ایر تور، ماهان، آسمان، نفت و کاسپین در آن فعال هستند.
ایرلاین های پرواز در مسیر تهران به زاهدان

فاصله زمانی پرواز در مسیر تهران به زاهدان

مدت زمان پرواز تهران به زاهدان یک ساعت و پنجاه دقیقه (1:50) هست و اگر شرایط جوی تغییر کند حتما افزایش زمان پرواز افزایش پیدا می کند.
فاصله زمانی پرواز در مسیر تهران به زاهدان

انواع کلاس های پروازی بلیط هواپیما تهران به زاهدان | اکونومی، بیزینس، فرست

برای پرواز تهران به زاهدان
پروازها به سه دسته کلاس پروازی تقسیم می شوند که عبارتند از اکونومی، بیزینسی، فرست کلاس.
اگر برایتان مهم است سفری ارزان داشته باشید گزینه کلاس پروازی اکونومی را انتخاب کنید در این کلاس پروازی فاصله صندلی ها از هم کم است و برای پروازهای طولانی مدت مناسب نیست. در پرواز بیزینسی امکانات بیشتری برای مسافران است صندلی ها از هم مجزا است و فضای بزرگتری بین خطوط صندلی ها در هواپیما هست و در طول سفر از نوشیدنی و خوراکی متنوع برای سرو میتوانید استفاده کنید. پرواز فرست کلاس گران ترین پرواز ها هستند و افراد بسیار مشهور، سیلبریتی ها و شخصیت های سیاسی از آن استفاده می کنند در هر صندلی که به صورت مجزا در هواپیما هست هدفون، مانیتور، کتاب و مجلات نیز قرار دارد. در هنگام خرید بلیط پرواز تهران به زاهدان حتما به گزینه های کلاس پرواز دقت کنید.
انواع کلاس های پروازی بلیط هواپیما تهران به زاهدان | اکونومی، بیزینس، فرست

قوانین حمل بار در پرواز تهران به زاهدان

در پرواز تهران به زاهدان شما مجاز هستید 20 کیلوگرم بار داشته باشد.
قوانین حمل بار در پرواز تهران به زاهدان

کارت پرواز چیست؟

کارت پرواز با بلیط پروازتان تفاوت دارد و با ارائه بلیط در گیت فرودگاه کارت پرواز خود را دریافت می کنید که شامل نام و نام خانوادگی، مقصد و شماره پروازی است که برای امنیت سفر هوایی از سوی ایرلاینی که پرواز دارید صادر می شود. و معمولا یک ساعت از قبل در فرودگاه مسافران آن را می توانند دریافت کنند و امروزه به صورتی اینترنتی و از طریق وب سایت های ایرلاین ها امکان پذیر است.
کارت پرواز چیست؟

خدمات VIP و CIP فرودگاه چیست؟

عبارت CIP مخفف کلمه Commercial Important Person به معنی افراد مهم اقتصادی تجاری است که معمولا بلیط با کلاس پروازی بیزنیسی دارند و خدمات CIP در فرودگاه ها برای آن ها در نظر گرفته می شود که فضای بزرگ با کافی شاپ و رستوران و اینترنت وای رایگان است. و افراد با بلیط پروازی کلاس اکونومی برای این سالن ها باید هزینه ی جداگانه ای پرداخت کنند تا از آن استفاده کنند.
عبارت VIP مخفف Very Important Person است که این سالن های این افراد در فرودگاه مخصوص افراد سیاسی و شخصیت ها برجسته و مشهور است و فقط آن ها می توانند از این سالن ها با تدابیر امنیتی استفاده کنند. معمولا کادر مجربی برای این شخصیت های مهم در نظر گرفته می شود و مدام با دوربین های مداربسته فضای سالن VIP چک می شود و ورود برای افراد به هیچ وجه آزاد نیست.
خدمات VIP و CIP فرودگاه چیست؟