بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
تهران, همه فرودگاه ها
ارومیه, همه فرودگاه ها
...
...

خرید بلیط هواپیما تهران به ارومیه

دریافت بلیط هواپیما

دریافت آنلاین بلیط هواپیما تهران به ارومیه

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

خرید اینترنتی بلیط از تمامی ایرلاین‌ها

خرید اینترنتی بلیط از تمامی ایرلاین‌ها

جستجو و مقایسه بلیط  تهران

جستجو و مقایسه بلیط تهران به ارومیه

سوالات متداول

برای خرید ارزان بلیط هواپیما ارومیه پیشنهاد می کنیم که علاوه بر بررسی مداوم قیمت پرواز های ارومیه، پرواز رفت و برگشت ارومیه را به صورت همزمان خریداری کنید و همچنین زمان سفر خود را خارج از تعطیلات رسمی انتخاب کنید.
برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما از سایت الی گشت فقط به یک آدرس پست الکترونیکی، کارت بانکی عضو شتاب و رمز دوم آن و مشخصات فردی خود نیاز دارید.
مدت زمان پرواز تهران به ارومیه یک ساعت و دقیقه (1:10) است و در فصل زمستان و پاییز به خاطر شرایط جوی آب و هوا ممکن است زمان آن افزایش پیدا کند
در بلیط سیستمی مجاز به کنسلی و استراد هستید که با اطلاع به شرکت مربوط بیست و چهار ساعت قبل با در نظرگرفتن جریمه کنسلی باقی وجه به شما برگشت داده می شود.
شما در پرواز تهران به ارومیه مجاز هستید 20 کیلوگرم بار داشته باشید.
قیمت بلیط هر مقصد گردشگری با توجه به فصل سفری آن افزایش و کاهش پیدا می کند. مناسب ترین زمان سفر به ارومیه بهار و تابستان است و آب و هوای خنکی دارد این دو فصل برای مقصد شهر اورمیه فصل های های سیزن سفری به شمار میرود و کمی ممکن است بهای بلیط گران تر از پاییز و زمستان باشد.
قیمت بلیط برای کودکان (2 تا 12 سال) و نوزادها در بلیت سیستمی موجود است که با توجه به نوع کلاس پروازی شما از جمله فرست کلاس، اکونومی، و بیزینسی قیمت بلیط متغیر است.