بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
تهران, همه فرودگاه ها
ارومیه, همه فرودگاه ها
...
...
بلیط هواپیما تهران به ارومیه

بلیط هواپیما تهران به ارومیه

سوالات شما

برای خرید ارزان بلیط هواپیما ارومیه چطور اقدام کنیم؟

برای خرید ارزان بلیط هواپیما ارومیه پیشنهاد می کنیم که علاوه بر بررسی مداوم قیمت پرواز های ارومیه، پرواز رفت و برگشت ارومیه را به صورت همزمان خریداری کنید و همچنین زمان سفر خود را خارج از تعطیلات رسمی انتخاب کنید.

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما ارومیه از الی گشت به چه مدارکی نیاز داریم؟

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما از سایت الی گشت فقط به یک آدرس پست الکترونیکی، کارت بانکی عضو شتاب و رمز دوم آن و مشخصات فردی خود نیاز دارید.

مدت زمان پرواز تهران به ارومیه چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران به ارومیه یک ساعت و دقیقه (1:10) است و در فصل زمستان و پاییز به خاطر شرایط جوی آب و هوا ممکن است زمان آن افزایش پیدا کند

نحوه استرداد بلیط هواپیما تهران به ارومیه چگونه است؟

در بلیط سیستمی مجاز به کنسلی و استراد هستید که با اطلاع به شرکت مربوط بیست و چهار ساعت قبل با در نظرگرفتن جریمه کنسلی باقی وجه به شما برگشت داده می شود.

مقدار بار مجاز در پرواز تهران به ارومیه چقدر است؟

شما در پرواز تهران به ارومیه مجاز هستید 20 کیلوگرم بار داشته باشید.

قیمت بلیط هواپیما تهران به ارومیه چقدر است؟

قیمت بلیط هر مقصد گردشگری با توجه به فصل سفری آن افزایش و کاهش پیدا می کند. مناسب ترین زمان سفر به ارومیه بهار و تابستان است و آب و هوای خنکی دارد این دو فصل برای مقصد شهر اورمیه فصل های های سیزن سفری به شمار میرود و کمی ممکن است بهای بلیط گران تر از پاییز و زمستان باشد.

قیمت بلیط هواپیما تهران به ارومیه برای نوزاد و کودکان زیر 12 سال چقدر است؟

قیمت بلیط برای کودکان (2 تا 12 سال) و نوزادها در بلیت سیستمی موجود است که با توجه به نوع کلاس پروازی شما از جمله فرست کلاس، اکونومی، و بیزینسی قیمت بلیط متغیر است.