الی گشت خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی

سوالات شما

مدت زمان پرواز تهران به کرمانشاه چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران به کرمانشاه حدود 45 دقیقه است.

نحوه استرداد بلیط هواپیما تهران به کرمانشاه چگونه است؟

شما هنگامی که بلیط سیستمی خریداری کرده باشید، می توانید آن را کنسل کنید که بیست و چهار ساعت قبل از پرواز به شرکت و آژانس مورد نظیر باید اطلاع دهید و پس از جریمه کنسلی باقی وجه به شما برگشت داده می شود. هر چه نزدیکتر به پروازتان اطلاع کنسلی به آژانس بدهید هزینه جریمه کنسلی بیشتر است که درصدی محاسبه می شود به طور مثال اگر دو ساعت مانده به پرواز تان اطلاع از کنسلی دهید حدودا 70 درصد جریمه می شوید که بسته به نوع ایرلاین متفاوت است. معمولا چند روز قبل و بیست و چهار قبل به پرواز اگر اطلاع از کنسلی دهید، جریمه کنسلی کمتری خواهید داشت.

مقدار بار مجاز در پرواز تهران به کرمانشاه چقدر است؟

مقدار بار مجاز در پرواز تهران به کرمانشاه حدود 25 کیلوگرم است.

قیمت بلیط هواپیما تهران به کرمانشاه چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تهران به کرمانشاه بنا به نوع پرواز چارتری و سیستمی و هم چنین کلاس پروازی شما از جمله اکونومی، بیزنسی و فرست کلاس متفاوت است. به خاطر داشته باشید در ایام تعطیلات نورزی و فصل بهار که برای کرمانشاه های سیزن محسوب می شود بلیط هواپیما تهران به کرمانشاه افزایش دارد.

قیمت بلیط هواپیما تهران به کرمانشاه برای نوزاد و کودکان زیر 12 سال چقدر است؟

قیمت بلیط برای کودکان (2 تا 12 سال) و نوزادها در بلیط سیستمی موجود است که با توجه به نوع کلاس پروازی شما از جمله فرست کلاس، اکونومی، و بیزینسی قیمت های متفاوتی دارد. هم چنین زمان سفری تهران به کرمانشاه نیز مهم است و اگر در ایام نوروز و فصل به بهار به کرمانشاه سفر می کنید، قیمت بلیط کمی گران تر است. برای آگاهی دقیق از قسمت بلیط ها می توانید در وب سایت الی گشت بهای بلیط پرواز تهران به کرمانشاه را سرچ کنید.

راهنمای خرید بلیط هواپیما تهران به کرمانشاه الی گشت

برای سفر از تهران به کرمانشاه میتوانید بلیط هواپیما تهران به کرمانشاه را در سایت الی گشت جستجو کنید. شهر تاریخی کرمانشاه یکی از شهرهای مهم ایران است که دست کم باید یک بار به آن سفر کنید. این شهر یکی از شهرهای مهم باستانی ایران بوده است و آثار متعددی از  حدود 3000 هزار سال ق.م میلاد دارد. شهر کرمانشاه از شهرهای مورد علاقه ی باستان شناس ها هست چون اطراف این شهر تپه های باستانی بسیاری وجود دارد. شاید برای شما جالب باشد که اولین نقش برجسته ایران، معروف به نقش برجسته آنوبانی در نزدیکی شهر کرمانشاه باشد. از مناطق معروف شهر کرمانشاه طاق بستان است که روایتی از شکارگاه ساسانی است و چشمه ای جوشان در مقابل آن هست. فرهاد تراش که در نزدیکی بیستون هست داستان عاشقانه شیرین و فرهاد را زنده می کند و خودش رازی دارد که آیا واقعا این اثر کار دست فرهاد عاشق بوده است یانه. جدای از آن محوطه تاریخی بیستون با نقش برجسته ی داریوش هخامنشی از سلسله ی هخامنشیان بسیار برای تاریخ و فرهنگ سرزمین ایران اهمیت دارد. این نقش برجسته که بزرگترین کتیبه های سلسله ی هخامنشی دارد بر روی تپه های سنگی محوطه بیستون نقش شده است و حدود دو هزار پانصد سال است که به یادگار مانده است. در این نقش برجسته اقدامات داریوش شاه نوشته شده است. و این فقط بخش کوچکی از جاذبه های شهر توریستی کرمانشاه هست. با خواندن این اطلاعات حتما قصد دیدن این شهر تاریخی دارید.
برای مسافرت به شهر کرمانشاه  می توانید از گزینه ی حمل  و نقل هوایی استفاده کنید. با استفاده از هواپیما می توانید وقت تان را صرفه جویی کنید که امر بسیار مهمی برای مسافران است. برای خرید بلیط هواپیما تهران به کرمانشاه وارد وب سایت الی گشت شوید، شهر تهران را به عنوان مبدا و شهر کرمانشاه به عنوان مقصد انتخاب کنید. بر روی گزینه ی سرچ بزنید تا تمام ایرلاین های پروازی هواپیما تهران به کرمانشاه را ببنید و به راحتی بلیط خود را رزو کنید.
راهنمای خرید بلیط هواپیما تهران به کرمانشاه الی گشت

بلیط هواپیما چارتر پرواز تهران به کرمانشاه

بلیط هواپیما چارتر تهران به کرمانشاه بلیط های ارزان تری نسبت به بلیط های سیستمی است و علت آن نیز چارتری بودن بلیط است. بلیط های چارتری از سوی شرکت ها و آژانس های هواپیمایی بخشی و یا همه ی صندلی ها به فروش میرسد و به همین خاطر به آن بلیط های چارتری گفته می شود. این بلیط ها امکان استرداد ندارد و چنانچه پروازتان از سوی خودتان کنسل شود وجهی به شما برنمی گردد. در بلیط های چارتری قیمت برای کودکان و بزرگسال تفاوتی ندارد و یکی است. برای خرید بلیط چارتری پرواز تهران به کرمانشاه در سایت الی گشت به خاطر داشته باشید روی گزینه ی چارتری در قسمت راست صفحه کلیک کنید تا تمام پروازهای ایر لاین های مختلف را ببینید و بلیط چارتری پرواز تهران به کرمانشاه را به راحتی انتخاب کنید.
بلیط هواپیما چارتر پرواز تهران به کرمانشاه

پرواز لحظه آخری تهران به کرمانشاه

ارزان ترین بلیط هواپیما همواره بلیط های پرواز لحظه آخری است. در پرواز لحظه آخری چون هواپیما در روز و ساعت پرواز خود فرودگاه مبدا را به مقصد پروازی خود ترک می کند آن دسته از بلیط های هواپیما که به فروش نرفته است از طریق نمایندگی فروش ایرلاین مربوطه تخفیف داده می شود. چنانچه مدام به سفر می روید یادتان باشد از بلیط های پرواز لحظه آخری استفاده کنید. برای تهیه بلیط پرواز لحظه آخری تهران به کرمانشاه در قسمت سرچ پروازی از گزینه ی راست صفحه پرواز لحطه آخری انتخاب کنید تا سرچ شما محدود به پرواز لحظه آخری تهران به کرمانشاه شود و تمام ایرلاین هایی به کرمانشاه پرواز دارند برای شما به نمایش در می آید و به راحتی می توانید بلیط خود را رزو کنید.
پرواز لحظه آخری تهران به کرمانشاه

پرواز سیستمی تهران به کرمانشاه

بلیط های سیستمی کمی نسبت به بلیط های چارتری گران تر است اما دو مزیت اساسی دارند. یکی اینکه بلیط کودک (دو تا 12 سال) و نوازد ارزان تر از بزرگسال است که برای بسیاری از خانواده ها امیتاز مهمی محسوب می شوند به خصوص اگه صاحب دو یا سه فرزند باشند. از دیگر مزیت بلیط سیستمی این است که بلیط قابل برگشت و یا همان استراداد است و چنانچه نتوانستید در پرواز شرکت کنید با اطلاع از کنسلی بلیط خود در قبل از پرواز به آژانس هواپیمایی می توانید پس از جریمه کنسلی از سوی آژانس باقی وجه خود را دریافت کنید. بلیط های سیستمی مستقیما از نمایندگی ایرلاین ها به فروش می رسد و تمام مسئولیت نیز به عهده ی خودشان است. برای تهیه بلیط پرواز سیستمی تهران به کرمانشاه در قسمت سرچ پروازی در وب سایت الی گشت، گزینه ی سیستمی را کلیک کنید تا پرواز های سیستمی تهران به کرمانشاه از ایرلاین های مختلف ببینید و یکی از آن را برای خودتان روز کنید. چنانچه در حین خرید بلیط مورد نظر سوالی داشتید می توانید با تماس با شرکت الی گشت از پشتیبانی تیم فروش بلیط هواپیما مشورت بگیرید. تیم پشتیبانی فروش بلیط هواپیما الی گشت به صورت بیست و چهار ساعته آماده ی خدمات رسانی است.
پرواز سیستمی تهران به کرمانشاه

قیمت بلیط پرواز تهران به کرمانشاه

قیمت بلیط هواپیما تهران به کرمانشاه بنا به نوع پرواز چارتری و سیستمی و هم چنین کلاس پروازی شما از جمله اکونومی، بیزینسی و فرست کلاس متفاوت است. به خاطر داشته باشید در ایام تعطیلات نورزی و فصل بهار که برای کرمانشاه های سیزن محسوب می شود بلیط هواپیما تهران به کرمانشاه افزایش دارد.
قیمت بلیط پرواز تهران به کرمانشاه

فرودگاه مبدا | مهرآباد

فرودگاه مهرآباد در غرب شهر تهران دارد و فاصله چندانی با مرکز شهر ندارد اگر ترافیک نباشد و حدودا 13 دقیقه است. امکانات دسترسی به فرودگاه مهرآباد بسیار خوب است به خاطر آن که شما می توانید در چندین پایانه تاکسیرانی شهر تهران به مقصد فرودگاه تاکسی استفاده کنید و هم چنین از پایانه اتوبوس رانی آزادی از اتوبوس بین شهری برای رسیدن به فرودگاه استفاده کنید. ارزان ترین وسیله رسیدن به فرودگاه مهرآباد نیز مترو که تا ساعت 22:30 شب قطار داد. ایستگاه فرودگاه مهر آباد در مسیر خط چهار مترو که با رنگ زرد مشخص شده است قرار دارد که در ایستگاه بیمه به سمت فرودگاه باید خط تان را عوض کنید. ترمینال یک دو مهر آباد مختص پروازهای داخلی است که امکاناتی چون گیت بلیط، اطلاعات پروازی، غرفه های دستگاه های ماساژ ،کافی شاپ، رستوران، پارکینگ، فضای سبز در مقابل در ورودی ترمینال و نماز خانه دارد.
فرودگاه مبدا | مهرآباد

فرودگاه مقصد | کرمانشاه

فرودگاه بین المللی کرمانشاه یکی از پرترددترین فرودگاه کشور است. از مرکز شهر تا فرودگاه حدود بیست دقیقه زمان میبرد. این فرودگاه در 10 کیلومتری شهر کرمانشاه قرار دارد و برای رسیدن به مرکز شهر از تاکسی های شهری و آژانس تاکسیرانی می توانید استفاده کنید. این فرودگاه دو ترمینال دارد که یکی برای پروازهای داخلی و دیگر ی برای پرواز های خارجی است. فرودگاه بین المللی کرمانشاه امکاناتی چون کافی شاپ، رستوران های بزرگ، گیت چک کردن بلیط و تحویل کارت پروازی، اطلاعات پروازی، غرفه های فروشگاه صنایع دستی، نمازخانه و.... را دارد.
فرودگاه مقصد | کرمانشاه

ایرلاین های پرواز تهران به کرمانشاه

ایرلاین های معروف پرواز تهران به کرمانشاه ایران ایر، آسمان و....هستند
ایرلاین های پرواز تهران به کرمانشاه

فاصله زمانی پرواز تهران به کرمانشاه

مدت زمان پرواز تهران به کرمانشاه حدود 45 دقیقه است.
فاصله زمانی پرواز تهران به کرمانشاه

انواع کلاس های پروازی بلیط هواپیما تهران به کرمانشاه | اکونومی، بیزینس، فرست

اگر دوست دارید پروازی راحت و آسوده داشته باشید و امکانات سفری پرواز برای شما بسیار مهم است حتما از بلیط های بیزینسی استفاده کنید. در کلاس پروازی بیزینسی فاصله صندلی ها از هم رعایت شده است و هر کدام داخل هواپیما مجزا طراحی شده اند که دارای صفحه مانیتور و هدفون، کتاب و مجلات است و هم چنین صندلی به آسانی برای شما به صورت تخت خواب می شود. اگر مایل هستید که بلیط ارزانی داشته باشید بلیطی با کلاس پروازی اکونومی انتخاب کنید در این کلاس پروازی صندلی ها از هم فاصله ندارد و چنانچه مدت زمان پرواز کوتاه باشد خسته کننده نیست. بسیاری از مسافران به خاطر ارزان بودن بلیط های اکونومی را انتخاب می کنند.
پرواز فرست کلاس گران ترین بلیط های موجود است که امکانات ویژه ای در طراحی هواپیما در نظر گرفته شده است صندلی ها کاملا مجزا هستند خدمات نوشیدنی ها و خوراکی های متنوع دارد و مخصوص افراد مشهور و سلبریتی ها هستند. همیشه شخصیت های سیاسی و مهم پروازهای فرست کلاس دارند که امنیت پروازی آنان همواره درنظر گرفته می شود. در هنگام سرچ بلیط پرواز تهران به کرمانشاه در سایت الی گشت بر روی گزینه ها اکونومی یا فرست کلاس و بیزینسی در قسمت راست صفحه وب کلیلک کنید تا بلیط های موردنظر برای شما نمایش داده و با کیفیت خدمات پروازی برای خودتان خریداری کنید. به خاطر داشته باشید تیم حرفه ای الی گشت به صورت بیست و چهار ساعته آماده مشاوره و پاسخگویی برای خرید بلیط هواپیمای شماست.
انواع کلاس های پروازی  بلیط هواپیما تهران به کرمانشاه | اکونومی، بیزینس، فرست

قوانین حمل بار در پرواز تهران به کرمانشاه

مقدار بار مجاز در پرواز تهران به کرمانشاه حدود 25 کیلوگرم است.
قوانین حمل بار در پرواز تهران به کرمانشاه

کارت پرواز چیست؟

بلیط هواپیما ی شما کارت پرواز شما نیست. برای گرفتن کارت پرواز حدود یک ساعت قبل باید در فرودگاه باشید و با تحویل بلیط تان در گیت مورد نظر پروازی کارت پرواز خود که شامل اطلاعات شما از جمله نام و نام خانوادگی ، مقصد پروازی و شماره پرواز دریافت کنید. این کار برای امنیت مسافران انجام می شود هم چنین بر روی تابلوهای الکترونیکی اطلاعات پرواز معمولا شماره پرواز نمایش داده می شود که برای اطلاع از تاخیر هواپیما بسیار برای شما مسافر گرامی مورد اهمیت است. امروز نیز می توانید کارت پرواز خود را نیز به صورت اینتنرنتی دریافت کنید.
کارت پرواز چیست؟

خدمات VIP و CIP فرودگاه چیست؟

خدمات VIP برای اشخاص سیاسی و شخصیت های معروف هستند و به هیچ وجه عموم افراد از آن نمی توانند استفاده کنند و تدابیر امنیتی ویژه ای در آن لحاظ می شود. خدمات CIP برای روسای شرکت ها و صاحبان تجارت های برزرگ است که معمولا مخصوص مسافران با کلاس پروازی بیزینسی است و مسافران دارای بلیط اکونومی با پرداخت هزینه جداگانه می توانند از این سالن های انتظار که شامل اینترنت رایگان و رستوران بزرگ و کافی شاپ بزرگ است استفاده کنند.
خدمات VIP و CIP  فرودگاه چیست؟