بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
تهران, همه فرودگاه ها
کرمانشاه, همه فرودگاه ها
...
...
خرید بلیط هواپیما تهران به کرمانشاه

خرید بلیط هواپیما تهران به کرمانشاه

سوالات متداول

مدت زمان پرواز تهران به کرمانشاه حدود 45 دقیقه است.
شما هنگامی که بلیط سیستمی خریداری کرده باشید، می توانید آن را کنسل کنید که بیست و چهار ساعت قبل از پرواز به شرکت و آژانس مورد نظیر باید اطلاع دهید و پس از جریمه کنسلی باقی وجه به شما برگشت داده می شود. هر چه نزدیکتر به پروازتان اطلاع کنسلی به آژانس بدهید هزینه جریمه کنسلی بیشتر است که درصدی محاسبه می شود به طور مثال اگر دو ساعت مانده به پرواز تان اطلاع از کنسلی دهید حدودا 70 درصد جریمه می شوید که بسته به نوع ایرلاین متفاوت است. معمولا چند روز قبل و بیست و چهار قبل به پرواز اگر اطلاع از کنسلی دهید، جریمه کنسلی کمتری خواهید داشت.
مقدار بار مجاز در پرواز تهران به کرمانشاه حدود 25 کیلوگرم است.
قیمت بلیط هواپیما تهران به کرمانشاه بنا به نوع پرواز چارتری و سیستمی و هم چنین کلاس پروازی شما از جمله اکونومی، بیزنسی و فرست کلاس متفاوت است. به خاطر داشته باشید در ایام تعطیلات نورزی و فصل بهار که برای کرمانشاه های سیزن محسوب می شود بلیط هواپیما تهران به کرمانشاه افزایش دارد.
قیمت بلیط برای کودکان (2 تا 12 سال) و نوزادها در بلیط سیستمی موجود است که با توجه به نوع کلاس پروازی شما از جمله فرست کلاس، اکونومی، و بیزینسی قیمت های متفاوتی دارد. هم چنین زمان سفری تهران به کرمانشاه نیز مهم است و اگر در ایام نوروز و فصل به بهار به کرمانشاه سفر می کنید، قیمت بلیط کمی گران تر است. برای آگاهی دقیق از قسمت بلیط ها می توانید در وب سایت الی گشت بهای بلیط پرواز تهران به کرمانشاه را سرچ کنید.