بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
تهران, همه فرودگاه ها
سنندج, همه فرودگاه ها
...
...
خرید بلیط هواپیما تهران به سنندج

خرید بلیط هواپیما تهران به سنندج

سوالات متداول

مدت زمان پرواز تهران به سنندج یک ساعت و پنج دقیقه (1:5) است.
شما هنگامی که بلیط سیستمی خریداری کرده باشید می توانید آن را کنسل کنید که بیست و چهار ساعت قبل از پرواز به شرکت و آژانس مورد نظیر باید اطلاع دهید و پس از جریمه کنسلی باقی وجه به شما برگشت داده می شود. هر چه زمان نزدیکتری به پرواز اطلاع از کنسلی دهید جریمه کنسلی بیشتر می شود. و این مورد را استرداد بلیط به خاطر داشته باشید.
در پرواز تهران به سنندج شما مجاز هستید 25 کلیو گرم بار داشته باشید.
قیمت بلیط برای کودکان (2 تا 12 سال) و نوزادها در بلیط سیستمی موجود است که با توجه به نوع کلاس پروازی شما از جمله فرست کلاس، اکونومی، و بیزینسی قیمت بلیط متغیر است. هم چنین زمان سفری برای شهر سنندج مهم است و اگر در های سیزن سفر می کنید قیمت بلیط کمی گران تر است. برای آگاهی دقیق از قسمت بلیط ها می توانید در وب سایت الی گشت بهای بلیط پرواز تهران به سنندج را سرچ کنید
شهر سنندج از شهرهای توریستی غرب کشور است که در بهار و تابستان، های سیزن سفری شهر زیبای سنندج محسوب می شود. البته به خاطر داشته باشید که در ایام تعطیلات نوروزی از مقاصد مهم سفری هست و در این ایام بهای بلیط هواپیما گران تر نیز است. هم چنین قیمت بلیط بنا بر کلاس پروازی اکونومی، بیزینسی، فرست کلاس متفاوت است. برای آگاهی دقیق از قسمت بلیط ها می توانید در وب سایت الی گشت بهای بلیط پرواز تهران به سنندج را سرچ کنید.